Rozwód

i Podział majątku
Chodzież

883 586 966

Zachowek

i postępowanie spadkowe
Chodzież

793 411 213

Kredyty CHF

Unieważnienie umów CHF
Chodzież

690 946 408

Radke-Wolińska Aleksandra. Kancelaria radcy prawnego

Krasińskiego 2a
64-800 Chodzież
telefon: 67 281 08 73
Zamów wizytę
woj. wielkopolskie
email: sekretariat@kancelaria-wolinska.pl
www:
Facebook: Radke-Wolińska Aleksandra. Kancelaria radcy prawnego, Chodzież Facebook: Radke-Wolińska Aleksandra. Kancelaria radcy prawnego, Chodzież - brak danych Linkedin: Radke-Wolińska Aleksandra. Kancelaria radcy prawnego, Chodzież - brak danych Instagram: Radke-Wolińska Aleksandra. Kancelaria radcy prawnego, Chodzież> - brak danych Twitter: Radke-Wolińska Aleksandra. Kancelaria radcy prawnego, Chodzież - brak danych

Zakres usług, specjalizacja: (dodaj)


Opinie: (dodaj opinię)


Inne w mieście Chodzież


Kancelaria Radcy Prawnego i Mediatora, Dawid Rzeski.

ul. Gościnna 1, 64-800 Chodzież

tel: 690 539 512

email:

Kancelaria Adwokacka Adwokat Agata Malinowska

Grudzińskich 13, 64-800 Chodzież

tel: 600 217 943

email: biuro@adwokatchodziez.pl

Paweł Orłowski Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym

Rynek 19, 64-800 Chodzież

tel: 67 282 07 07

email: chodziez@komornik.pl

Ciążyński Adam, adwokat. Kancelaria

Rynek 3, 64-800 Chodzież

tel: 67 282 98 08

email: adam.ciazynski@interia.pl

Grzyb-Urbańska Anna. Kancelaria adwokacka

Krasińskiego 15 lok. 1, 64-800 Chodzież

tel: 67 282 70 51

email: adw.a.grzyb-urbanska@wp.pl

Stefaniak Wojciech, adwokat. Kancelaria

Zwycięstwa 8b lok. 6, 64-800 Chodzież

tel: 602715930

email: adw.stefaniak@wp.pl

Nowak Artur, adwokat. Kancelaria adwokacka

Kościuszki 30, 64-800 Chodzież

tel: 605601364

email: artur@kancelarianowak.com.pl

Rzepa-Białczyk Krystyna, Piechocki Piotr. Kancelaria notarialna s.c.

Zwycięstwa 33, 64-800 Chodzież

tel: 67 282 05 09

email: chodziez@rejent.poznan.pl

Wielgus Krystyna. Kancelaria radcy prawnego

Rynek 3 lok. 4, 64-800 Chodzież

tel: 602258802

email: krystyna_wielgus@op.pl

Radke-Wolińska Aleksandra. Kancelaria radcy prawnego

Krasińskiego 2a, 64-800 Chodzież

tel: 67 281 08 73

email: sekretariat@kancelaria-wolinska.plPRAWNIK RADZI


Cofanie, korekta, wymiana licznika. Nowe przepisy od 2020

Cofanie, korekta lub wymiana licznika. Nowe przepisy od 2020 r.

Z dniem 1 stycznia 2020 r. wchodzą w życie nowe przepisy ustawy Prawo o ruchu drogowym dotyczące przeciwdziałaniu w manipulowaniu licznikiem (a w zasadzie drogomierzem) każdego zarejestrowanego na terytorium naszego kraju pojazdu. Zgodnie z informacją zawartą na stronie cepik.gov.pl, od tego dnia...


Notariusz, kto to jest notariusz, czynności notarialne

Notariusz, kto to jest notariusz, czynności notarialne

Notariusz to prawnik, powołany do dokonywania czynności, którym strony są obowiązane lub pragną nadać formę notarialną (czynności notarialne). Działalność notariuszy reguluje m.in. ustawa.


Więcej artykułów
Dobry adwokat, radca prawny, kancelaria adwokacka w Chodzież

Aby powierzyć prowadzenie sprawy (rozwodowej, karnej, spadkowej, gospodarczej) warto posłużyć się informacjami na temat jej funkcjonowania. Aby znaleźć 10 najlepszych adwokatów w Chodzież i okolicach, którzy udzielą rzetelnych konsultacji, możesz zadzwonić na naszą infolinię, a my spróbujemy dobrać prawnika do Twoich potrzeb.

Możesz skorzystać z usług specjalisty, który świadczy kompleksową obsługę i usługi prawne, w sprawach dotyczących rozwodu, podział majątku dorobkowego (podział majątku wspólnego) i każdej sprawy majątkowej. Wybierz Twojego specjalistę korzystając z informacji na naszych stronach lub po prostu zadzwoń - nasz zespół Ci pomoże.

W każdej chwili możesz skorzystać z formularza zapytań on-line

Wyślij
PRAWNIK, RADCA PRAWNY CZY ADWOKAT - KTO POMOŻE?

Zawodami, które zajmują się świadczeniem profesjonalnej pomocy prawnej są adwokaci i radcy prawni.

Adwokatem jest osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze i po zdobyciu przez nią kilkuletniego doświadczenia zawodowego, najczęściej w formie aplikacji adwokackiej, zdała egzamin adwokacki i została wpisana na listę jako członek właściwej miejscowo Okręgowej Izby Adwokackiej. Adwokaci mogą udzielać porad prawnych, opinii, sporządzać pisma procesowe, a przede wszystkim reprezentować swojego klienta przed każdym sądem, w każdej sprawie cywilnej, karnej lub administracyjnej. Posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC i ponosi odpowiedzialność dyscyplinarną za ewentualne uchybienia w wykonywaniu zawodu. Wiąże go obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z którego to obowiązku nie może zostać zwolniony. Prowadzi działalność we własnym imieniu i na własny rachunek, najczęściej w formie Kancelari Adwokackiej.

Zawodem podobnym do adwokata jest zawód radców prawnych. Radcy prawni to osoby, które ukończyły aplikację radcowską jednak nie muszą prowadzić działalności i czynności we własnym imieniu i na własny rachunek. Może również pozostawać w stosunku pracy i podległości służbowej. W takiej sytuacji nie może pełnić funkcji obrońcy w sprawach karnych.

Podsumowując: każdy adwokat i radca prawny jest prawnikiem. Ale nie każdy prawnik jest profesjonalnym advokatem lub radcą prawnym!Zakres usług: Prawo karne, prawo cywilne, pracy, rozwód, podział majątku, spadek, zachowekDoradztwo prawne oraz reprezentacja klientów w sądzie - Adwokaci wspierają klientów w trudnych sprawch spornych lub karnych oraz udzielają porad. Obsługują najczęściej wszystkie sprawy o charakterze prawnym (między innymi np. pomagają w trakcie sprawy rozwodowej lub majątkowej - podział majątku, spadek, zachowek).

Znajdź prawnika

województwo dolnośląskie województwo kujawsko-pomorskie województwo lubelskie województwo lubuskie województwo łódzkie województwo małopolskie województwo mazowieckie województwo opolskie województwo podkarpackie województwo podlaskie województwo pomorskie województwo śląskie województwo świętokrzyskie województwo warmińsko-mazurskie województwo wielkopolskie województwo zachodniopomorskie

Wyszukaj według województwa
wybierz województwo
lub wybierz interesujące Cię miasto