Rozwód

i Podział majątku
Ostrzeszów

883 586 966

Zachowek

i postępowanie spadkowe
Ostrzeszów

793 411 213

Kredyty CHF

Unieważnienie umów CHF
Ostrzeszów

690 946 408

Nowak Maria, notariusz. Kancelaria

Zamkowa 28
63-500 Ostrzeszów
telefon: 62 730 45 39
Zamów wizytę
woj. wielkopolskie
email: maria.nowak@onet.pl
www:
Facebook: Nowak Maria, notariusz. Kancelaria, Ostrzeszów Facebook: Nowak Maria, notariusz. Kancelaria, Ostrzeszów - brak danych Linkedin: Nowak Maria, notariusz. Kancelaria, Ostrzeszów - brak danych Instagram: Nowak Maria, notariusz. Kancelaria, Ostrzeszów> - brak danych Twitter: Nowak Maria, notariusz. Kancelaria, Ostrzeszów - brak danych

Zakres usług, specjalizacja: (dodaj)


Opinie: (dodaj opinię)


Inne w mieście Ostrzeszów


Adwokat Katarzyna Lipnicka-Ręk Kancelaria Adwokacka

Zamkowa 11/1, 63-500 Ostrzeszów

tel: 663 693 286

email: kancelaria.lipnicka@gmail.com

Górecka - Baraniak Justyna. Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Ostrzeszowie.

Piekary 1, 63-500 Ostrzeszów

tel: 627358784

email: ostrzeszow2@komornik.pl

strona www

Szulc-Bogacz Joanna. Kancelaria Notarialna

Zamkowa 11, 63-500 Ostrzeszów

tel: 62 735 09 35

email: notariusz@szulcbogacz.pl

strona www

Precedens

21 Stycznia 21, 63-500 Ostrzeszów

tel: 784031700

email: biuro@precedens.info

Królak Joanna, adwokat. Kancelaria

Zamkowa 13, 63-500 Ostrzeszów

tel: 62 730 32 55

email: kancelariakrolak@neostrada.pl

Nowak Maria, notariusz. Kancelaria

Zamkowa 28, 63-500 Ostrzeszów

tel: 62 730 45 39

email: maria.nowak@onet.pl

Chowański Tomasz. Kancelaria notarialna

Zamkowa 28a, 63-500 Ostrzeszów

tel: 530331332

email: rejent@op.pl

Kancelaria Adwokacka Tomasz Lamek

pl. Borek 2, 63-500 Ostrzeszów

tel: 603667332

email: tomasz.lamek@poczta.onet.plPRAWNIK RADZI


Jakie są fromalności spadkowe?

Skarga pauliańska jak się bronić, dowód w procesie pauliańskim

Instytucja skargi paulińskiej, przewidziana jako podstawowy środek ochrony wierzyciela przed skutkami niewypłacalności dłużnika, uregulowana jest w Kodeksie cywilnym w art. 527 – 534. Ma ona zastosowanie w sytuacji nielojalnego zachowania się dłużnika, które prowadzi ...


Notariusz, kto to jest notariusz, czynności notarialne

Notariusz, kto to jest notariusz, czynności notarialne

Notariusz to prawnik, powołany do dokonywania czynności, którym strony są obowiązane lub pragną nadać formę notarialną (czynności notarialne). Działalność notariuszy reguluje m.in. ustawa.


Więcej artykułów
Dobry adwokat, radca prawny, kancelaria adwokacka w Ostrzeszów

Aby powierzyć prowadzenie sprawy (rozwodowej, karnej, spadkowej, gospodarczej) warto posłużyć się informacjami na temat jej funkcjonowania. Aby znaleźć 10 najlepszych adwokatów w Ostrzeszów i okolicach, którzy udzielą rzetelnych konsultacji, możesz zadzwonić na naszą infolinię, a my spróbujemy dobrać prawnika do Twoich potrzeb.

Możesz skorzystać z usług specjalisty, który świadczy kompleksową obsługę i usługi prawne, w sprawach dotyczących rozwodu, podział majątku dorobkowego (podział majątku wspólnego) i każdej sprawy majątkowej. Wybierz Twojego specjalistę korzystając z informacji na naszych stronach lub po prostu zadzwoń - nasz zespół Ci pomoże.

W każdej chwili możesz skorzystać z formularza zapytań on-line

Wyślij
PRAWNIK, RADCA PRAWNY CZY ADWOKAT - KTO POMOŻE?

Zawodami, które zajmują się świadczeniem profesjonalnej pomocy prawnej są adwokaci i radcy prawni.

Adwokatem jest osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze i po zdobyciu przez nią kilkuletniego doświadczenia zawodowego, najczęściej w formie aplikacji adwokackiej, zdała egzamin adwokacki i została wpisana na listę jako członek właściwej miejscowo Okręgowej Izby Adwokackiej. Adwokaci mogą udzielać porad prawnych, opinii, sporządzać pisma procesowe, a przede wszystkim reprezentować swojego klienta przed każdym sądem, w każdej sprawie cywilnej, karnej lub administracyjnej. Posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC i ponosi odpowiedzialność dyscyplinarną za ewentualne uchybienia w wykonywaniu zawodu. Wiąże go obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z którego to obowiązku nie może zostać zwolniony. Prowadzi działalność we własnym imieniu i na własny rachunek, najczęściej w formie Kancelari Adwokackiej.

Zawodem podobnym do adwokata jest zawód radców prawnych. Radcy prawni to osoby, które ukończyły aplikację radcowską jednak nie muszą prowadzić działalności i czynności we własnym imieniu i na własny rachunek. Może również pozostawać w stosunku pracy i podległości służbowej. W takiej sytuacji nie może pełnić funkcji obrońcy w sprawach karnych.

Podsumowując: każdy adwokat i radca prawny jest prawnikiem. Ale nie każdy prawnik jest profesjonalnym advokatem lub radcą prawnym!Zakres usług: Prawo karne, prawo cywilne, pracy, rozwód, podział majątku, spadek, zachowekDoradztwo prawne oraz reprezentacja klientów w sądzie - Adwokaci wspierają klientów w trudnych sprawch spornych lub karnych oraz udzielają porad. Obsługują najczęściej wszystkie sprawy o charakterze prawnym (między innymi np. pomagają w trakcie sprawy rozwodowej lub majątkowej - podział majątku, spadek, zachowek).

Znajdź prawnika

województwo dolnośląskie województwo kujawsko-pomorskie województwo lubelskie województwo lubuskie województwo łódzkie województwo małopolskie województwo mazowieckie województwo opolskie województwo podkarpackie województwo podlaskie województwo pomorskie województwo śląskie województwo świętokrzyskie województwo warmińsko-mazurskie województwo wielkopolskie województwo zachodniopomorskie

Wyszukaj według województwa
wybierz województwo
lub wybierz interesujące Cię miasto