Rozwód

i Podział majątku
Namysłów

883 586 966

Zachowek

i postępowanie spadkowe
Namysłów

793 411 213

Kredyty CHF

Unieważnienie umów CHF
Namysłów

690 946 408

Latusek Artur, radca prawny

Obrońców Pokoju 6 lok. 2
46-100 Namysłów
telefon: 77 410 17 97
Zamów wizytę
woj. opolskie
email: latusek.artur@gmail.com
www:
Facebook: Latusek Artur, radca prawny, Namysłów Facebook: Latusek Artur, radca prawny, Namysłów - brak danych Linkedin: Latusek Artur, radca prawny, Namysłów - brak danych Instagram: Latusek Artur, radca prawny, Namysłów> - brak danych Twitter: Latusek Artur, radca prawny, Namysłów - brak danych

Zakres usług, specjalizacja: (dodaj)


Opinie: (dodaj opinię)


Inne w mieście Namysłów


Walczak Dominik. Kancelaria Prawna

Reymonta 4C lok. 3, 46-100 Namysłów

tel: 695653920

email: dominikwalczak@interia.pl

Szkudlarek Bernardeta. Kancelaria Radcy Prawnego

Pułaskiego 18A lok. 9, 46-100 Namysłów

tel: 881481452

email: kancelaria@bszkudlarek.pl

Koplex. Kancelaria Radcy Prawnego. Kopeć Jerzy

Kolejowa 2a, 46-100 Namysłów

tel: 666035261

email: koplex-namyslow@wp.pl

Latusek Artur, radca prawny

Obrońców Pokoju 6 lok. 2, 46-100 Namysłów

tel: 77 410 17 97

email: latusek.artur@gmail.com

Konieczny Tomasz Kancelaria Radcy Prawnego Legitimus

Rynek 7, 46-100 Namysłów

tel: 77 410 07 25

email: legitimus@onet.pl

Medyk U. Kancelaria adwokacka

pl. Wolności 1, 46-100 Namysłów

tel: 77 410 35 53

email: mmedyk@wp.pl

Błaut Grzegorz. Komornik Sądowy Przy Sądzie Rejonowym.

pl. Wolności 5a, 46-100 Namysłów

tel: 77 550 90 79

email: namyslow.blaut@komornik.pl

Waszczuk i Partnerzy. Radcy prawni sp.p.

Partyzantów 1, 46-100 Namysłów

tel: 77 410 34 61

email: namyslow@waszczuk.pl

Podeszwa Patrycja. Kancelaria radcy prawnego

Piłsudskiego 25, 46-100 Namysłów

tel: brak danych

email: patrycja.podeszwa@poczta.onet.plPRAWNIK RADZI


Jakie są formalności spadkowe?

Jakie są formalności spadkowe?

Po śmierci spadkodawcy przychodzi czas na załatwienie kwestii formalnych związanych z nabyciem pozostawionego majątku spadkodawcy. Jedną z pierwszych rzeczy, o które należy zadbać, jest stwierdzenie nabycia spadku. Najprościej rzecz ujmując, to dowód, że dana osoba ma uprawnienia do spadku...Więcej artykułów
Dobry adwokat, radca prawny, kancelaria adwokacka w Namysłów

Aby powierzyć prowadzenie sprawy (rozwodowej, karnej, spadkowej, gospodarczej) warto posłużyć się informacjami na temat jej funkcjonowania. Aby znaleźć 10 najlepszych adwokatów w Namysłów i okolicach, którzy udzielą rzetelnych konsultacji, możesz zadzwonić na naszą infolinię, a my spróbujemy dobrać prawnika do Twoich potrzeb.

Możesz skorzystać z usług specjalisty, który świadczy kompleksową obsługę i usługi prawne, w sprawach dotyczących rozwodu, podział majątku dorobkowego (podział majątku wspólnego) i każdej sprawy majątkowej. Wybierz Twojego specjalistę korzystając z informacji na naszych stronach lub po prostu zadzwoń - nasz zespół Ci pomoże.

W każdej chwili możesz skorzystać z formularza zapytań on-line

Wyślij
PRAWNIK, RADCA PRAWNY CZY ADWOKAT - KTO POMOŻE?

Zawodami, które zajmują się świadczeniem profesjonalnej pomocy prawnej są adwokaci i radcy prawni.

Adwokatem jest osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze i po zdobyciu przez nią kilkuletniego doświadczenia zawodowego, najczęściej w formie aplikacji adwokackiej, zdała egzamin adwokacki i została wpisana na listę jako członek właściwej miejscowo Okręgowej Izby Adwokackiej. Adwokaci mogą udzielać porad prawnych, opinii, sporządzać pisma procesowe, a przede wszystkim reprezentować swojego klienta przed każdym sądem, w każdej sprawie cywilnej, karnej lub administracyjnej. Posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC i ponosi odpowiedzialność dyscyplinarną za ewentualne uchybienia w wykonywaniu zawodu. Wiąże go obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z którego to obowiązku nie może zostać zwolniony. Prowadzi działalność we własnym imieniu i na własny rachunek, najczęściej w formie Kancelari Adwokackiej.

Zawodem podobnym do adwokata jest zawód radców prawnych. Radcy prawni to osoby, które ukończyły aplikację radcowską jednak nie muszą prowadzić działalności i czynności we własnym imieniu i na własny rachunek. Może również pozostawać w stosunku pracy i podległości służbowej. W takiej sytuacji nie może pełnić funkcji obrońcy w sprawach karnych.

Podsumowując: każdy adwokat i radca prawny jest prawnikiem. Ale nie każdy prawnik jest profesjonalnym advokatem lub radcą prawnym!Zakres usług: Prawo karne, prawo cywilne, pracy, rozwód, podział majątku, spadek, zachowekDoradztwo prawne oraz reprezentacja klientów w sądzie - Adwokaci wspierają klientów w trudnych sprawch spornych lub karnych oraz udzielają porad. Obsługują najczęściej wszystkie sprawy o charakterze prawnym (między innymi np. pomagają w trakcie sprawy rozwodowej lub majątkowej - podział majątku, spadek, zachowek).

Znajdź prawnika

województwo dolnośląskie województwo kujawsko-pomorskie województwo lubelskie województwo lubuskie województwo łódzkie województwo małopolskie województwo mazowieckie województwo opolskie województwo podkarpackie województwo podlaskie województwo pomorskie województwo śląskie województwo świętokrzyskie województwo warmińsko-mazurskie województwo wielkopolskie województwo zachodniopomorskie

Wyszukaj według województwa
wybierz województwo
lub wybierz interesujące Cię miasto