Rozwód

i Podział majątku
Działdowo

883 586 966

Zachowek

i postępowanie spadkowe
Działdowo

793 411 213

Kredyty CHF

Unieważnienie umów CHF
Działdowo

690 946 408

Flis Grzegorz. Kancelaria notarialna

Władysława Jagiełły 32 lok. 6
13-200 Działdowo
telefon: 23 697 21 20
Zamów wizytę
woj. warmińsko-mazurskie
email: grzegorz.flis@notariusz.lodz.pl
www:
Facebook: Flis Grzegorz. Kancelaria notarialna, Działdowo Facebook: Flis Grzegorz. Kancelaria notarialna, Działdowo - brak danych Linkedin: Flis Grzegorz. Kancelaria notarialna, Działdowo - brak danych Instagram: Flis Grzegorz. Kancelaria notarialna, Działdowo> - brak danych Twitter: Flis Grzegorz. Kancelaria notarialna, Działdowo - brak danych

Zakres usług, specjalizacja: (dodaj)


Opinie: (dodaj opinię)


Inne w mieście Działdowo


Nowakowski i Prawnicy SC. Kancelaria radców prawnych i adwokatów

Wolności 14, 13-200 Działdowo

tel: 23 697 25 46

email: dzialdowo@knw.pl

Królikowska Teresa, kancelaria komornicza.

Władysława Jagiełły 34a lok. 18, 13-200 Działdowo

tel: 23 697 23 02

email: dzialdowo@komornik.pl

Flis Grzegorz. Kancelaria notarialna

Władysława Jagiełły 32 lok. 6, 13-200 Działdowo

tel: 23 697 21 20

email: grzegorz.flis@notariusz.lodz.pl

Garbacz Jakub, adwokat. Kancelaria

Władysława Jagiełły 29 lok. 2, 13-200 Działdowo

tel: 502749213

email: jakubgarbacz.adwokat@gmail.com

Kaniewski Waldemar, Wtulich Jan, adwokaci. Kancelaria

gen. Hallera 11, 13-200 Działdowo

tel: 23 697 36 19

email: kancelariawtulich@wp.pl

Duda Ryszard. Kancelaria notarialna

Skłodowskiej-Curie 27, 13-200 Działdowo

tel: 23 697 76 59

email: knduda@op.pl

Rząp Magdalena. Kancelaria Radcy Prawnego.

Karłowicza 52, 13-200 Działdowo

tel: 501715393

email: magdar5@op.pl

Rochon Piotr. Adwokat. Kancelaria Adwokacka

Katarzyny 16 lok. 6, 13-200 Działdowo

tel: 607192677

email: p.rochon@wp.pl

Majder Rafał. Kancelaria Adwokacka

Leśna 7a lok. 6, 13-200 Działdowo

tel: 504963791

email: rafalmajder@wp.pl

Rochon Robert. Kancelaria Adwokacka

Katarzyny 16 lok. 6, 13-200 Działdowo

tel: 601275961

email: robertrochon.adwokat@gmail.comPRAWNIK RADZI


Pracownicze Plany Kapitałowe, PPK

Pracownicze Plany Kapitałowe, PPK - co trzeba wiedzieć

PPK - to dobrowolny system, za pomocą którego wszyscy pracujący Polacy płacący składki na ZUS (niezależnie od formy zatrudnienia) będą oszczędzać na przyszłą emeryturę. Program powstał po to, aby zapewnić bezpieczeństwo finansowe obywateli.


Upadłość konsumencka – jak ją ogłosić?

Dla kogo zasiłek pogrzebowy i jak go otrzymać?

Organizacja pogrzebu wiąże się z wieloma wydatkami. Ustawa z dnia 17 grudnia 1998 r. o emeryturach i rentach z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych przewiduje wypłatę zasiłku pogrzebowego w wysokości do 4000 zł


Więcej artykułów
Dobry adwokat, radca prawny, kancelaria adwokacka w Działdowo

Aby powierzyć prowadzenie sprawy (rozwodowej, karnej, spadkowej, gospodarczej) warto posłużyć się informacjami na temat jej funkcjonowania. Aby znaleźć 10 najlepszych adwokatów w Działdowo i okolicach, którzy udzielą rzetelnych konsultacji, możesz zadzwonić na naszą infolinię, a my spróbujemy dobrać prawnika do Twoich potrzeb.

Możesz skorzystać z usług specjalisty, który świadczy kompleksową obsługę i usługi prawne, w sprawach dotyczących rozwodu, podział majątku dorobkowego (podział majątku wspólnego) i każdej sprawy majątkowej. Wybierz Twojego specjalistę korzystając z informacji na naszych stronach lub po prostu zadzwoń - nasz zespół Ci pomoże.

W każdej chwili możesz skorzystać z formularza zapytań on-line

Wyślij
PRAWNIK, RADCA PRAWNY CZY ADWOKAT - KTO POMOŻE?

Zawodami, które zajmują się świadczeniem profesjonalnej pomocy prawnej są adwokaci i radcy prawni.

Adwokatem jest osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze i po zdobyciu przez nią kilkuletniego doświadczenia zawodowego, najczęściej w formie aplikacji adwokackiej, zdała egzamin adwokacki i została wpisana na listę jako członek właściwej miejscowo Okręgowej Izby Adwokackiej. Adwokaci mogą udzielać porad prawnych, opinii, sporządzać pisma procesowe, a przede wszystkim reprezentować swojego klienta przed każdym sądem, w każdej sprawie cywilnej, karnej lub administracyjnej. Posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC i ponosi odpowiedzialność dyscyplinarną za ewentualne uchybienia w wykonywaniu zawodu. Wiąże go obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z którego to obowiązku nie może zostać zwolniony. Prowadzi działalność we własnym imieniu i na własny rachunek, najczęściej w formie Kancelari Adwokackiej.

Zawodem podobnym do adwokata jest zawód radców prawnych. Radcy prawni to osoby, które ukończyły aplikację radcowską jednak nie muszą prowadzić działalności i czynności we własnym imieniu i na własny rachunek. Może również pozostawać w stosunku pracy i podległości służbowej. W takiej sytuacji nie może pełnić funkcji obrońcy w sprawach karnych.

Podsumowując: każdy adwokat i radca prawny jest prawnikiem. Ale nie każdy prawnik jest profesjonalnym advokatem lub radcą prawnym!Zakres usług: Prawo karne, prawo cywilne, pracy, rozwód, podział majątku, spadek, zachowekKompleksowe doradztwo prawne a także reprezentacja klientów w sądzie - Adwokaci wspierają klientów w trudnej sprawie spornej i udzielają porad. Najczęściej obsługują typowe sprawy o charakterze prawnym (np. pomagają w trakcie sprawy rozwodowej). Jednakże aby lepiej zrozumieć i wspierać osoby potrzebujące pomocy prawnej, w zależności od nabytej praktyki i doświadczenia zawodowego, prawnicy mogą mieć różne specjalizacje, takie jak prawo pracy, prawo cywilne, karne wykonawcze, prawo podatkowe, międzynarodowe i inne.

Znajdź prawnika

województwo dolnośląskie województwo kujawsko-pomorskie województwo lubelskie województwo lubuskie województwo łódzkie województwo małopolskie województwo mazowieckie województwo opolskie województwo podkarpackie województwo podlaskie województwo pomorskie województwo śląskie województwo świętokrzyskie województwo warmińsko-mazurskie województwo wielkopolskie województwo zachodniopomorskie

Wyszukaj według województwa
wybierz województwo
lub wybierz interesujące Cię miasto