Zapraszamy do współpracy

+ Prowadzisz Kancelarię Prawną, Notarialną, Komorniczą?
+ Masz wolne terminy?
+ Chcesz rozwijać swoją działalność i zwiększyć dochód?
+ Jesteś gotowy na nowe wyzwania?

Dołącz do nas. Mamy coraz więcej nowych klientów


Współpraca z BiurapPrawne.com


Chcesz poznać szczegóły?


Wyślij zapytanie korzystając z poniższego formularza.


Imię (i nazwisko) Adres e-mail: telefon
Dane kancelarii
Wysłanie zgłoszenia jest równoznaczne z akceptacją regulaminu
Masz stronę www ale i tak nikt jej nie odwiedza?

Czy wiesz, że w serwisie www.BiuraPrawne.com można dodać link do strony www i profilu Kancelarii na Facebook, Twitter, Instagram i LinkedIn? Zupełnie bezpłatnie!!! Naprawdę, mało osób o tym wie, ale to wyjątkowo skuteczna forma reklamy i pozycjonowania strony www Kancelarii.

Ale to nic! Teraz, rejestracja i aktualizacja danych (wraz z www i profilami) Twojej Kancelarii, po skutecznej weryfikacji, będzie promowana 3-miesięcznym wpisem do "Kancelarii Polecanych". Wystarczy, że wyślesz zgłoszenie, polubisz naszą stronę na Facebook i dodasz link do naszej strony na stronie Twojej Kancelarii. Ilość wpisów promowanych jest ograniczona do 3 w każdym mieście - kto pierwszy ten lepszy.


Zasilenie konta, płatności

Za pomocą serwisu Dotpay.pl możesz dokonać płatności za usługi lub zasilenia Twojego konta w serwisie BiuraPrawne.com. Faktura Vat zostanie wysłana w terminie 7 dni na adres email i dane płatnika podane w poniższym formularzu płatności.

Wpisz kwotę (PLN)Czy wiesz, że:

W nocy, zwłaszcza na słabo oświetlonych drogach pieszy ubrany w ciemny strój jest widziany przez kierującego samochodem z odległości około 20 metrów, jeśli ma na sobie jasne ubranie – 50 metrów, jeżeli ma na sobie elementy odblaskowe – z odległości większej niż 150 metrów!