Rozwód

i Podział majątku
Wągrowiec

883 586 966

Zachowek

i postępowanie spadkowe
Wągrowiec

793 411 213

Kredyty CHF

Unieważnienie umów CHF
Wągrowiec

690 946 408

Tomaszewscy Grzegorz, Maria, adwokaci

Kościuszki 9
62-100 Wągrowiec
telefon: 67 268 59 24
Zamów wizytę
woj. wielkopolskie
email: mgtomasz@wp.pl
www:
Facebook: Tomaszewscy Grzegorz, Maria, adwokaci, Wągrowiec Facebook: Tomaszewscy Grzegorz, Maria, adwokaci, Wągrowiec - brak danych Linkedin: Tomaszewscy Grzegorz, Maria, adwokaci, Wągrowiec - brak danych Instagram: Tomaszewscy Grzegorz, Maria, adwokaci, Wągrowiec> - brak danych Twitter: Tomaszewscy Grzegorz, Maria, adwokaci, Wągrowiec - brak danych

Zakres usług, specjalizacja: (dodaj)


Opinie: (dodaj opinię)


Inne w mieście Wągrowiec


Kancelaria Radcy Prawnego Dawid Rzeski

ul. Kościuszki 28, 62-100 Wągrowiec

tel: 690 539 512

email: biuro@rzeski-kancelaria.pl

Kancelaria Notarialna. Alicja Trytt Notariusz

Rynek 23 lok. 1, 62-100 Wągrowiec

tel: 67 387 80 60

email: trytt@notariuszwagrowiec.pl

strona www

Woźniak Jerzy, adwokat. Kancelaria

Kościuszki 9, 62-100 Wągrowiec

tel: 67 262 28 23

email: adw.j.wozniak@wp.pl

Kaniewska Beata. Kancelaria radcy prawnego

Taszarowo 56, 62-100 Wągrowiec

tel: 608587537

email: bkaniewska@wp.pl

Deminiak Wojciech. Kancelaria prawna

Bydgoska 2, 62-100 Wągrowiec

tel: 67 262 41 77

email: kancelaria.deminiak@onet.pl

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym

Lipowa 29m, 62-100 Wągrowiec

tel: 67 268 51 22

email: komornikwagrowiec@wp.pl

Tomaszewscy Grzegorz, Maria, adwokaci

Kościuszki 9, 62-100 Wągrowiec

tel: 67 268 59 24

email: mgtomasz@wp.pl

Mrugalski Jakub. Notariusz.

Kościuszki 9 lok. 3, 62-100 Wągrowiec

tel: 571237307

email: notariusz.wagrowiec@gmail.com

Łukasz Polimirski Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Wągrowcu

Kościuszki 30/2, 62-100 Wągrowiec

tel: 67 268 53 50

email: sekretariat.rewir1@wp.pl

Sokołowska Katarzyna. Kancelaria notarialna

Kościuszki 18b, 62-100 Wągrowiec

tel: 67 262 08 68

email: sokolowska@rejent.poznan.plPRAWNIK RADZI


Obowiązek alimentacyjny nie tylko wobec dzieci

Obowiązek alimentacyjny nie tylko wobec dzieci

Z alimentami nieodłącznie kojarzy Nam się obowiązek dostarczenia środków utrzymania i wychowania, który ciąży na rodzicach (a w zasadzie na jednym z nich) po orzeczeniu przez sąd rozwodu bądź unieważnieniu małżeństwa.Więcej artykułów
Dobry adwokat, radca prawny, kancelaria adwokacka w Wągrowiec

Aby powierzyć prowadzenie sprawy (rozwodowej, karnej, spadkowej, gospodarczej) warto posłużyć się informacjami na temat jej funkcjonowania. Aby znaleźć 10 najlepszych adwokatów w Wągrowiec i okolicach, którzy udzielą rzetelnych konsultacji, możesz zadzwonić na naszą infolinię, a my spróbujemy dobrać prawnika do Twoich potrzeb.

Możesz skorzystać z usług specjalisty, który świadczy kompleksową obsługę i usługi prawne, w sprawach dotyczących rozwodu, podział majątku dorobkowego (podział majątku wspólnego) i każdej sprawy majątkowej. Wybierz Twojego specjalistę korzystając z informacji na naszych stronach lub po prostu zadzwoń - nasz zespół Ci pomoże.

W każdej chwili możesz skorzystać z formularza zapytań on-line

Wyślij
PRAWNIK, RADCA PRAWNY CZY ADWOKAT - KTO POMOŻE?

Zawodami, które zajmują się świadczeniem profesjonalnej pomocy prawnej są adwokaci i radcy prawni.

Adwokatem jest osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze i po zdobyciu przez nią kilkuletniego doświadczenia zawodowego, najczęściej w formie aplikacji adwokackiej, zdała egzamin adwokacki i została wpisana na listę jako członek właściwej miejscowo Okręgowej Izby Adwokackiej. Adwokaci mogą udzielać porad prawnych, opinii, sporządzać pisma procesowe, a przede wszystkim reprezentować swojego klienta przed każdym sądem, w każdej sprawie cywilnej, karnej lub administracyjnej. Posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC i ponosi odpowiedzialność dyscyplinarną za ewentualne uchybienia w wykonywaniu zawodu. Wiąże go obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z którego to obowiązku nie może zostać zwolniony. Prowadzi działalność we własnym imieniu i na własny rachunek, najczęściej w formie Kancelari Adwokackiej.

Zawodem podobnym do adwokata jest zawód radców prawnych. Radcy prawni to osoby, które ukończyły aplikację radcowską jednak nie muszą prowadzić działalności i czynności we własnym imieniu i na własny rachunek. Może również pozostawać w stosunku pracy i podległości służbowej. W takiej sytuacji nie może pełnić funkcji obrońcy w sprawach karnych.

Podsumowując: każdy adwokat i radca prawny jest prawnikiem. Ale nie każdy prawnik jest profesjonalnym advokatem lub radcą prawnym!Zakres usług: Prawo karne, prawo cywilne, pracy, rozwód, podział majątku, spadek, zachowekDoradztwo prawne lub reprezentacja klientów w sądzie - Adwokaci udzielają porad i wspierają klientów w trudnej sprawie spornej. Najczęściej obsługują w zasadzie wszystkie sprawy o charakterze prawnym (np. pomagają w trakcie spraw rozwodowych, majątkowych, karnych, itd.). W zależności od dziedziny, w której prowadzą swoją praktykę, prawnicy mogą posiadać różnorodne specjalizacje, takie jak prawo cywilne, w tym prawo rodzinne i majątkowe (np. rozwód i podział majątku), prawo spadkowe (spadek, zachowek), karne wykonawcze, prawo pracy, prawo podatkowe, międzynarodowe i wiele innych.

Znajdź prawnika

województwo dolnośląskie województwo kujawsko-pomorskie województwo lubelskie województwo lubuskie województwo łódzkie województwo małopolskie województwo mazowieckie województwo opolskie województwo podkarpackie województwo podlaskie województwo pomorskie województwo śląskie województwo świętokrzyskie województwo warmińsko-mazurskie województwo wielkopolskie województwo zachodniopomorskie

Wyszukaj według województwa
wybierz województwo
lub wybierz interesujące Cię miasto