Adwokat rozwód, podział majątku

Rozwód

i Podział majątku
Rumia

883 586 966
Sprawy spadkowe

Zachowek

i postępowanie spadkowe
Rumia

793 411 213
Sprawy karne

Kredyty CHF

Unieważnienie umów CHF
Rumia

690 946 408

Adwokat Rumia kancelaria adwokacka prawnik, radca prawny, notariusz

Kancelaria Notarialna Bartłomiej Purol

Starowiejska 9, 84-230 Rumia

tel: 789 560 920

email: kancelaria@rumia-notariusz.pl

Kwaśny Michał. Kancelaria Adwokacka

Dąbrowskiego 53 lok. 4, 80-125 Rumia

tel: 609124120

email: kancelaria@adwokatkwasny.pl

strona www

Agis Consulting Group Sp.Zo.o.

Starowiejska 49, 84-230 Rumia

tel: 58 671 00 00

email: a.kaminska@agis-kancelaria.pl

strona www

Kancelaria Radcy Prawnego Zbigniew Kahlau

Henryka Dąbrowskiego 27, 84-230 Rumia

tel: 58 671 11 03

email:

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Wejherowie

Grunwaldzka 22, 84-230 Rumia

tel: 58 671 99 00

email: rumia@komornik.pl

Kancelaria Adwokacka Łukasz Bagiński

Starowiejska 23 lok. 2, 84-230 Rumia

tel: 500666418

email: adw.baginski@gmail.com

Andruszkiewicz Krystian, adwokat. Kancelaria

Starowiejska 23 lok. 2, 84-230 Rumia

tel: 883320846

email: adwokat.andruszkiewicz@gmail.com

Paczoska & Standowicz. Kancelaria adwokata i radcy prawnego

Dąbrowskiego 53 lok. 3, 84-230 Rumia

tel: 506525232

email: denubis@interia.pl

Kocon Dorota, notariusz. Kancelaria

Starowiejska 17, 84-230 Rumia

tel: 58 671 56 85

email: dkocon@neostrada.pl

Kancelaria Radcy Prawnego Krzysztof Paczoska

Konopnickiej 29, 84-230 Rumia

tel: 784416651

email: k.paczoska@kpradca.plDobry adwokat, radca prawny, kancelaria adwokacka w Rumia

Aby powierzyć prowadzenie sprawy (rozwodowej, karnej, spadkowej, gospodarczej) warto posłużyć się informacjami na temat jej funkcjonowania. Aby znaleźć 10 najlepszych adwokatów w Rumia i okolicach, którzy udzielą rzetelnych konsultacji, możesz zadzwonić na naszą infolinię, a my spróbujemy dobrać prawnika do Twoich potrzeb.

Możesz skorzystać z usług specjalisty, który świadczy kompleksową obsługę i usługi prawne, w sprawach dotyczących rozwodu, podział majątku dorobkowego (podział majątku wspólnego) i każdej sprawy majątkowej. Wybierz Twojego specjalistę korzystając z informacji na naszych stronach lub po prostu zadzwoń - nasz zespół Ci pomoże.

W każdej chwili możesz skorzystać z formularza zapytań on-line

Wyślij
PRAWNIK, RADCA PRAWNY CZY ADWOKAT - KTO POMOŻE?

Zawodami, które zajmują się świadczeniem profesjonalnej pomocy prawnej są adwokaci i radcy prawni.

Adwokatem jest osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze i po zdobyciu przez nią kilkuletniego doświadczenia zawodowego, najczęściej w formie aplikacji adwokackiej, zdała egzamin adwokacki i została wpisana na listę jako członek właściwej miejscowo Okręgowej Izby Adwokackiej. Adwokaci mogą udzielać porad prawnych, opinii, sporządzać pisma procesowe, a przede wszystkim reprezentować swojego klienta przed każdym sądem, w każdej sprawie cywilnej, karnej lub administracyjnej. Posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC i ponosi odpowiedzialność dyscyplinarną za ewentualne uchybienia w wykonywaniu zawodu. Wiąże go obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z którego to obowiązku nie może zostać zwolniony. Prowadzi działalność we własnym imieniu i na własny rachunek, najczęściej w formie Kancelari Adwokackiej.

Zawodem podobnym do adwokata jest zawód radców prawnych. Radcy prawni to osoby, które ukończyły aplikację radcowską jednak nie muszą prowadzić działalności i czynności we własnym imieniu i na własny rachunek. Może również pozostawać w stosunku pracy i podległości służbowej. W takiej sytuacji nie może pełnić funkcji obrońcy w sprawach karnych.

Podsumowując: każdy adwokat i radca prawny jest prawnikiem. Ale nie każdy prawnik jest profesjonalnym advokatem lub radcą prawnym!Zakres usług: Prawo karne, prawo cywilne, pracy, rozwód, podział majątku, spadek, zachowekDoradztwo prawne lub reprezentacja klientów w sądzie - Adwokaci udzielają porad i wspierają klientów w trudnej sprawie spornej. Najczęściej obsługują w zasadzie wszystkie sprawy o charakterze prawnym (np. pomagają w trakcie spraw rozwodowych, majątkowych, karnych, itd.). W zależności od dziedziny, w której prowadzą swoją praktykę, prawnicy mogą posiadać różnorodne specjalizacje, takie jak prawo cywilne, w tym prawo rodzinne i majątkowe (np. rozwód i podział majątku), prawo spadkowe (spadek, zachowek), karne wykonawcze, prawo pracy, prawo podatkowe, międzynarodowe i wiele innych.

Znajdź prawnika

województwo dolnośląskie województwo kujawsko-pomorskie województwo lubelskie województwo lubuskie województwo łódzkie województwo małopolskie województwo mazowieckie województwo opolskie województwo podkarpackie województwo podlaskie województwo pomorskie województwo śląskie województwo świętokrzyskie województwo warmińsko-mazurskie województwo wielkopolskie województwo zachodniopomorskie

Wyszukaj według województwa
wybierz województwo
lub wybierz interesujące Cię miasto

Porady Prawne, pomoc i obsługa prawna

Masz problem prawny? Nie wiesz co zrobić?
Potrzebujesz konsultacji lub rzetelnej pomocy prawnika?

Zostaw nam Twoje dane kontaktowe i opisz temat. Oddzwonimy i pomożemy.

Napisz

Czy wiesz, że:

Budda powiedział: "W konfrontacji strumienia ze skałą, strumień zawsze wygrywa - nie przez swoją siłę, ale wytrwałość". Wytrwałość i cierpliwość to najważniejsze cechy skutecznego windykatora. Jedynie systematyczność działań firmy windykacyjnej na każdym etapie dochodzenia należności zapewnia ich odpowiednią skuteczność