Rozwód

i Podział majątku
Puck

883 586 966

Zachowek

i postępowanie spadkowe
Puck

793 411 213

Kredyty CHF

Unieważnienie umów CHF
Puck

690 946 408

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Wejherowie

Swarzewska 64
84-100 Puck
telefon: 58 673 11 22
Zamów wizytę
woj. pomorskie
email: komornikpuck@komornik.pl
www:
Facebook: Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Wejherowie, Puck Facebook: Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Wejherowie, Puck - brak danych Linkedin: Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Wejherowie, Puck - brak danych Instagram: Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Wejherowie, Puck> - brak danych Twitter: Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Wejherowie, Puck - brak danych

Zakres usług, specjalizacja: (dodaj)


Opinie: (dodaj opinię)


Inne w mieście Puck


Kuśba Piotr, Necel Beata. Kancelaria notarialna

1 Maja 16, 84-100 Puck

tel: 58 673 25 83

email: beata.necel@notariat.gdansk.pl

Bieliński Łukasz, notariusz

pl. Obrońców Wybrzeża 6, 84-100 Puck

tel: 58 673 33 33

email: bielinski.notariusz@gmail.com

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Wejherowie

Swarzewska 64, 84-100 Puck

tel: 58 673 11 22

email: komornikpuck@komornik.pl

Dudkiewicz Anna, radca prawny

gen. Hallera 15 lok. 4, 84-100 Puck

tel: 510101383

email: les333nik@poczta.onet.pl

Kancelaria Notarialna Tomasz Weber

gen. Hallera 15 lok. 3, 84-100 Puck

tel: 58 774 76 08

email: tweber@post.plPRAWNIK RADZI


Zachowek, co to jest zachowek, wszystko o zachowku

Zachowek - co to jest zachowek? Wszystko o zachowku

Z chwilą śmierci majątek zmarłego przechodzi na współmałżonka i dzieci (spadkobierców). Do otwarcia spadku dochodzi na mocy ustawy lub testamentu. Z ustawy, do spadku w pierwszej kolejności powoływany jest małżonek i dzieci spadkodawcy.


Ograniczenie władzy rodzicielskiej

Ograniczenie władzy rodzicielskiej

Zasadą jest, że dziecko pozostaje aż do osiągnięcia pełnoletności pod władzą rodzicielską, która przysługuje w pełnym zakresie obojgu rodzicom. Jeżeli jednak wymaga tego dobro dziecka, Sąd może orzec o zawieszeniu, ograniczeniu lub pozbawieniu władzy rodzicielskiej ...


Więcej artykułów
Dobry adwokat, radca prawny, kancelaria adwokacka w Puck

Aby powierzyć prowadzenie sprawy (rozwodowej, karnej, spadkowej, gospodarczej) warto posłużyć się informacjami na temat jej funkcjonowania. Aby znaleźć 10 najlepszych adwokatów w Puck i okolicach, którzy udzielą rzetelnych konsultacji, możesz zadzwonić na naszą infolinię, a my spróbujemy dobrać prawnika do Twoich potrzeb.

Możesz skorzystać z usług specjalisty, który świadczy kompleksową obsługę i usługi prawne, w sprawach dotyczących rozwodu, podział majątku dorobkowego (podział majątku wspólnego) i każdej sprawy majątkowej. Wybierz Twojego specjalistę korzystając z informacji na naszych stronach lub po prostu zadzwoń - nasz zespół Ci pomoże.

W każdej chwili możesz skorzystać z formularza zapytań on-line

Wyślij
PRAWNIK, RADCA PRAWNY CZY ADWOKAT - KTO POMOŻE?

Zawodami, które zajmują się świadczeniem profesjonalnej pomocy prawnej są adwokaci i radcy prawni.

Adwokatem jest osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze i po zdobyciu przez nią kilkuletniego doświadczenia zawodowego, najczęściej w formie aplikacji adwokackiej, zdała egzamin adwokacki i została wpisana na listę jako członek właściwej miejscowo Okręgowej Izby Adwokackiej. Adwokaci mogą udzielać porad prawnych, opinii, sporządzać pisma procesowe, a przede wszystkim reprezentować swojego klienta przed każdym sądem, w każdej sprawie cywilnej, karnej lub administracyjnej. Posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC i ponosi odpowiedzialność dyscyplinarną za ewentualne uchybienia w wykonywaniu zawodu. Wiąże go obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z którego to obowiązku nie może zostać zwolniony. Prowadzi działalność we własnym imieniu i na własny rachunek, najczęściej w formie Kancelari Adwokackiej.

Zawodem podobnym do adwokata jest zawód radców prawnych. Radcy prawni to osoby, które ukończyły aplikację radcowską jednak nie muszą prowadzić działalności i czynności we własnym imieniu i na własny rachunek. Może również pozostawać w stosunku pracy i podległości służbowej. W takiej sytuacji nie może pełnić funkcji obrońcy w sprawach karnych.

Podsumowując: każdy adwokat i radca prawny jest prawnikiem. Ale nie każdy prawnik jest profesjonalnym advokatem lub radcą prawnym!Zakres usług: Prawo karne, prawo cywilne, pracy, rozwód, podział majątku, spadek, zachowekKompleksowe doradztwo prawne a także reprezentacja klientów w sądzie - Adwokaci wspierają klientów w trudnej sprawie spornej i udzielają porad. Najczęściej obsługują typowe sprawy o charakterze prawnym (np. pomagają w trakcie sprawy rozwodowej). Jednakże aby lepiej zrozumieć i wspierać osoby potrzebujące pomocy prawnej, w zależności od nabytej praktyki i doświadczenia zawodowego, prawnicy mogą mieć różne specjalizacje, takie jak prawo pracy, prawo cywilne, karne wykonawcze, prawo podatkowe, międzynarodowe i inne.

Znajdź prawnika

województwo dolnośląskie województwo kujawsko-pomorskie województwo lubelskie województwo lubuskie województwo łódzkie województwo małopolskie województwo mazowieckie województwo opolskie województwo podkarpackie województwo podlaskie województwo pomorskie województwo śląskie województwo świętokrzyskie województwo warmińsko-mazurskie województwo wielkopolskie województwo zachodniopomorskie

Wyszukaj według województwa
wybierz województwo
lub wybierz interesujące Cię miasto