Rozwód

i Podział majątku
Lubartów

81 440 04 15

Zachowek

i postępowanie spadkowe
Lubartów

793 411 213

Kredyty CHF

Unieważnienie umów CHF
Lubartów

690 946 408

Chabros Mariusz. Kancelaria

Wieniawskiego 28
21-100 Lubartów
telefon: 661218654
Zamów wizytę
woj. lubelskie
email: mariusz.chabros@poczta.onet.pl
www:
Facebook: Chabros Mariusz. Kancelaria, Lubartów Facebook: Chabros Mariusz. Kancelaria, Lubartów - brak danych Linkedin: Chabros Mariusz. Kancelaria, Lubartów - brak danych Instagram: Chabros Mariusz. Kancelaria, Lubartów> - brak danych Twitter: Chabros Mariusz. Kancelaria, Lubartów - brak danych

Zakres usług, specjalizacja: (dodaj)


Opinie: (dodaj opinię)


Inne w mieście Lubartów


Marzec Dariusz. Kancelaria adwokacka

Chopina 11, 21-100 Lubartów

tel: 81 855 12 71

email: adw_d.marzec@op.pl

Piątkowska Anna. Kancelaria Adwokacka.

Lubelska 49, 21-100 Lubartów

tel: 668314050

email: adw.a.piatkowska@gmail.com

Prokopowicz Artur. Kancelaria Adwokacka

Lubelska 38, 21-100 Lubartów

tel: 601920935

email: airprokopowicz@interia.pl

Domiński Artur, adwokat. Kancelaria adwokacka

Kawalerzystów 3, 21-100 Lubartów

tel: brak danych

email: arturdominski@op.pl

Piątkowska J. Kancelaria adwokacka

Lubelska 55, 21-100 Lubartów

tel: 81 854 61 33

email: j.piatkowska@op.pl

Puszkarski Grzegorz. Kancelaria prawnicza sp.j.

Słowackiego 14, 21-100 Lubartów

tel: 510209700

email: kancelaria@puszkarski.pl

Rybak Krzysztof. Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym

Cicha 1, 21-100 Lubartów

tel: 81 855 55 45

email: lubartow.rybak@komornik.pl

Chabros Mariusz. Kancelaria

Wieniawskiego 28, 21-100 Lubartów

tel: 661218654

email: mariusz.chabros@poczta.onet.pl

Marta Miaskowska. Kancelaria Notarialna

Mickiewicza 4 lok. 2, 21-100 Lubartów

tel: 503923166

email: miaskowska@notar.pl

Zmysłowska Elżbieta. Kancelaria notarialna

Lubelska 53, 21-100 Lubartów

tel: 81 859 19 55

email: zmynot@neostrada.plPRAWNIK RADZI


Przesłanki orzeczenia rozwodu, separacji

Przesłanki orzeczenia rozwodu, separacji

Kodeks rodzinny i opiekuńczy w art. 56 § 1 wymienia dwie pozytywne przesłanki rozwodu, tj. zupełność i trwałość rozkładu pożycia, przy założeniu, że muszą one wystąpić łącznie.Więcej artykułów
Dobry adwokat, radca prawny, kancelaria adwokacka w Lubartów

Aby powierzyć prowadzenie sprawy (rozwodowej, karnej, spadkowej, gospodarczej) warto posłużyć się informacjami na temat jej funkcjonowania. Aby znaleźć 10 najlepszych adwokatów w Lubartów i okolicach, którzy udzielą rzetelnych konsultacji, możesz zadzwonić na naszą infolinię, a my spróbujemy dobrać prawnika do Twoich potrzeb.

Możesz skorzystać z usług specjalisty, który świadczy kompleksową obsługę i usługi prawne, w sprawach dotyczących rozwodu, podział majątku dorobkowego (podział majątku wspólnego) i każdej sprawy majątkowej. Wybierz Twojego specjalistę korzystając z informacji na naszych stronach lub po prostu zadzwoń - nasz zespół Ci pomoże.

W każdej chwili możesz skorzystać z formularza zapytań on-line

Wyślij
PRAWNIK, RADCA PRAWNY CZY ADWOKAT - KTO POMOŻE?

Zawodami, które zajmują się świadczeniem profesjonalnej pomocy prawnej są adwokaci i radcy prawni.

Adwokatem jest osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze i po zdobyciu przez nią kilkuletniego doświadczenia zawodowego, najczęściej w formie aplikacji adwokackiej, zdała egzamin adwokacki i została wpisana na listę jako członek właściwej miejscowo Okręgowej Izby Adwokackiej. Adwokaci mogą udzielać porad prawnych, opinii, sporządzać pisma procesowe, a przede wszystkim reprezentować swojego klienta przed każdym sądem, w każdej sprawie cywilnej, karnej lub administracyjnej. Posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC i ponosi odpowiedzialność dyscyplinarną za ewentualne uchybienia w wykonywaniu zawodu. Wiąże go obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z którego to obowiązku nie może zostać zwolniony. Prowadzi działalność we własnym imieniu i na własny rachunek, najczęściej w formie Kancelari Adwokackiej.

Zawodem podobnym do adwokata jest zawód radców prawnych. Radcy prawni to osoby, które ukończyły aplikację radcowską jednak nie muszą prowadzić działalności i czynności we własnym imieniu i na własny rachunek. Może również pozostawać w stosunku pracy i podległości służbowej. W takiej sytuacji nie może pełnić funkcji obrońcy w sprawach karnych.

Podsumowując: każdy adwokat i radca prawny jest prawnikiem. Ale nie każdy prawnik jest profesjonalnym advokatem lub radcą prawnym!Zakres usług: Prawo karne, prawo cywilne, pracy, rozwód, podział majątku, spadek, zachowekDoradztwo prawne, reprezentacja klientów w sądzie - Adwokaci udzielają porad oraz wspierają klientów w trudnych sprawach spornych. Obsługują zazwyczaj wszystkie sprawy o charakterze prawnym (np. pomagają w trakcie sprawy karnej, majątkowej, rozwodowej). W zależności od nabytej praktyki i doświadczenia, prawnicy mają możliwość wybierania różnych specjalizacji, takich jak prawo cywilne (majątkowe, rodzinne, spadkowe), prawo pracy, prawo podatkowe, karne wykonawcze, międzynarodowe i tak dalej. Każda z tych specjalizacji wymaga od prawników posiadania szczególnych umiejętności i wiedzy, aby skutecznie pomagać swoim klientom. Dzięki temu prawnicy są w stanie lepiej zrozumieć i wspierać osoby potrzebujące pomocy prawnej w różnych dziedzinach.

Znajdź prawnika

województwo dolnośląskie województwo kujawsko-pomorskie województwo lubelskie województwo lubuskie województwo łódzkie województwo małopolskie województwo mazowieckie województwo opolskie województwo podkarpackie województwo podlaskie województwo pomorskie województwo śląskie województwo świętokrzyskie województwo warmińsko-mazurskie województwo wielkopolskie województwo zachodniopomorskie

Wyszukaj według województwa
wybierz województwo
lub wybierz interesujące Cię miasto