Rozwód

i Podział majątku
Lubartów

81 440 04 15

Zachowek

i postępowanie spadkowe
Lubartów

793 411 213

Kredyty CHF

Unieważnienie umów CHF
Lubartów

690 946 408

Puszkarski Grzegorz. Kancelaria prawnicza sp.j.

Słowackiego 14
21-100 Lubartów
telefon: 510209700
Zamów wizytę
woj. lubelskie
email: kancelaria@puszkarski.pl
www:
Facebook: Puszkarski Grzegorz. Kancelaria prawnicza sp.j., Lubartów Facebook: Puszkarski Grzegorz. Kancelaria prawnicza sp.j., Lubartów - brak danych Linkedin: Puszkarski Grzegorz. Kancelaria prawnicza sp.j., Lubartów - brak danych Instagram: Puszkarski Grzegorz. Kancelaria prawnicza sp.j., Lubartów> - brak danych Twitter: Puszkarski Grzegorz. Kancelaria prawnicza sp.j., Lubartów - brak danych

Zakres usług, specjalizacja: (dodaj)


Opinie: (dodaj opinię)


Inne w mieście Lubartów


Marzec Dariusz. Kancelaria adwokacka

Chopina 11, 21-100 Lubartów

tel: 81 855 12 71

email: adw_d.marzec@op.pl

Piątkowska Anna. Kancelaria Adwokacka.

Lubelska 49, 21-100 Lubartów

tel: 668314050

email: adw.a.piatkowska@gmail.com

Prokopowicz Artur. Kancelaria Adwokacka

Lubelska 38, 21-100 Lubartów

tel: 601920935

email: airprokopowicz@interia.pl

Domiński Artur, adwokat. Kancelaria adwokacka

Kawalerzystów 3, 21-100 Lubartów

tel: brak danych

email: arturdominski@op.pl

Piątkowska J. Kancelaria adwokacka

Lubelska 55, 21-100 Lubartów

tel: 81 854 61 33

email: j.piatkowska@op.pl

Puszkarski Grzegorz. Kancelaria prawnicza sp.j.

Słowackiego 14, 21-100 Lubartów

tel: 510209700

email: kancelaria@puszkarski.pl

Rybak Krzysztof. Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym

Cicha 1, 21-100 Lubartów

tel: 81 855 55 45

email: lubartow.rybak@komornik.pl

Chabros Mariusz. Kancelaria

Wieniawskiego 28, 21-100 Lubartów

tel: 661218654

email: mariusz.chabros@poczta.onet.pl

Marta Miaskowska. Kancelaria Notarialna

Mickiewicza 4 lok. 2, 21-100 Lubartów

tel: 503923166

email: miaskowska@notar.pl

Zmysłowska Elżbieta. Kancelaria notarialna

Lubelska 53, 21-100 Lubartów

tel: 81 859 19 55

email: zmynot@neostrada.plPRAWNIK RADZI


Dodatek mieszkaniowy 2020. Jak uzyskać dodatek mieszkaniowy?

Jak uzyskać dodatek mieszkaniowy w 2020 roku

Zgodnie z ustawą z dnia 21 czerwca 2001 r. o dodatkach mieszkaniowych (Dz.U. z 2017 r. poz. 180 z późn. zm.) w wyjątkowych sytuacjach, mozna ubiegać się o tzw. "dodatek mieszkaniowy", czyli w zasadzie dopłatę ...


Zmiana wniesionego powództwa

Zmiana wniesionego powództwa

Wniesione powództwo można zmienić. Zmiana taka jest jednak dopuszczalna tylko wtedy, gdy nie ma wpływu na właściwość sądu. Powinna ona dotyczyć istotnych elementów, tj. wniesionego żądania oraz podstawy powództwa. W praktyce Wniesione powództwo można zmienić. Zmiana taka jest jednak dopuszczalna tylko wtedy, gdy nie ma wpływu..


