Rozwód

i Podział majątku
Goleniów

883 586 966

Zachowek

i postępowanie spadkowe
Goleniów

793 411 213

Kredyty CHF

Unieważnienie umów CHF
Goleniów

690 946 408

Feniks s.c. Kancelaria

Piaskowa 28b lok. 7
72-100 Goleniów
telefon: brak danych
Zamów wizytę
woj. zachodniopomorskie
email: kancelaria.feniks.goleniow@poczta.fm
www:
Facebook: Feniks s.c. Kancelaria, Goleniów Facebook: Feniks s.c. Kancelaria, Goleniów - brak danych Linkedin: Feniks s.c. Kancelaria, Goleniów - brak danych Instagram: Feniks s.c. Kancelaria, Goleniów> - brak danych Twitter: Feniks s.c. Kancelaria, Goleniów - brak danych

Zakres usług, specjalizacja: (dodaj)


Opinie: (dodaj opinię)


Inne w mieście Goleniów


Nadwyczawski Marek. Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym

Armii Krajowej 1, 72-100 Goleniów

tel: 91 461 56 90

email: kancelaria@komornik-goleniow.pl

strona www

Korzeniewski Norbert. Kancelaria Komornika przy Sądzie Rejonowym

Bolesława Prusa 17, 72-100 Goleniów

tel: 91 418 25 05

email: kancelaria@komornik.goleniow.pl

strona www

Szałapski Krzysztof. Kancelaria Adwokacka

Konstytucji 3 Maja 22, 72-100 Goleniów

tel: 698686968

email: adwokat@szalapski.com.pl

Małecki Andrzej. Kancelaria prawnicza

Konstytucji 3 Maja 19, 72-100 Goleniów

tel: 91 418 57 05

email: andrzej.malecki-kancelaria@op.pl

Komornik Sądowy Przy Sądzie Rejonowym W Goleniowie Bartłomiej Bąk.

Szkolna 18, 72-100 Goleniów

tel: 91 418 33 88

email: bartlomiejbak@wp.pl

Kursa-Mędrek Emilia. Kancelaria adwokacka

Pocztowa 34, 72-100 Goleniów

tel: 91 852 32 44

email: ek@bmplegal.pl

Krislex. Kancelarie doradców prawnych

gen. Andersa 18, 72-100 Goleniów

tel: 91 852 26 84

email: goleniow@krislex.pl

Goc-Celuch Joanna. Kancelaria radcy prawnego

Łąkowa 3, 72-100 Goleniów

tel: 502099621

email: jgocceluch@poczta.onet.pl

Feniks s.c. Kancelaria

Piaskowa 28b lok. 7, 72-100 Goleniów

tel: brak danych

email: kancelaria.feniks.goleniow@poczta.fm

Lechman Natalia, adwokat. Kancelaria

Konstytucji 3 Maja 30 lok. 105, 72-100 Goleniów

tel: 668552105

email: kancelaria@adwokat-lechman.plPRAWNIK RADZI


Przesłanki orzeczenia rozwodu, separacji

Przesłanki orzeczenia rozwodu, separacji

Kodeks rodzinny i opiekuńczy w art. 56 § 1 wymienia dwie pozytywne przesłanki rozwodu, tj. zupełność i trwałość rozkładu pożycia, przy założeniu, że muszą one wystąpić łącznie.Więcej artykułów
Dobry adwokat, radca prawny, kancelaria adwokacka w Goleniów

Aby powierzyć prowadzenie sprawy (rozwodowej, karnej, spadkowej, gospodarczej) warto posłużyć się informacjami na temat jej funkcjonowania. Aby znaleźć 10 najlepszych adwokatów w Goleniów i okolicach, którzy udzielą rzetelnych konsultacji, możesz zadzwonić na naszą infolinię, a my spróbujemy dobrać prawnika do Twoich potrzeb.

Możesz skorzystać z usług specjalisty, który świadczy kompleksową obsługę i usługi prawne, w sprawach dotyczących rozwodu, podział majątku dorobkowego (podział majątku wspólnego) i każdej sprawy majątkowej. Wybierz Twojego specjalistę korzystając z informacji na naszych stronach lub po prostu zadzwoń - nasz zespół Ci pomoże.

W każdej chwili możesz skorzystać z formularza zapytań on-line

Wyślij
PRAWNIK, RADCA PRAWNY CZY ADWOKAT - KTO POMOŻE?

Zawodami, które zajmują się świadczeniem profesjonalnej pomocy prawnej są adwokaci i radcy prawni.

Adwokatem jest osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze i po zdobyciu przez nią kilkuletniego doświadczenia zawodowego, najczęściej w formie aplikacji adwokackiej, zdała egzamin adwokacki i została wpisana na listę jako członek właściwej miejscowo Okręgowej Izby Adwokackiej. Adwokaci mogą udzielać porad prawnych, opinii, sporządzać pisma procesowe, a przede wszystkim reprezentować swojego klienta przed każdym sądem, w każdej sprawie cywilnej, karnej lub administracyjnej. Posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC i ponosi odpowiedzialność dyscyplinarną za ewentualne uchybienia w wykonywaniu zawodu. Wiąże go obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z którego to obowiązku nie może zostać zwolniony. Prowadzi działalność we własnym imieniu i na własny rachunek, najczęściej w formie Kancelari Adwokackiej.

Zawodem podobnym do adwokata jest zawód radców prawnych. Radcy prawni to osoby, które ukończyły aplikację radcowską jednak nie muszą prowadzić działalności i czynności we własnym imieniu i na własny rachunek. Może również pozostawać w stosunku pracy i podległości służbowej. W takiej sytuacji nie może pełnić funkcji obrońcy w sprawach karnych.

Podsumowując: każdy adwokat i radca prawny jest prawnikiem. Ale nie każdy prawnik jest profesjonalnym advokatem lub radcą prawnym!Zakres usług: Prawo karne, prawo cywilne, pracy, rozwód, podział majątku, spadek, zachowekDoradztwo prawne lub reprezentacja klientów w sądzie - Adwokaci udzielają porad i wspierają klientów w trudnej sprawie spornej. Najczęściej obsługują w zasadzie wszystkie sprawy o charakterze prawnym (np. pomagają w trakcie spraw rozwodowych, majątkowych, karnych, itd.). W zależności od dziedziny, w której prowadzą swoją praktykę, prawnicy mogą posiadać różnorodne specjalizacje, takie jak prawo cywilne, w tym prawo rodzinne i majątkowe (np. rozwód i podział majątku), prawo spadkowe (spadek, zachowek), karne wykonawcze, prawo pracy, prawo podatkowe, międzynarodowe i wiele innych.

Znajdź prawnika

województwo dolnośląskie województwo kujawsko-pomorskie województwo lubelskie województwo lubuskie województwo łódzkie województwo małopolskie województwo mazowieckie województwo opolskie województwo podkarpackie województwo podlaskie województwo pomorskie województwo śląskie województwo świętokrzyskie województwo warmińsko-mazurskie województwo wielkopolskie województwo zachodniopomorskie

Wyszukaj według województwa
wybierz województwo
lub wybierz interesujące Cię miasto