Rozwód

i Podział majątku
Luboń

61 669 82 48

Zachowek

i postępowanie spadkowe
Luboń

793 411 213

Kredyty CHF

Unieważnienie umów CHF
Luboń

690 946 408

Wziętek Wojciech. Kancelaria radcy prawnego

gen. Sikorskiego 32 lok. 1
62-030 Luboń
telefon: 600288538
Zamów wizytę
woj. wielkopolskie
email: wojciech.wzietek@gmail.com
www:
Facebook: Wziętek Wojciech. Kancelaria radcy prawnego, Luboń Facebook: Wziętek Wojciech. Kancelaria radcy prawnego, Luboń - brak danych Linkedin: Wziętek Wojciech. Kancelaria radcy prawnego, Luboń - brak danych Instagram: Wziętek Wojciech. Kancelaria radcy prawnego, Luboń> - brak danych Twitter: Wziętek Wojciech. Kancelaria radcy prawnego, Luboń - brak danych

Zakres usług, specjalizacja: (dodaj)


Opinie: (dodaj opinię)


Inne w mieście Luboń


Ewelina Klimczuk - Kancelaria Notarialna Luboń

Aleksandra Puszkina 38A/I, 62-030 Luboń

tel: 785 633 766

email:

Kancelaria Notarialna Wiktoria Sobańska

J.Poniatowskiego 24/2, 62-030 Luboń

tel: 61 852 11 31

email:

Chołdrych Wojciech, radca prawny

11 Listopada 128 lok. 5, 62-031 Luboń

tel: 61 899 22 15

email: kanwojtek@poczta.onet.pl

Sobieski Leszek. Kancelaria radcy prawnego

gen. Sikorskiego 30a lok. 49, 62-030 Luboń

tel: 600554893

email: l.sobieski@poczta.onet.pl

Brańka Łukasz, radca prawny. Kancelaria

Poprzeczna 5 a, 62-030 Luboń

tel: 61 813 95 08

email: lukasz.branka@kancelaria-branka.pl

Kończak Agnieszka. Kancelaria radcy prawnego

Wschodnia 22c lok. 23, 62-030 Luboń

tel: 601470915

email: radca@kancelaria-konczak.pl

Sypniewski Roman. Kancelaria radcy prawnego

Kołłątaja 26a, 62-031 Luboń

tel: 61 893 22 11

email: romansypniewski@wp.pl

Wziętek Wojciech. Kancelaria radcy prawnego

gen. Sikorskiego 32 lok. 1, 62-030 Luboń

tel: 600288538

email: wojciech.wzietek@gmail.comPRAWNIK RADZI


Odmowa składania zeznań jako świadek w postępowaniu karnym

Odmowa składania zeznań jako świadek w postępowaniu karnym

Przepisy postępowania karnego przewidują dwie grupy świadków, którym przysługuje prawo odmowy złożenia zeznań. Pierwsza grupa obejmuje osoby wezwane do stawienia się w charakterze świadków, które to są związane więzami osobistymi z osobą oskarżoną.


Umowa pożyczki

Umowa pożyczki - elementy charakteryzujące umowę pożyczki

Przez umowę pożyczki dający pożyczkę zobowiązuje się przenieść na własność biorącego określoną ilość pieniędzy albo rzeczy oznaczonych tylko co do gatunku, biorący zaś zobowiązuje się zwrócić tę samą ilość pieniędzy albo tę samą ilość rzeczy...


Więcej artykułów
Dobry adwokat, radca prawny, kancelaria adwokacka w Luboń

Aby powierzyć prowadzenie sprawy (rozwodowej, karnej, spadkowej, gospodarczej) warto posłużyć się informacjami na temat jej funkcjonowania. Aby znaleźć 10 najlepszych adwokatów w Luboń i okolicach, którzy udzielą rzetelnych konsultacji, możesz zadzwonić na naszą infolinię, a my spróbujemy dobrać prawnika do Twoich potrzeb.

Możesz skorzystać z usług specjalisty, który świadczy kompleksową obsługę i usługi prawne, w sprawach dotyczących rozwodu, podział majątku dorobkowego (podział majątku wspólnego) i każdej sprawy majątkowej. Wybierz Twojego specjalistę korzystając z informacji na naszych stronach lub po prostu zadzwoń - nasz zespół Ci pomoże.

W każdej chwili możesz skorzystać z formularza zapytań on-line

Wyślij
PRAWNIK, RADCA PRAWNY CZY ADWOKAT - KTO POMOŻE?

Zawodami, które zajmują się świadczeniem profesjonalnej pomocy prawnej są adwokaci i radcy prawni.

Adwokatem jest osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze i po zdobyciu przez nią kilkuletniego doświadczenia zawodowego, najczęściej w formie aplikacji adwokackiej, zdała egzamin adwokacki i została wpisana na listę jako członek właściwej miejscowo Okręgowej Izby Adwokackiej. Adwokaci mogą udzielać porad prawnych, opinii, sporządzać pisma procesowe, a przede wszystkim reprezentować swojego klienta przed każdym sądem, w każdej sprawie cywilnej, karnej lub administracyjnej. Posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC i ponosi odpowiedzialność dyscyplinarną za ewentualne uchybienia w wykonywaniu zawodu. Wiąże go obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z którego to obowiązku nie może zostać zwolniony. Prowadzi działalność we własnym imieniu i na własny rachunek, najczęściej w formie Kancelari Adwokackiej.

Zawodem podobnym do adwokata jest zawód radców prawnych. Radcy prawni to osoby, które ukończyły aplikację radcowską jednak nie muszą prowadzić działalności i czynności we własnym imieniu i na własny rachunek. Może również pozostawać w stosunku pracy i podległości służbowej. W takiej sytuacji nie może pełnić funkcji obrońcy w sprawach karnych.

Podsumowując: każdy adwokat i radca prawny jest prawnikiem. Ale nie każdy prawnik jest profesjonalnym advokatem lub radcą prawnym!Zakres usług: Prawo karne, prawo cywilne, pracy, rozwód, podział majątku, spadek, zachowekDoradztwo prawne lub reprezentacja klientów w sądzie - Adwokaci udzielają porad i wspierają klientów w trudnej sprawie spornej. Najczęściej obsługują w zasadzie wszystkie sprawy o charakterze prawnym (np. pomagają w trakcie spraw rozwodowych, majątkowych, karnych, itd.). W zależności od dziedziny, w której prowadzą swoją praktykę, prawnicy mogą posiadać różnorodne specjalizacje, takie jak prawo cywilne, w tym prawo rodzinne i majątkowe (np. rozwód i podział majątku), prawo spadkowe (spadek, zachowek), karne wykonawcze, prawo pracy, prawo podatkowe, międzynarodowe i wiele innych.

Znajdź prawnika

województwo dolnośląskie województwo kujawsko-pomorskie województwo lubelskie województwo lubuskie województwo łódzkie województwo małopolskie województwo mazowieckie województwo opolskie województwo podkarpackie województwo podlaskie województwo pomorskie województwo śląskie województwo świętokrzyskie województwo warmińsko-mazurskie województwo wielkopolskie województwo zachodniopomorskie

Wyszukaj według województwa
wybierz województwo
lub wybierz interesujące Cię miasto