Więcej artykułów
Dobry adwokat, radca prawny, kancelaria adwokacka w Lubartów

Aby powierzyć prowadzenie sprawy (rozwodowej, karnej, spadkowej, gospodarczej) warto posłużyć się informacjami na temat jej funkcjonowania. Aby znaleźć 10 najlepszych adwokatów w Lubartów i okolicach, którzy udzielą rzetelnych konsultacji, możesz zadzwonić na naszą infolinię, a my spróbujemy dobrać prawnika do Twoich potrzeb.

Możesz skorzystać z usług specjalisty, który świadczy kompleksową obsługę i usługi prawne, w sprawach dotyczących rozwodu, podział majątku dorobkowego (podział majątku wspólnego) i każdej sprawy majątkowej. Wybierz Twojego specjalistę korzystając z informacji na naszych stronach lub po prostu zadzwoń - nasz zespół Ci pomoże.

W każdej chwili możesz skorzystać z formularza zapytań on-line

Wyślij
PRAWNIK, RADCA PRAWNY CZY ADWOKAT - KTO POMOŻE?

Zawodami, które zajmują się świadczeniem profesjonalnej pomocy prawnej są adwokaci i radcy prawni.

Adwokatem jest osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze i po zdobyciu przez nią kilkuletniego doświadczenia zawodowego, najczęściej w formie aplikacji adwokackiej, zdała egzamin adwokacki i została wpisana na listę jako członek właściwej miejscowo Okręgowej Izby Adwokackiej. Adwokaci mogą udzielać porad prawnych, opinii, sporządzać pisma procesowe, a przede wszystkim reprezentować swojego klienta przed każdym sądem, w każdej sprawie cywilnej, karnej lub administracyjnej. Posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC i ponosi odpowiedzialność dyscyplinarną za ewentualne uchybienia w wykonywaniu zawodu. Wiąże go obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z którego to obowiązku nie może zostać zwolniony. Prowadzi działalność we własnym imieniu i na własny rachunek, najczęściej w formie Kancelari Adwokackiej.

Zawodem podobnym do adwokata jest zawód radców prawnych. Radcy prawni to osoby, które ukończyły aplikację radcowską jednak nie muszą prowadzić działalności i czynności we własnym imieniu i na własny rachunek. Może również pozostawać w stosunku pracy i podległości służbowej. W takiej sytuacji nie może pełnić funkcji obrońcy w sprawach karnych.

Podsumowując: każdy adwokat i radca prawny jest prawnikiem. Ale nie każdy prawnik jest profesjonalnym advokatem lub radcą prawnym!Zakres usług: Prawo karne, prawo cywilne, pracy, rozwód, podział majątku, spadek, zachowekDoradztwo prawne lub reprezentacja klientów w sądzie - Adwokaci udzielają porad i wspierają klientów w trudnej sprawie spornej. Najczęściej obsługują w zasadzie wszystkie sprawy o charakterze prawnym (np. pomagają w trakcie spraw rozwodowych, majątkowych, karnych, itd.). W zależności od dziedziny, w której prowadzą swoją praktykę, prawnicy mogą posiadać różnorodne specjalizacje, takie jak prawo cywilne, w tym prawo rodzinne i majątkowe (np. rozwód i podział majątku), prawo spadkowe (spadek, zachowek), karne wykonawcze, prawo pracy, prawo podatkowe, międzynarodowe i wiele innych.

Znajdź prawnika

województwo dolnośląskie województwo kujawsko-pomorskie województwo lubelskie województwo lubuskie województwo łódzkie województwo małopolskie województwo mazowieckie województwo opolskie województwo podkarpackie województwo podlaskie województwo pomorskie województwo śląskie województwo świętokrzyskie województwo warmińsko-mazurskie województwo wielkopolskie województwo zachodniopomorskie

Wyszukaj według województwa
wybierz województwo
lub wybierz interesujące Cię miasto