Rozwód

i Podział majątku
Jarocin

883 586 966

Zachowek

i postępowanie spadkowe
Jarocin

793 411 213

Kredyty CHF

Unieważnienie umów CHF
Jarocin

690 946 408

Kancelaria Notarialna Katarzyna Sikorska

Paderewskiego 3 lok. 1
63-200 Jarocin
telefon: brak danych
Zamów wizytę
woj. wielkopolskie
email: kancelaria@sikorskanotariusz.pl
www:
Facebook: Kancelaria Notarialna Katarzyna Sikorska, Jarocin Facebook: Kancelaria Notarialna Katarzyna Sikorska, Jarocin - brak danych Linkedin: Kancelaria Notarialna Katarzyna Sikorska, Jarocin - brak danych Instagram: Kancelaria Notarialna Katarzyna Sikorska, Jarocin> - brak danych Twitter: Kancelaria Notarialna Katarzyna Sikorska, Jarocin - brak danych

Zakres usług, specjalizacja: (dodaj)


Opinie: (dodaj opinię)


Inne w mieście Jarocin


Legista. Sikorska M., Martuzalska M.

Paderewskiego 3 lok. 2, 63-200 Jarocin

tel: 62 747 32 89

email: kancelaria@legista-jarocin.pl

strona www

Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Szymańska

al. Niepodległości 6 lok. 3, 63-200 Jarocin

tel: brak danych

email: adw.kasia.szymanska@gmail.com

Gulcz Przemysław. Kancelaria adwokacka

św. Ducha 2, 63-200 Jarocin

tel: 62 747 63 93

email: adwgulcz@wp.pl

Cotorra Group Sp. z o.o.

al. Niepodległości 17, 63-200 Jarocin

tel: 728343827

email: biuro@cotorra.pl

Gulcz Dariusz, adwokat. Kancelaria

Żurawinowa 3, 63-200 Jarocin

tel: brak danych

email: d.gulczkancelaria@interia.pl

IKM. Kancelaria prawna. Maćkowiak I.

Paderewskiego 5, 63-200 Jarocin

tel: 62 740 60 23

email: ireneusz.mackowiak@onet.ue

Gulcz-Cuprych Justyna Kancelaria adwokacka

Jałowcowa 6, 63-200 Jarocin

tel: 502784089

email: j.gulcz-cuprych@hot.pl

Kancelaria Notarialna Katarzyna Sikorska

Paderewskiego 3 lok. 1, 63-200 Jarocin

tel: brak danych

email: kancelaria@sikorskanotariusz.pl

Szklarz J. Kancelaria radcy prawnego

Wolności 4, 63-200 Jarocin

tel: 601730635

email: kodex@poczta.onet.pl

Przymusiński Marek. Kancelaria adwokacka

Rynek 10, 63-200 Jarocin

tel: brak danych

email: pasjans@poczta.onet.plPRAWNIK RADZI


Czy umowa może okazać się nieważna?

Czy umowa może okazać się nieważna?

Przepisy Kodeksu cywilnego normują sytuację, w której czynność prawna, zarówno jednostronna jak i umowa, może okazać się nieważna. Jest kilka czynników, które mają na to wpływ, lecz ogólna zasada stanowi, że treść czynności prawnej nie może wykraczać poza pewne, określone oczywiście przepisami...Więcej artykułów
Dobry adwokat, radca prawny, kancelaria adwokacka w Jarocin

Aby powierzyć prowadzenie sprawy (rozwodowej, karnej, spadkowej, gospodarczej) warto posłużyć się informacjami na temat jej funkcjonowania. Aby znaleźć 10 najlepszych adwokatów w Jarocin i okolicach, którzy udzielą rzetelnych konsultacji, możesz zadzwonić na naszą infolinię, a my spróbujemy dobrać prawnika do Twoich potrzeb.

Możesz skorzystać z usług specjalisty, który świadczy kompleksową obsługę i usługi prawne, w sprawach dotyczących rozwodu, podział majątku dorobkowego (podział majątku wspólnego) i każdej sprawy majątkowej. Wybierz Twojego specjalistę korzystając z informacji na naszych stronach lub po prostu zadzwoń - nasz zespół Ci pomoże.

W każdej chwili możesz skorzystać z formularza zapytań on-line

Wyślij
PRAWNIK, RADCA PRAWNY CZY ADWOKAT - KTO POMOŻE?

Zawodami, które zajmują się świadczeniem profesjonalnej pomocy prawnej są adwokaci i radcy prawni.

Adwokatem jest osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze i po zdobyciu przez nią kilkuletniego doświadczenia zawodowego, najczęściej w formie aplikacji adwokackiej, zdała egzamin adwokacki i została wpisana na listę jako członek właściwej miejscowo Okręgowej Izby Adwokackiej. Adwokaci mogą udzielać porad prawnych, opinii, sporządzać pisma procesowe, a przede wszystkim reprezentować swojego klienta przed każdym sądem, w każdej sprawie cywilnej, karnej lub administracyjnej. Posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC i ponosi odpowiedzialność dyscyplinarną za ewentualne uchybienia w wykonywaniu zawodu. Wiąże go obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z którego to obowiązku nie może zostać zwolniony. Prowadzi działalność we własnym imieniu i na własny rachunek, najczęściej w formie Kancelari Adwokackiej.

Zawodem podobnym do adwokata jest zawód radców prawnych. Radcy prawni to osoby, które ukończyły aplikację radcowską jednak nie muszą prowadzić działalności i czynności we własnym imieniu i na własny rachunek. Może również pozostawać w stosunku pracy i podległości służbowej. W takiej sytuacji nie może pełnić funkcji obrońcy w sprawach karnych.

Podsumowując: każdy adwokat i radca prawny jest prawnikiem. Ale nie każdy prawnik jest profesjonalnym advokatem lub radcą prawnym!Zakres usług: Prawo karne, prawo cywilne, pracy, rozwód, podział majątku, spadek, zachowekDoradztwo prawne oraz reprezentacja klientów w sądzie - Adwokaci wspierają klientów w trudnych sprawch spornych lub karnych oraz udzielają porad. Obsługują najczęściej wszystkie sprawy o charakterze prawnym (między innymi np. pomagają w trakcie sprawy rozwodowej lub majątkowej - podział majątku, spadek, zachowek).

Znajdź prawnika

województwo dolnośląskie województwo kujawsko-pomorskie województwo lubelskie województwo lubuskie województwo łódzkie województwo małopolskie województwo mazowieckie województwo opolskie województwo podkarpackie województwo podlaskie województwo pomorskie województwo śląskie województwo świętokrzyskie województwo warmińsko-mazurskie województwo wielkopolskie województwo zachodniopomorskie

Wyszukaj według województwa
wybierz województwo
lub wybierz interesujące Cię miasto