Rozwód

i Podział majątku
Łask

883 586 966

Zachowek

i postępowanie spadkowe
Łask

793 411 213

Kredyty CHF

Unieważnienie umów CHF
Łask

690 946 408

Stężycka Z., Sikora T. Kancelaria adwokacka

Przemysłowa 3
98-100 Łask
telefon: 43 647 21 88
Zamów wizytę
woj. łódzkie
email: zofiamagdalena@wp.pl
www:
Facebook: Stężycka Z., Sikora T. Kancelaria adwokacka, Łask Facebook: Stężycka Z., Sikora T. Kancelaria adwokacka, Łask - brak danych Linkedin: Stężycka Z., Sikora T. Kancelaria adwokacka, Łask - brak danych Instagram: Stężycka Z., Sikora T. Kancelaria adwokacka, Łask> - brak danych Twitter: Stężycka Z., Sikora T. Kancelaria adwokacka, Łask - brak danych

Zakres usług, specjalizacja: (dodaj)


Opinie: (dodaj opinię)


Inne w mieście Łask


Łaszkiewicz Monika. Kancelaria adwokacka

Żeromskiego 8 lok. 4, 98-100 Łask

tel: 604440775

email: monika.laszkiewicz@adwokat-laszkiewicz.pl

strona www

Kancelaria Notarialna. Kordos-Kula Katarzyna

pl. 11 Listopada 27, 98-100 Łask

tel: 43 881 09 46

email: kancelaria@notariusz-lask.pl

Krzysztof Skrzypek Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym

Słowackiego 14, 98-100 Łask

tel: 43 675 21 32

email: lask@komornik.pl

Koziara Marcin. Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym

Armii Ludowej 65, 98-100 Łask

tel: 43 675 59 01

email: lask.koziara@komornik.pl

Hajdukiewicz-Zybert Ewa. Kancelaria notarialna

9-go Maja 62, 98-100 Łask

tel: 43 676 13 62

email: ewa.hajdukiewicz-zybert@notariusze.lodz.pl

Byczyńscy Małgorzata, Janusz. Kancelaria prawna s.c.

9-go Maja 70, 98-100 Łask

tel: 43 675 39 68

email: kancelaria.adwokacka.lask@gmail.com

Kancelaria Adwokacka Adwokat Magdalena Bracha

Warszawska 37, 98-100 Łask

tel: brak danych

email: kancelaria@adwokat-bracha.pl

Malinowska-Wągrowska Monika. Kancelaria Adwokacka

3-go Maja 5, 98-100 Łask

tel: 608585557

email: malinowska-wagrowska@wp.pl

Wolska-Brodzińska Maria Rozmuszcz-Szewczyk Katarzyna. s.c.

9-go Maja 50, 98-100 Łask

tel: 43 676 14 60

email: maria.wolska-brodzinska@notariusze.lodz.pl

Stężycka Z., Sikora T. Kancelaria adwokacka

Przemysłowa 3, 98-100 Łask

tel: 43 647 21 88

email: zofiamagdalena@wp.plPRAWNIK RADZIUmowa pożyczki

Umowa pożyczki - elementy charakteryzujące umowę pożyczki

Przez umowę pożyczki dający pożyczkę zobowiązuje się przenieść na własność biorącego określoną ilość pieniędzy albo rzeczy oznaczonych tylko co do gatunku, biorący zaś zobowiązuje się zwrócić tę samą ilość pieniędzy albo tę samą ilość rzeczy...


Więcej artykułów
Dobry adwokat, radca prawny, kancelaria adwokacka w Łask

Aby powierzyć prowadzenie sprawy (rozwodowej, karnej, spadkowej, gospodarczej) warto posłużyć się informacjami na temat jej funkcjonowania. Aby znaleźć 10 najlepszych adwokatów w Łask i okolicach, którzy udzielą rzetelnych konsultacji, możesz zadzwonić na naszą infolinię, a my spróbujemy dobrać prawnika do Twoich potrzeb.

Możesz skorzystać z usług specjalisty, który świadczy kompleksową obsługę i usługi prawne, w sprawach dotyczących rozwodu, podział majątku dorobkowego (podział majątku wspólnego) i każdej sprawy majątkowej. Wybierz Twojego specjalistę korzystając z informacji na naszych stronach lub po prostu zadzwoń - nasz zespół Ci pomoże.

W każdej chwili możesz skorzystać z formularza zapytań on-line

Wyślij
PRAWNIK, RADCA PRAWNY CZY ADWOKAT - KTO POMOŻE?

Zawodami, które zajmują się świadczeniem profesjonalnej pomocy prawnej są adwokaci i radcy prawni.

Adwokatem jest osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze i po zdobyciu przez nią kilkuletniego doświadczenia zawodowego, najczęściej w formie aplikacji adwokackiej, zdała egzamin adwokacki i została wpisana na listę jako członek właściwej miejscowo Okręgowej Izby Adwokackiej. Adwokaci mogą udzielać porad prawnych, opinii, sporządzać pisma procesowe, a przede wszystkim reprezentować swojego klienta przed każdym sądem, w każdej sprawie cywilnej, karnej lub administracyjnej. Posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC i ponosi odpowiedzialność dyscyplinarną za ewentualne uchybienia w wykonywaniu zawodu. Wiąże go obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z którego to obowiązku nie może zostać zwolniony. Prowadzi działalność we własnym imieniu i na własny rachunek, najczęściej w formie Kancelari Adwokackiej.

Zawodem podobnym do adwokata jest zawód radców prawnych. Radcy prawni to osoby, które ukończyły aplikację radcowską jednak nie muszą prowadzić działalności i czynności we własnym imieniu i na własny rachunek. Może również pozostawać w stosunku pracy i podległości służbowej. W takiej sytuacji nie może pełnić funkcji obrońcy w sprawach karnych.

Podsumowując: każdy adwokat i radca prawny jest prawnikiem. Ale nie każdy prawnik jest profesjonalnym advokatem lub radcą prawnym!Zakres usług: Prawo karne, prawo cywilne, pracy, rozwód, podział majątku, spadek, zachowekDoradztwo prawne, reprezentacja klientów w sądzie - Adwokaci udzielają porad oraz wspierają klientów w trudnych sprawach spornych. Obsługują zazwyczaj wszystkie sprawy o charakterze prawnym (np. pomagają w trakcie sprawy karnej, majątkowej, rozwodowej). W zależności od nabytej praktyki i doświadczenia, prawnicy mają możliwość wybierania różnych specjalizacji, takich jak prawo cywilne (majątkowe, rodzinne, spadkowe), prawo pracy, prawo podatkowe, karne wykonawcze, międzynarodowe i tak dalej. Każda z tych specjalizacji wymaga od prawników posiadania szczególnych umiejętności i wiedzy, aby skutecznie pomagać swoim klientom. Dzięki temu prawnicy są w stanie lepiej zrozumieć i wspierać osoby potrzebujące pomocy prawnej w różnych dziedzinach.

Znajdź prawnika

województwo dolnośląskie województwo kujawsko-pomorskie województwo lubelskie województwo lubuskie województwo łódzkie województwo małopolskie województwo mazowieckie województwo opolskie województwo podkarpackie województwo podlaskie województwo pomorskie województwo śląskie województwo świętokrzyskie województwo warmińsko-mazurskie województwo wielkopolskie województwo zachodniopomorskie

Wyszukaj według województwa
wybierz województwo
lub wybierz interesujące Cię miasto