Rozwód

i Podział majątku
Chodzież

883 586 966

Zachowek

i postępowanie spadkowe
Chodzież

793 411 213

Kredyty CHF

Unieważnienie umów CHF
Chodzież

690 946 408

Rzepa-Białczyk Krystyna, Piechocki Piotr. Kancelaria notarialna s.c.

Zwycięstwa 33
64-800 Chodzież
telefon: 67 282 05 09
Zamów wizytę
woj. wielkopolskie
email: chodziez@rejent.poznan.pl
www:
Facebook: Rzepa-Białczyk Krystyna, Piechocki Piotr. Kancelaria notarialna s.c., Chodzież Facebook: Rzepa-Białczyk Krystyna, Piechocki Piotr. Kancelaria notarialna s.c., Chodzież - brak danych Linkedin: Rzepa-Białczyk Krystyna, Piechocki Piotr. Kancelaria notarialna s.c., Chodzież - brak danych Instagram: Rzepa-Białczyk Krystyna, Piechocki Piotr. Kancelaria notarialna s.c., Chodzież> - brak danych Twitter: Rzepa-Białczyk Krystyna, Piechocki Piotr. Kancelaria notarialna s.c., Chodzież - brak danych

Zakres usług, specjalizacja: (dodaj)


Opinie: (dodaj opinię)


Inne w mieście Chodzież


Kancelaria Radcy Prawnego i Mediatora, Dawid Rzeski.

ul. Gościnna 1, 64-800 Chodzież

tel: 690 539 512

email:

Kancelaria Adwokacka Adwokat Agata Malinowska

Grudzińskich 13, 64-800 Chodzież

tel: 600 217 943

email: biuro@adwokatchodziez.pl

Paweł Orłowski Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym

Rynek 19, 64-800 Chodzież

tel: 67 282 07 07

email: chodziez@komornik.pl

Ciążyński Adam, adwokat. Kancelaria

Rynek 3, 64-800 Chodzież

tel: 67 282 98 08

email: adam.ciazynski@interia.pl

Grzyb-Urbańska Anna. Kancelaria adwokacka

Krasińskiego 15 lok. 1, 64-800 Chodzież

tel: 67 282 70 51

email: adw.a.grzyb-urbanska@wp.pl

Stefaniak Wojciech, adwokat. Kancelaria

Zwycięstwa 8b lok. 6, 64-800 Chodzież

tel: 602715930

email: adw.stefaniak@wp.pl

Nowak Artur, adwokat. Kancelaria adwokacka

Kościuszki 30, 64-800 Chodzież

tel: 605601364

email: artur@kancelarianowak.com.pl

Rzepa-Białczyk Krystyna, Piechocki Piotr. Kancelaria notarialna s.c.

Zwycięstwa 33, 64-800 Chodzież

tel: 67 282 05 09

email: chodziez@rejent.poznan.pl

Wielgus Krystyna. Kancelaria radcy prawnego

Rynek 3 lok. 4, 64-800 Chodzież

tel: 602258802

email: krystyna_wielgus@op.pl

Radke-Wolińska Aleksandra. Kancelaria radcy prawnego

Krasińskiego 2a, 64-800 Chodzież

tel: 67 281 08 73

email: sekretariat@kancelaria-wolinska.plPRAWNIK RADZI


Uprawnieni do złożenia wniosku o ubezwłasnowolnienie

Uprawnieni do złożenia wniosku o ubezwłasnowolnienie

Postępowanie o ubezwłasnowolnienie wszczynane jest na wniosek, nie każdy jednak taki wniosek może złożyć. Kwestię tą reguluje art. 545 k.p.c., który nie pozostawiając w tym zakresie wątpliwości, enumeratywnie wylicza osoby do tego uprawnione. Osoba wszczynająca postępowanie o ubezwłasnowolnienie...Więcej artykułów
Dobry adwokat, radca prawny, kancelaria adwokacka w Chodzież

Aby powierzyć prowadzenie sprawy (rozwodowej, karnej, spadkowej, gospodarczej) warto posłużyć się informacjami na temat jej funkcjonowania. Aby znaleźć 10 najlepszych adwokatów w Chodzież i okolicach, którzy udzielą rzetelnych konsultacji, możesz zadzwonić na naszą infolinię, a my spróbujemy dobrać prawnika do Twoich potrzeb.

Możesz skorzystać z usług specjalisty, który świadczy kompleksową obsługę i usługi prawne, w sprawach dotyczących rozwodu, podział majątku dorobkowego (podział majątku wspólnego) i każdej sprawy majątkowej. Wybierz Twojego specjalistę korzystając z informacji na naszych stronach lub po prostu zadzwoń - nasz zespół Ci pomoże.

W każdej chwili możesz skorzystać z formularza zapytań on-line

Wyślij
PRAWNIK, RADCA PRAWNY CZY ADWOKAT - KTO POMOŻE?

Zawodami, które zajmują się świadczeniem profesjonalnej pomocy prawnej są adwokaci i radcy prawni.

Adwokatem jest osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze i po zdobyciu przez nią kilkuletniego doświadczenia zawodowego, najczęściej w formie aplikacji adwokackiej, zdała egzamin adwokacki i została wpisana na listę jako członek właściwej miejscowo Okręgowej Izby Adwokackiej. Adwokaci mogą udzielać porad prawnych, opinii, sporządzać pisma procesowe, a przede wszystkim reprezentować swojego klienta przed każdym sądem, w każdej sprawie cywilnej, karnej lub administracyjnej. Posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC i ponosi odpowiedzialność dyscyplinarną za ewentualne uchybienia w wykonywaniu zawodu. Wiąże go obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z którego to obowiązku nie może zostać zwolniony. Prowadzi działalność we własnym imieniu i na własny rachunek, najczęściej w formie Kancelari Adwokackiej.

Zawodem podobnym do adwokata jest zawód radców prawnych. Radcy prawni to osoby, które ukończyły aplikację radcowską jednak nie muszą prowadzić działalności i czynności we własnym imieniu i na własny rachunek. Może również pozostawać w stosunku pracy i podległości służbowej. W takiej sytuacji nie może pełnić funkcji obrońcy w sprawach karnych.

Podsumowując: każdy adwokat i radca prawny jest prawnikiem. Ale nie każdy prawnik jest profesjonalnym advokatem lub radcą prawnym!Zakres usług: Prawo karne, prawo cywilne, pracy, rozwód, podział majątku, spadek, zachowekReprezentacja klientów w sądzie lub doradztwo prawne - Adwokaci wspierają klientów w trudnych sprawach spornych oraz udzielają porad. Zazwyczaj obsługują każdą sprawę o charakterze prawnym (np. pomagają w trakcie rozwodu i podziału majątku, uzyskania spadku lub zachowku). W zależności doświadczenia i praktyki, prawnicy mogą posiadać różne specjalizacje takie jak na przykład prawo pracy, podatkowe, prawo cywilne - rodzinne i majątkowe (np. rozwód i podział majątku) oraz spadkowe (spadek, zachowek), karne wykonawcze, podatkowe, międzynarodowe, itp.

Znajdź prawnika

województwo dolnośląskie województwo kujawsko-pomorskie województwo lubelskie województwo lubuskie województwo łódzkie województwo małopolskie województwo mazowieckie województwo opolskie województwo podkarpackie województwo podlaskie województwo pomorskie województwo śląskie województwo świętokrzyskie województwo warmińsko-mazurskie województwo wielkopolskie województwo zachodniopomorskie

Wyszukaj według województwa
wybierz województwo
lub wybierz interesujące Cię miasto