Adwokat rozwód, podział majątku

Rozwód

i Podział majątku
Namysłów

883 586 966
Sprawy spadkowe

Zachowek

i postępowanie spadkowe
Namysłów

793 411 213
Sprawy karne

Kredyty CHF

Unieważnienie umów CHF
Namysłów

690 946 408

Adwokat Namysłów kancelaria adwokacka prawnik, radca prawny, notariusz

Walczak Dominik. Kancelaria Prawna

Reymonta 4C lok. 3, 46-100 Namysłów

tel: 695653920

email: dominikwalczak@interia.pl

Szkudlarek Bernardeta. Kancelaria Radcy Prawnego

Pułaskiego 18A lok. 9, 46-100 Namysłów

tel: 881481452

email: kancelaria@bszkudlarek.pl

Koplex. Kancelaria Radcy Prawnego. Kopeć Jerzy

Kolejowa 2a, 46-100 Namysłów

tel: 666035261

email: koplex-namyslow@wp.pl

Latusek Artur, radca prawny

Obrońców Pokoju 6 lok. 2, 46-100 Namysłów

tel: 77 410 17 97

email: latusek.artur@gmail.com

Konieczny Tomasz Kancelaria Radcy Prawnego Legitimus

Rynek 7, 46-100 Namysłów

tel: 77 410 07 25

email: legitimus@onet.pl

Medyk U. Kancelaria adwokacka

pl. Wolności 1, 46-100 Namysłów

tel: 77 410 35 53

email: mmedyk@wp.pl

Błaut Grzegorz. Komornik Sądowy Przy Sądzie Rejonowym.

pl. Wolności 5a, 46-100 Namysłów

tel: 77 550 90 79

email: namyslow.blaut@komornik.pl

Waszczuk i Partnerzy. Radcy prawni sp.p.

Partyzantów 1, 46-100 Namysłów

tel: 77 410 34 61

email: namyslow@waszczuk.pl

Podeszwa Patrycja. Kancelaria radcy prawnego

Piłsudskiego 25, 46-100 Namysłów

tel: brak danych

email: patrycja.podeszwa@poczta.onet.plDobry adwokat, radca prawny, kancelaria adwokacka w Namysłów

Aby powierzyć prowadzenie sprawy (rozwodowej, karnej, spadkowej, gospodarczej) warto posłużyć się informacjami na temat jej funkcjonowania. Aby znaleźć 10 najlepszych adwokatów w Namysłów i okolicach, którzy udzielą rzetelnych konsultacji, możesz zadzwonić na naszą infolinię, a my spróbujemy dobrać prawnika do Twoich potrzeb.

Możesz skorzystać z usług specjalisty, który świadczy kompleksową obsługę i usługi prawne, w sprawach dotyczących rozwodu, podział majątku dorobkowego (podział majątku wspólnego) i każdej sprawy majątkowej. Wybierz Twojego specjalistę korzystając z informacji na naszych stronach lub po prostu zadzwoń - nasz zespół Ci pomoże.

W każdej chwili możesz skorzystać z formularza zapytań on-line

Wyślij
PRAWNIK, RADCA PRAWNY CZY ADWOKAT - KTO POMOŻE?

Zawodami, które zajmują się świadczeniem profesjonalnej pomocy prawnej są adwokaci i radcy prawni.

Adwokatem jest osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze i po zdobyciu przez nią kilkuletniego doświadczenia zawodowego, najczęściej w formie aplikacji adwokackiej, zdała egzamin adwokacki i została wpisana na listę jako członek właściwej miejscowo Okręgowej Izby Adwokackiej. Adwokaci mogą udzielać porad prawnych, opinii, sporządzać pisma procesowe, a przede wszystkim reprezentować swojego klienta przed każdym sądem, w każdej sprawie cywilnej, karnej lub administracyjnej. Posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC i ponosi odpowiedzialność dyscyplinarną za ewentualne uchybienia w wykonywaniu zawodu. Wiąże go obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z którego to obowiązku nie może zostać zwolniony. Prowadzi działalność we własnym imieniu i na własny rachunek, najczęściej w formie Kancelari Adwokackiej.

Zawodem podobnym do adwokata jest zawód radców prawnych. Radcy prawni to osoby, które ukończyły aplikację radcowską jednak nie muszą prowadzić działalności i czynności we własnym imieniu i na własny rachunek. Może również pozostawać w stosunku pracy i podległości służbowej. W takiej sytuacji nie może pełnić funkcji obrońcy w sprawach karnych.

Podsumowując: każdy adwokat i radca prawny jest prawnikiem. Ale nie każdy prawnik jest profesjonalnym advokatem lub radcą prawnym!Zakres usług: Prawo karne, prawo cywilne, pracy, rozwód, podział majątku, spadek, zachowekDoradztwo prawne, reprezentacja klientów w sądzie - Adwokaci udzielają porad oraz wspierają klientów w trudnych sprawach spornych. Obsługują zazwyczaj wszystkie sprawy o charakterze prawnym (np. pomagają w trakcie sprawy karnej, majątkowej, rozwodowej). W zależności od nabytej praktyki i doświadczenia, prawnicy mają możliwość wybierania różnych specjalizacji, takich jak prawo cywilne (majątkowe, rodzinne, spadkowe), prawo pracy, prawo podatkowe, karne wykonawcze, międzynarodowe i tak dalej. Każda z tych specjalizacji wymaga od prawników posiadania szczególnych umiejętności i wiedzy, aby skutecznie pomagać swoim klientom. Dzięki temu prawnicy są w stanie lepiej zrozumieć i wspierać osoby potrzebujące pomocy prawnej w różnych dziedzinach.

Znajdź prawnika

województwo dolnośląskie województwo kujawsko-pomorskie województwo lubelskie województwo lubuskie województwo łódzkie województwo małopolskie województwo mazowieckie województwo opolskie województwo podkarpackie województwo podlaskie województwo pomorskie województwo śląskie województwo świętokrzyskie województwo warmińsko-mazurskie województwo wielkopolskie województwo zachodniopomorskie

Wyszukaj według województwa
wybierz województwo
lub wybierz interesujące Cię miasto

Porady Prawne, pomoc i obsługa prawna

Masz problem prawny? Nie wiesz co zrobić?
Potrzebujesz konsultacji lub rzetelnej pomocy prawnika?

Zostaw nam Twoje dane kontaktowe i opisz temat. Oddzwonimy i pomożemy.

Napisz

Czy wiesz, że:

Świat: W 2017 roku na świecie było 7 mld 592 mln ludzi, a średnia wieku wynosiła 29,9 lat. Według prognoz Organizacji Narodów Zjednoczonych, w 2023 roku populacja na świecie wzrośnie do 8 mld, a około 2056 roku do 10 mld. W pierwszych dniach 2018 roku na świat przyszło już ponad milion dzieci.