Rozwód

i Podział majątku
Wieluń

883 586 966

Zachowek

i postępowanie spadkowe
Wieluń

793 411 213

Kredyty CHF

Unieważnienie umów CHF
Wieluń

690 946 408

Dudek-Golec Agnieszka. Kancelaria radcy prawnego

Barycz 1
98-300 Wieluń
telefon: 43 843 36 33
Zamów wizytę
woj. łódzkie
email: adg-kancelaria@wp.pl
www:
Facebook: Dudek-Golec Agnieszka. Kancelaria radcy prawnego, Wieluń Facebook: Dudek-Golec Agnieszka. Kancelaria radcy prawnego, Wieluń - brak danych Linkedin: Dudek-Golec Agnieszka. Kancelaria radcy prawnego, Wieluń - brak danych Instagram: Dudek-Golec Agnieszka. Kancelaria radcy prawnego, Wieluń> - brak danych Twitter: Dudek-Golec Agnieszka. Kancelaria radcy prawnego, Wieluń - brak danych

Zakres usług, specjalizacja: (dodaj)


Opinie: (dodaj opinię)


Inne w mieście Wieluń


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Wieluniu Józef Stolarczyk. Kancelaria komornicza w Wieluniu

POW 31, 98-300 Wieluń

tel: 43 843 80 34

email: jozef.stolarczyk@komornik.pl

strona www

Dudek-Golec Agnieszka. Kancelaria radcy prawnego

Barycz 1, 98-300 Wieluń

tel: 43 843 36 33

email: adg-kancelaria@wp.pl

Świerkowski i Partnerzy

Kilińskiego 23, 98-300 Wieluń

tel: 43 843 88 61

email: adwokat.swierkowski@wp.pl

Aleksandrowicz Eugeniusz, Szymon. Kancelaria adwokacka

Kilińskiego 15, 98-300 Wieluń

tel: 43 843 12 81

email: adwokataleksandrowicz@poczta.fm

Sykuła Aleksandra. Radca Prawny

Kasztanowa 10, 98-300 Wieluń

tel: 608620150

email: aleksandrasykula@vp.pl

Bartosz Podyma Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Wieluniu

Kilińskiego 25, 98-300 Wieluń

tel: 43 843 20 61

email: wielun.podyma@komornik.pl

Lex. Kancelaria prawnicza. Czerniawska D., radca prawny

Targowa 2a, 98-300 Wieluń

tel: 601951555

email: d_czerniawska@poczta.onet.pl

Kamieniecka Dorota. Kancelaria notarialna

Moniuszki 8, 98-300 Wieluń

tel: 43 843 62 39

email: dorota.kamieniecka@notariusze.lodz.pl

Mielczarek Dorota, notariusz. Kancelaria

Moniuszki 4, 98-300 Wieluń

tel: 43 843 18 11

email: dorota.mielczarek@notariusze.lodz.pl

Grajoszek Jarosław. Kancelaria Adwokacka.

Moniuszki 8, 98-300 Wieluń

tel: 41 843 06 71

email: grjar@wp.plPRAWNIK RADZIUpadłość konsumencka – jak ją ogłosić?

Dla kogo zasiłek pogrzebowy i jak go otrzymać?

Organizacja pogrzebu wiąże się z wieloma wydatkami. Ustawa z dnia 17 grudnia 1998 r. o emeryturach i rentach z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych przewiduje wypłatę zasiłku pogrzebowego w wysokości do 4000 zł


Więcej artykułów
Dobry adwokat, radca prawny, kancelaria adwokacka w Wieluń

Aby powierzyć prowadzenie sprawy (rozwodowej, karnej, spadkowej, gospodarczej) warto posłużyć się informacjami na temat jej funkcjonowania. Aby znaleźć 10 najlepszych adwokatów w Wieluń i okolicach, którzy udzielą rzetelnych konsultacji, możesz zadzwonić na naszą infolinię, a my spróbujemy dobrać prawnika do Twoich potrzeb.

Możesz skorzystać z usług specjalisty, który świadczy kompleksową obsługę i usługi prawne, w sprawach dotyczących rozwodu, podział majątku dorobkowego (podział majątku wspólnego) i każdej sprawy majątkowej. Wybierz Twojego specjalistę korzystając z informacji na naszych stronach lub po prostu zadzwoń - nasz zespół Ci pomoże.

W każdej chwili możesz skorzystać z formularza zapytań on-line

Wyślij
PRAWNIK, RADCA PRAWNY CZY ADWOKAT - KTO POMOŻE?

Zawodami, które zajmują się świadczeniem profesjonalnej pomocy prawnej są adwokaci i radcy prawni.

Adwokatem jest osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze i po zdobyciu przez nią kilkuletniego doświadczenia zawodowego, najczęściej w formie aplikacji adwokackiej, zdała egzamin adwokacki i została wpisana na listę jako członek właściwej miejscowo Okręgowej Izby Adwokackiej. Adwokaci mogą udzielać porad prawnych, opinii, sporządzać pisma procesowe, a przede wszystkim reprezentować swojego klienta przed każdym sądem, w każdej sprawie cywilnej, karnej lub administracyjnej. Posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC i ponosi odpowiedzialność dyscyplinarną za ewentualne uchybienia w wykonywaniu zawodu. Wiąże go obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z którego to obowiązku nie może zostać zwolniony. Prowadzi działalność we własnym imieniu i na własny rachunek, najczęściej w formie Kancelari Adwokackiej.

Zawodem podobnym do adwokata jest zawód radców prawnych. Radcy prawni to osoby, które ukończyły aplikację radcowską jednak nie muszą prowadzić działalności i czynności we własnym imieniu i na własny rachunek. Może również pozostawać w stosunku pracy i podległości służbowej. W takiej sytuacji nie może pełnić funkcji obrońcy w sprawach karnych.

Podsumowując: każdy adwokat i radca prawny jest prawnikiem. Ale nie każdy prawnik jest profesjonalnym advokatem lub radcą prawnym!Zakres usług: Prawo karne, prawo cywilne, pracy, rozwód, podział majątku, spadek, zachowekReprezentacja klientów w sądzie lub doradztwo prawne - Adwokaci wspierają klientów w trudnych sprawach spornych oraz udzielają porad. Zazwyczaj obsługują każdą sprawę o charakterze prawnym (np. pomagają w trakcie rozwodu i podziału majątku, uzyskania spadku lub zachowku). W zależności doświadczenia i praktyki, prawnicy mogą posiadać różne specjalizacje takie jak na przykład prawo pracy, podatkowe, prawo cywilne - rodzinne i majątkowe (np. rozwód i podział majątku) oraz spadkowe (spadek, zachowek), karne wykonawcze, podatkowe, międzynarodowe, itp.

Znajdź prawnika

województwo dolnośląskie województwo kujawsko-pomorskie województwo lubelskie województwo lubuskie województwo łódzkie województwo małopolskie województwo mazowieckie województwo opolskie województwo podkarpackie województwo podlaskie województwo pomorskie województwo śląskie województwo świętokrzyskie województwo warmińsko-mazurskie województwo wielkopolskie województwo zachodniopomorskie

Wyszukaj według województwa
wybierz województwo
lub wybierz interesujące Cię miasto