Adwokat rozwód, podział majątku

Rozwód

i Podział majątku
Ostrzeszów

883 586 966
Sprawy spadkowe

Zachowek

i postępowanie spadkowe
Ostrzeszów

793 411 213
Sprawy karne

Kredyty CHF

Unieważnienie umów CHF
Ostrzeszów

690 946 408

Adwokat Ostrzeszów kancelaria adwokacka prawnik, radca prawny, notariusz

Adwokat Katarzyna Lipnicka-Ręk Kancelaria Adwokacka

Zamkowa 11/1, 63-500 Ostrzeszów

tel: 663 693 286

email: kancelaria.lipnicka@gmail.com

Górecka - Baraniak Justyna. Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Ostrzeszowie.

Piekary 1, 63-500 Ostrzeszów

tel: 627358784

email: ostrzeszow2@komornik.pl

strona www

Szulc-Bogacz Joanna. Kancelaria Notarialna

Zamkowa 11, 63-500 Ostrzeszów

tel: 62 735 09 35

email: notariusz@szulcbogacz.pl

strona www

Precedens

21 Stycznia 21, 63-500 Ostrzeszów

tel: 784031700

email: biuro@precedens.info

Królak Joanna, adwokat. Kancelaria

Zamkowa 13, 63-500 Ostrzeszów

tel: 62 730 32 55

email: kancelariakrolak@neostrada.pl

Nowak Maria, notariusz. Kancelaria

Zamkowa 28, 63-500 Ostrzeszów

tel: 62 730 45 39

email: maria.nowak@onet.pl

Chowański Tomasz. Kancelaria notarialna

Zamkowa 28a, 63-500 Ostrzeszów

tel: 530331332

email: rejent@op.pl

Kancelaria Adwokacka Tomasz Lamek

pl. Borek 2, 63-500 Ostrzeszów

tel: 603667332

email: tomasz.lamek@poczta.onet.plDobry adwokat, radca prawny, kancelaria adwokacka w Ostrzeszów

Aby powierzyć prowadzenie sprawy (rozwodowej, karnej, spadkowej, gospodarczej) warto posłużyć się informacjami na temat jej funkcjonowania. Aby znaleźć 10 najlepszych adwokatów w Ostrzeszów i okolicach, którzy udzielą rzetelnych konsultacji, możesz zadzwonić na naszą infolinię, a my spróbujemy dobrać prawnika do Twoich potrzeb.

Możesz skorzystać z usług specjalisty, który świadczy kompleksową obsługę i usługi prawne, w sprawach dotyczących rozwodu, podział majątku dorobkowego (podział majątku wspólnego) i każdej sprawy majątkowej. Wybierz Twojego specjalistę korzystając z informacji na naszych stronach lub po prostu zadzwoń - nasz zespół Ci pomoże.

W każdej chwili możesz skorzystać z formularza zapytań on-line

Wyślij
PRAWNIK, RADCA PRAWNY CZY ADWOKAT - KTO POMOŻE?

Zawodami, które zajmują się świadczeniem profesjonalnej pomocy prawnej są adwokaci i radcy prawni.

Adwokatem jest osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze i po zdobyciu przez nią kilkuletniego doświadczenia zawodowego, najczęściej w formie aplikacji adwokackiej, zdała egzamin adwokacki i została wpisana na listę jako członek właściwej miejscowo Okręgowej Izby Adwokackiej. Adwokaci mogą udzielać porad prawnych, opinii, sporządzać pisma procesowe, a przede wszystkim reprezentować swojego klienta przed każdym sądem, w każdej sprawie cywilnej, karnej lub administracyjnej. Posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC i ponosi odpowiedzialność dyscyplinarną za ewentualne uchybienia w wykonywaniu zawodu. Wiąże go obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z którego to obowiązku nie może zostać zwolniony. Prowadzi działalność we własnym imieniu i na własny rachunek, najczęściej w formie Kancelari Adwokackiej.

Zawodem podobnym do adwokata jest zawód radców prawnych. Radcy prawni to osoby, które ukończyły aplikację radcowską jednak nie muszą prowadzić działalności i czynności we własnym imieniu i na własny rachunek. Może również pozostawać w stosunku pracy i podległości służbowej. W takiej sytuacji nie może pełnić funkcji obrońcy w sprawach karnych.

Podsumowując: każdy adwokat i radca prawny jest prawnikiem. Ale nie każdy prawnik jest profesjonalnym advokatem lub radcą prawnym!Zakres usług: Prawo karne, prawo cywilne, pracy, rozwód, podział majątku, spadek, zachowekDoradztwo prawne, a także reprezentacja klientów w sądzie - Adwokaci udzielają porad, a także wspierają klientów w trudnej sprawie spornej. Najczęściej obsługują większość spraw o charakterze prawnym (np. pomagają w trakcie sprawy rozwodowej). W zależności od dziedziny, w której pracują, prawnicy mogą mieć różne specjalizacje, takie jak prawo cywilne, karne wykonawcze, prawo pracy, prawo podatkowe, międzynarodowe i wiele innych.

Znajdź prawnika

województwo dolnośląskie województwo kujawsko-pomorskie województwo lubelskie województwo lubuskie województwo łódzkie województwo małopolskie województwo mazowieckie województwo opolskie województwo podkarpackie województwo podlaskie województwo pomorskie województwo śląskie województwo świętokrzyskie województwo warmińsko-mazurskie województwo wielkopolskie województwo zachodniopomorskie

Wyszukaj według województwa
wybierz województwo
lub wybierz interesujące Cię miasto

Porady Prawne, pomoc i obsługa prawna

Masz problem prawny? Nie wiesz co zrobić?
Potrzebujesz konsultacji lub rzetelnej pomocy prawnika?

Zostaw nam Twoje dane kontaktowe i opisz temat. Oddzwonimy i pomożemy.

Napisz

Czy wiesz, że:

W 2005 roku naukowiec z University of Florida wyhodował żywy „mózg” z 25 000 żywych neuronów lub komórek nerwowych, pobranych z mózgu szczura i hodowanych w szklanym naczyniu, który sam uczy się i potrafi latać symulatorem lotu myśliwca F-22. Źródło: https://research.ufl.edu/publications/explore/v10n1/extract2.html