Adwokat rozwód, podział majątku

Rozwód

i Podział majątku
Pułtusk

883 586 966
Sprawy spadkowe

Zachowek

i postępowanie spadkowe
Pułtusk

793 411 213
Sprawy karne

Kredyty CHF

Unieważnienie umów CHF
Pułtusk

690 946 408

Adwokat Pułtusk kancelaria adwokacka prawnik, radca prawny, notariusz

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Pułtusku Michał Lisiecki

Mickiewicza 36N, 06-100 Pułtusk

tel: 23 676 39 89

email: pultusk.lisiecki@komornik.pl

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Wojciech Jamiołkowski

Rynek 19 lok. 7, 06-100 Pułtusk

tel: 23 692 17 36

email: pultusk2@komornik.pl

Kancelaria Adwokacka adwokat Katarzyna Prokopiak filia Pułtusk

Rynek 18/2, 06-100 Pułtusk

tel: 728 804 799

email: biuro@kancelariaprokopiak.pl

Flis Grzegorz. Kancelaria notarialna

Daszyńskiego 22, 06-100 Pułtusk

tel: brak danych

email: g.flis@notariat.bialystok.pl

Kancelaria Radcy Prawnego Irena Mikołajska

Kościuszki 70, 06-100 Pułtusk

tel: brak danych

email: irenamikolajska@wp.pl

Koniecek Jolanta. Kancelaria notarialna

Skargi 23/29, 06-100 Pułtusk

tel: 23 692 09 05

email: j.koniecek@notariat.bialystok.pl

Szczepańska Monika. Kancelaria adwokacka. Filia

3 Maja 15, 06-100 Pułtusk

tel: 606464606

email: monika.szczepanska@kancelaria-szczepanski.pl

Kupis Tomasz. Kancelaria Notarialna.

Rybitew 1 lok. 2A, 06-100 Pułtusk

tel: 23 692 23 20

email: t.kupis@notariat.bialystok.plDobry adwokat, radca prawny, kancelaria adwokacka w Pułtusk

Aby powierzyć prowadzenie sprawy (rozwodowej, karnej, spadkowej, gospodarczej) warto posłużyć się informacjami na temat jej funkcjonowania. Aby znaleźć 10 najlepszych adwokatów w Pułtusk i okolicach, którzy udzielą rzetelnych konsultacji, możesz zadzwonić na naszą infolinię, a my spróbujemy dobrać prawnika do Twoich potrzeb.

Możesz skorzystać z usług specjalisty, który świadczy kompleksową obsługę i usługi prawne, w sprawach dotyczących rozwodu, podział majątku dorobkowego (podział majątku wspólnego) i każdej sprawy majątkowej. Wybierz Twojego specjalistę korzystając z informacji na naszych stronach lub po prostu zadzwoń - nasz zespół Ci pomoże.

W każdej chwili możesz skorzystać z formularza zapytań on-line

Wyślij
PRAWNIK, RADCA PRAWNY CZY ADWOKAT - KTO POMOŻE?

Zawodami, które zajmują się świadczeniem profesjonalnej pomocy prawnej są adwokaci i radcy prawni.

Adwokatem jest osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze i po zdobyciu przez nią kilkuletniego doświadczenia zawodowego, najczęściej w formie aplikacji adwokackiej, zdała egzamin adwokacki i została wpisana na listę jako członek właściwej miejscowo Okręgowej Izby Adwokackiej. Adwokaci mogą udzielać porad prawnych, opinii, sporządzać pisma procesowe, a przede wszystkim reprezentować swojego klienta przed każdym sądem, w każdej sprawie cywilnej, karnej lub administracyjnej. Posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC i ponosi odpowiedzialność dyscyplinarną za ewentualne uchybienia w wykonywaniu zawodu. Wiąże go obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z którego to obowiązku nie może zostać zwolniony. Prowadzi działalność we własnym imieniu i na własny rachunek, najczęściej w formie Kancelari Adwokackiej.

Zawodem podobnym do adwokata jest zawód radców prawnych. Radcy prawni to osoby, które ukończyły aplikację radcowską jednak nie muszą prowadzić działalności i czynności we własnym imieniu i na własny rachunek. Może również pozostawać w stosunku pracy i podległości służbowej. W takiej sytuacji nie może pełnić funkcji obrońcy w sprawach karnych.

Podsumowując: każdy adwokat i radca prawny jest prawnikiem. Ale nie każdy prawnik jest profesjonalnym advokatem lub radcą prawnym!Zakres usług: Prawo karne, prawo cywilne, pracy, rozwód, podział majątku, spadek, zachowekDoradztwo prawne, reprezentacja klientów w sądzie - Adwokaci udzielają porad oraz wspierają klientów w trudnych sprawach spornych. Obsługują zazwyczaj wszystkie sprawy o charakterze prawnym (np. pomagają w trakcie sprawy karnej, majątkowej, rozwodowej). W zależności od nabytej praktyki i doświadczenia, prawnicy mają możliwość wybierania różnych specjalizacji, takich jak prawo cywilne (majątkowe, rodzinne, spadkowe), prawo pracy, prawo podatkowe, karne wykonawcze, międzynarodowe i tak dalej. Każda z tych specjalizacji wymaga od prawników posiadania szczególnych umiejętności i wiedzy, aby skutecznie pomagać swoim klientom. Dzięki temu prawnicy są w stanie lepiej zrozumieć i wspierać osoby potrzebujące pomocy prawnej w różnych dziedzinach.

Znajdź prawnika

województwo dolnośląskie województwo kujawsko-pomorskie województwo lubelskie województwo lubuskie województwo łódzkie województwo małopolskie województwo mazowieckie województwo opolskie województwo podkarpackie województwo podlaskie województwo pomorskie województwo śląskie województwo świętokrzyskie województwo warmińsko-mazurskie województwo wielkopolskie województwo zachodniopomorskie

Wyszukaj według województwa
wybierz województwo
lub wybierz interesujące Cię miasto

Porady Prawne, pomoc i obsługa prawna

Masz problem prawny? Nie wiesz co zrobić?
Potrzebujesz konsultacji lub rzetelnej pomocy prawnika?

Zostaw nam Twoje dane kontaktowe i opisz temat. Oddzwonimy i pomożemy.

Napisz

Czy wiesz, że:

Przysłowie chińskie mówi: "Od cudzego zdania lepsze jest własne doświadczenie".