Rozwód

i Podział majątku
Wieluń

883 586 966

Zachowek

i postępowanie spadkowe
Wieluń

793 411 213

Kredyty CHF

Unieważnienie umów CHF
Wieluń

690 946 408

Mielczarek Dorota, notariusz. Kancelaria

Moniuszki 4
98-300 Wieluń
telefon: 43 843 18 11
Zamów wizytę
woj. łódzkie
email: dorota.mielczarek@notariusze.lodz.pl
www:
Facebook: Mielczarek Dorota, notariusz. Kancelaria, Wieluń Facebook: Mielczarek Dorota, notariusz. Kancelaria, Wieluń - brak danych Linkedin: Mielczarek Dorota, notariusz. Kancelaria, Wieluń - brak danych Instagram: Mielczarek Dorota, notariusz. Kancelaria, Wieluń> - brak danych Twitter: Mielczarek Dorota, notariusz. Kancelaria, Wieluń - brak danych

Zakres usług, specjalizacja: (dodaj)


Opinie: (dodaj opinię)


Inne w mieście Wieluń


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Wieluniu Józef Stolarczyk. Kancelaria komornicza w Wieluniu

POW 31, 98-300 Wieluń

tel: 43 843 80 34

email: jozef.stolarczyk@komornik.pl

strona www

Dudek-Golec Agnieszka. Kancelaria radcy prawnego

Barycz 1, 98-300 Wieluń

tel: 43 843 36 33

email: adg-kancelaria@wp.pl

Świerkowski i Partnerzy

Kilińskiego 23, 98-300 Wieluń

tel: 43 843 88 61

email: adwokat.swierkowski@wp.pl

Aleksandrowicz Eugeniusz, Szymon. Kancelaria adwokacka

Kilińskiego 15, 98-300 Wieluń

tel: 43 843 12 81

email: adwokataleksandrowicz@poczta.fm

Sykuła Aleksandra. Radca Prawny

Kasztanowa 10, 98-300 Wieluń

tel: 608620150

email: aleksandrasykula@vp.pl

Bartosz Podyma Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Wieluniu

Kilińskiego 25, 98-300 Wieluń

tel: 43 843 20 61

email: wielun.podyma@komornik.pl

Lex. Kancelaria prawnicza. Czerniawska D., radca prawny

Targowa 2a, 98-300 Wieluń

tel: 601951555

email: d_czerniawska@poczta.onet.pl

Kamieniecka Dorota. Kancelaria notarialna

Moniuszki 8, 98-300 Wieluń

tel: 43 843 62 39

email: dorota.kamieniecka@notariusze.lodz.pl

Mielczarek Dorota, notariusz. Kancelaria

Moniuszki 4, 98-300 Wieluń

tel: 43 843 18 11

email: dorota.mielczarek@notariusze.lodz.pl

Grajoszek Jarosław. Kancelaria Adwokacka.

Moniuszki 8, 98-300 Wieluń

tel: 41 843 06 71

email: grjar@wp.plPRAWNIK RADZI


Pracownicze Plany Kapitałowe, PPK

Pracownicze Plany Kapitałowe, PPK - co trzeba wiedzieć

PPK - to dobrowolny system, za pomocą którego wszyscy pracujący Polacy płacący składki na ZUS (niezależnie od formy zatrudnienia) będą oszczędzać na przyszłą emeryturę. Program powstał po to, aby zapewnić bezpieczeństwo finansowe obywateli.


Obrona konieczna

Obrona konieczna

Bezpośredni, bezprawny i rzeczywisty zamach na dobro chronione prawem oraz niezbędność podjęcia obrony koniecznej dla odparcia tego zamachu jest okolicznością uchylającą kryminalną bezprawność czynu w prawie karnym....


Więcej artykułów
Dobry adwokat, radca prawny, kancelaria adwokacka w Wieluń

Aby powierzyć prowadzenie sprawy (rozwodowej, karnej, spadkowej, gospodarczej) warto posłużyć się informacjami na temat jej funkcjonowania. Aby znaleźć 10 najlepszych adwokatów w Wieluń i okolicach, którzy udzielą rzetelnych konsultacji, możesz zadzwonić na naszą infolinię, a my spróbujemy dobrać prawnika do Twoich potrzeb.

Możesz skorzystać z usług specjalisty, który świadczy kompleksową obsługę i usługi prawne, w sprawach dotyczących rozwodu, podział majątku dorobkowego (podział majątku wspólnego) i każdej sprawy majątkowej. Wybierz Twojego specjalistę korzystając z informacji na naszych stronach lub po prostu zadzwoń - nasz zespół Ci pomoże.

W każdej chwili możesz skorzystać z formularza zapytań on-line

Wyślij
PRAWNIK, RADCA PRAWNY CZY ADWOKAT - KTO POMOŻE?

Zawodami, które zajmują się świadczeniem profesjonalnej pomocy prawnej są adwokaci i radcy prawni.

Adwokatem jest osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze i po zdobyciu przez nią kilkuletniego doświadczenia zawodowego, najczęściej w formie aplikacji adwokackiej, zdała egzamin adwokacki i została wpisana na listę jako członek właściwej miejscowo Okręgowej Izby Adwokackiej. Adwokaci mogą udzielać porad prawnych, opinii, sporządzać pisma procesowe, a przede wszystkim reprezentować swojego klienta przed każdym sądem, w każdej sprawie cywilnej, karnej lub administracyjnej. Posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC i ponosi odpowiedzialność dyscyplinarną za ewentualne uchybienia w wykonywaniu zawodu. Wiąże go obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z którego to obowiązku nie może zostać zwolniony. Prowadzi działalność we własnym imieniu i na własny rachunek, najczęściej w formie Kancelari Adwokackiej.

Zawodem podobnym do adwokata jest zawód radców prawnych. Radcy prawni to osoby, które ukończyły aplikację radcowską jednak nie muszą prowadzić działalności i czynności we własnym imieniu i na własny rachunek. Może również pozostawać w stosunku pracy i podległości służbowej. W takiej sytuacji nie może pełnić funkcji obrońcy w sprawach karnych.

Podsumowując: każdy adwokat i radca prawny jest prawnikiem. Ale nie każdy prawnik jest profesjonalnym advokatem lub radcą prawnym!Zakres usług: Prawo karne, prawo cywilne, pracy, rozwód, podział majątku, spadek, zachowekDoradztwo prawne oraz reprezentacja klientów w sądzie - Adwokaci wspierają klientów w trudnych sprawch spornych lub karnych oraz udzielają porad. Obsługują najczęściej wszystkie sprawy o charakterze prawnym (między innymi np. pomagają w trakcie sprawy rozwodowej lub majątkowej - podział majątku, spadek, zachowek).

Znajdź prawnika

województwo dolnośląskie województwo kujawsko-pomorskie województwo lubelskie województwo lubuskie województwo łódzkie województwo małopolskie województwo mazowieckie województwo opolskie województwo podkarpackie województwo podlaskie województwo pomorskie województwo śląskie województwo świętokrzyskie województwo warmińsko-mazurskie województwo wielkopolskie województwo zachodniopomorskie

Wyszukaj według województwa
wybierz województwo
lub wybierz interesujące Cię miasto