Rozwód

i Podział majątku
Jarocin

883 586 966

Zachowek

i postępowanie spadkowe
Jarocin

793 411 213

Kredyty CHF

Unieważnienie umów CHF
Jarocin

690 946 408

Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Szymańska

al. Niepodległości 6 lok. 3
63-200 Jarocin
telefon: brak danych
Zamów wizytę
woj. wielkopolskie
email: adw.kasia.szymanska@gmail.com
www:
Facebook: Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Szymańska, Jarocin Facebook: Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Szymańska, Jarocin - brak danych Linkedin: Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Szymańska, Jarocin - brak danych Instagram: Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Szymańska, Jarocin> - brak danych Twitter: Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Szymańska, Jarocin - brak danych

Zakres usług, specjalizacja: (dodaj)


Opinie: (dodaj opinię)


Inne w mieście Jarocin


Legista. Sikorska M., Martuzalska M.

Paderewskiego 3 lok. 2, 63-200 Jarocin

tel: 62 747 32 89

email: kancelaria@legista-jarocin.pl

strona www

Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Szymańska

al. Niepodległości 6 lok. 3, 63-200 Jarocin

tel: brak danych

email: adw.kasia.szymanska@gmail.com

Gulcz Przemysław. Kancelaria adwokacka

św. Ducha 2, 63-200 Jarocin

tel: 62 747 63 93

email: adwgulcz@wp.pl

Cotorra Group Sp. z o.o.

al. Niepodległości 17, 63-200 Jarocin

tel: 728343827

email: biuro@cotorra.pl

Gulcz Dariusz, adwokat. Kancelaria

Żurawinowa 3, 63-200 Jarocin

tel: brak danych

email: d.gulczkancelaria@interia.pl

IKM. Kancelaria prawna. Maćkowiak I.

Paderewskiego 5, 63-200 Jarocin

tel: 62 740 60 23

email: ireneusz.mackowiak@onet.ue

Gulcz-Cuprych Justyna Kancelaria adwokacka

Jałowcowa 6, 63-200 Jarocin

tel: 502784089

email: j.gulcz-cuprych@hot.pl

Kancelaria Notarialna Katarzyna Sikorska

Paderewskiego 3 lok. 1, 63-200 Jarocin

tel: brak danych

email: kancelaria@sikorskanotariusz.pl

Szklarz J. Kancelaria radcy prawnego

Wolności 4, 63-200 Jarocin

tel: 601730635

email: kodex@poczta.onet.pl

Przymusiński Marek. Kancelaria adwokacka

Rynek 10, 63-200 Jarocin

tel: brak danych

email: pasjans@poczta.onet.plPRAWNIK RADZI


Pozwolenie na broń

Pozwolenie na broń

Ustawa o broni i amunicji w art. 10 reguluje kwestie wydawania pozwoleń na broń. Zainteresowany powinien złożyć stosowny wniosek do właściwego organu Policji. Pozwolenie na broń uzyska pod warunkiem braku z jego strony zagrożenia dla samego siebie, porządku...Więcej artykułów
Dobry adwokat, radca prawny, kancelaria adwokacka w Jarocin

Aby powierzyć prowadzenie sprawy (rozwodowej, karnej, spadkowej, gospodarczej) warto posłużyć się informacjami na temat jej funkcjonowania. Aby znaleźć 10 najlepszych adwokatów w Jarocin i okolicach, którzy udzielą rzetelnych konsultacji, możesz zadzwonić na naszą infolinię, a my spróbujemy dobrać prawnika do Twoich potrzeb.

Możesz skorzystać z usług specjalisty, który świadczy kompleksową obsługę i usługi prawne, w sprawach dotyczących rozwodu, podział majątku dorobkowego (podział majątku wspólnego) i każdej sprawy majątkowej. Wybierz Twojego specjalistę korzystając z informacji na naszych stronach lub po prostu zadzwoń - nasz zespół Ci pomoże.

W każdej chwili możesz skorzystać z formularza zapytań on-line

Wyślij
PRAWNIK, RADCA PRAWNY CZY ADWOKAT - KTO POMOŻE?

Zawodami, które zajmują się świadczeniem profesjonalnej pomocy prawnej są adwokaci i radcy prawni.

Adwokatem jest osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze i po zdobyciu przez nią kilkuletniego doświadczenia zawodowego, najczęściej w formie aplikacji adwokackiej, zdała egzamin adwokacki i została wpisana na listę jako członek właściwej miejscowo Okręgowej Izby Adwokackiej. Adwokaci mogą udzielać porad prawnych, opinii, sporządzać pisma procesowe, a przede wszystkim reprezentować swojego klienta przed każdym sądem, w każdej sprawie cywilnej, karnej lub administracyjnej. Posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC i ponosi odpowiedzialność dyscyplinarną za ewentualne uchybienia w wykonywaniu zawodu. Wiąże go obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z którego to obowiązku nie może zostać zwolniony. Prowadzi działalność we własnym imieniu i na własny rachunek, najczęściej w formie Kancelari Adwokackiej.

Zawodem podobnym do adwokata jest zawód radców prawnych. Radcy prawni to osoby, które ukończyły aplikację radcowską jednak nie muszą prowadzić działalności i czynności we własnym imieniu i na własny rachunek. Może również pozostawać w stosunku pracy i podległości służbowej. W takiej sytuacji nie może pełnić funkcji obrońcy w sprawach karnych.

Podsumowując: każdy adwokat i radca prawny jest prawnikiem. Ale nie każdy prawnik jest profesjonalnym advokatem lub radcą prawnym!Zakres usług: Prawo karne, prawo cywilne, pracy, rozwód, podział majątku, spadek, zachowekDoradztwo prawne, a także reprezentacja klientów w sądzie - Adwokaci udzielają porad, a także wspierają klientów w trudnej sprawie spornej. Najczęściej obsługują większość spraw o charakterze prawnym (np. pomagają w trakcie sprawy rozwodowej). W zależności od dziedziny, w której pracują, prawnicy mogą mieć różne specjalizacje, takie jak prawo cywilne, karne wykonawcze, prawo pracy, prawo podatkowe, międzynarodowe i wiele innych.

Znajdź prawnika

województwo dolnośląskie województwo kujawsko-pomorskie województwo lubelskie województwo lubuskie województwo łódzkie województwo małopolskie województwo mazowieckie województwo opolskie województwo podkarpackie województwo podlaskie województwo pomorskie województwo śląskie województwo świętokrzyskie województwo warmińsko-mazurskie województwo wielkopolskie województwo zachodniopomorskie

Wyszukaj według województwa
wybierz województwo
lub wybierz interesujące Cię miasto