Rozwód

i Podział majątku
Luboń

61 669 82 48

Zachowek

i postępowanie spadkowe
Luboń

793 411 213

Kredyty CHF

Unieważnienie umów CHF
Luboń

690 946 408

Brańka Łukasz, radca prawny. Kancelaria

Poprzeczna 5 a
62-030 Luboń
telefon: 61 813 95 08
Zamów wizytę
woj. wielkopolskie
email: lukasz.branka@kancelaria-branka.pl
www:
Facebook: Brańka Łukasz, radca prawny. Kancelaria, Luboń Facebook: Brańka Łukasz, radca prawny. Kancelaria, Luboń - brak danych Linkedin: Brańka Łukasz, radca prawny. Kancelaria, Luboń - brak danych Instagram: Brańka Łukasz, radca prawny. Kancelaria, Luboń> - brak danych Twitter: Brańka Łukasz, radca prawny. Kancelaria, Luboń - brak danych

Zakres usług, specjalizacja: (dodaj)


Opinie: (dodaj opinię)


Inne w mieście Luboń


Ewelina Klimczuk - Kancelaria Notarialna Luboń

Aleksandra Puszkina 38A/I, 62-030 Luboń

tel: 785 633 766

email:

Kancelaria Notarialna Wiktoria Sobańska

J.Poniatowskiego 24/2, 62-030 Luboń

tel: 61 852 11 31

email:

Chołdrych Wojciech, radca prawny

11 Listopada 128 lok. 5, 62-031 Luboń

tel: 61 899 22 15

email: kanwojtek@poczta.onet.pl

Sobieski Leszek. Kancelaria radcy prawnego

gen. Sikorskiego 30a lok. 49, 62-030 Luboń

tel: 600554893

email: l.sobieski@poczta.onet.pl

Brańka Łukasz, radca prawny. Kancelaria

Poprzeczna 5 a, 62-030 Luboń

tel: 61 813 95 08

email: lukasz.branka@kancelaria-branka.pl

Kończak Agnieszka. Kancelaria radcy prawnego

Wschodnia 22c lok. 23, 62-030 Luboń

tel: 601470915

email: radca@kancelaria-konczak.pl

Sypniewski Roman. Kancelaria radcy prawnego

Kołłątaja 26a, 62-031 Luboń

tel: 61 893 22 11

email: romansypniewski@wp.pl

Wziętek Wojciech. Kancelaria radcy prawnego

gen. Sikorskiego 32 lok. 1, 62-030 Luboń

tel: 600288538

email: wojciech.wzietek@gmail.comPRAWNIK RADZIOświadczenie spadkowe - jak uchylić się od skutków jego niezłożenia

Oświadczenie spadkowe - jak uchylić się od skutków jego niezłożenia

Przepisy Kodeksu cywilnego dają spadkobiercy kilka możliwości na ustosunkowanie się do przypadającego im w udziale spadku. Przede wszystkim spadkobierca może przyjąć spadek bez ograniczenia odpowiedzialności za długi, czyli przyjąć spadek wprost, bądź przyjąć spadek z ograniczeniem tej...


Więcej artykułów
Dobry adwokat, radca prawny, kancelaria adwokacka w Luboń

Aby powierzyć prowadzenie sprawy (rozwodowej, karnej, spadkowej, gospodarczej) warto posłużyć się informacjami na temat jej funkcjonowania. Aby znaleźć 10 najlepszych adwokatów w Luboń i okolicach, którzy udzielą rzetelnych konsultacji, możesz zadzwonić na naszą infolinię, a my spróbujemy dobrać prawnika do Twoich potrzeb.

Możesz skorzystać z usług specjalisty, który świadczy kompleksową obsługę i usługi prawne, w sprawach dotyczących rozwodu, podział majątku dorobkowego (podział majątku wspólnego) i każdej sprawy majątkowej. Wybierz Twojego specjalistę korzystając z informacji na naszych stronach lub po prostu zadzwoń - nasz zespół Ci pomoże.

W każdej chwili możesz skorzystać z formularza zapytań on-line

Wyślij
PRAWNIK, RADCA PRAWNY CZY ADWOKAT - KTO POMOŻE?

Zawodami, które zajmują się świadczeniem profesjonalnej pomocy prawnej są adwokaci i radcy prawni.

Adwokatem jest osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze i po zdobyciu przez nią kilkuletniego doświadczenia zawodowego, najczęściej w formie aplikacji adwokackiej, zdała egzamin adwokacki i została wpisana na listę jako członek właściwej miejscowo Okręgowej Izby Adwokackiej. Adwokaci mogą udzielać porad prawnych, opinii, sporządzać pisma procesowe, a przede wszystkim reprezentować swojego klienta przed każdym sądem, w każdej sprawie cywilnej, karnej lub administracyjnej. Posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC i ponosi odpowiedzialność dyscyplinarną za ewentualne uchybienia w wykonywaniu zawodu. Wiąże go obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z którego to obowiązku nie może zostać zwolniony. Prowadzi działalność we własnym imieniu i na własny rachunek, najczęściej w formie Kancelari Adwokackiej.

Zawodem podobnym do adwokata jest zawód radców prawnych. Radcy prawni to osoby, które ukończyły aplikację radcowską jednak nie muszą prowadzić działalności i czynności we własnym imieniu i na własny rachunek. Może również pozostawać w stosunku pracy i podległości służbowej. W takiej sytuacji nie może pełnić funkcji obrońcy w sprawach karnych.

Podsumowując: każdy adwokat i radca prawny jest prawnikiem. Ale nie każdy prawnik jest profesjonalnym advokatem lub radcą prawnym!Zakres usług: Prawo karne, prawo cywilne, pracy, rozwód, podział majątku, spadek, zachowekDoradztwo prawne lub reprezentacja klientów w sądzie - Adwokaci udzielają porad i wspierają klientów w trudnej sprawie spornej. Najczęściej obsługują w zasadzie wszystkie sprawy o charakterze prawnym (np. pomagają w trakcie spraw rozwodowych, majątkowych, karnych, itd.). W zależności od dziedziny, w której prowadzą swoją praktykę, prawnicy mogą posiadać różnorodne specjalizacje, takie jak prawo cywilne, w tym prawo rodzinne i majątkowe (np. rozwód i podział majątku), prawo spadkowe (spadek, zachowek), karne wykonawcze, prawo pracy, prawo podatkowe, międzynarodowe i wiele innych.

Znajdź prawnika

województwo dolnośląskie województwo kujawsko-pomorskie województwo lubelskie województwo lubuskie województwo łódzkie województwo małopolskie województwo mazowieckie województwo opolskie województwo podkarpackie województwo podlaskie województwo pomorskie województwo śląskie województwo świętokrzyskie województwo warmińsko-mazurskie województwo wielkopolskie województwo zachodniopomorskie

Wyszukaj według województwa
wybierz województwo
lub wybierz interesujące Cię miasto