Rozwód

i Podział majątku
Dobczyce

883 586 966

Zachowek

i postępowanie spadkowe
Dobczyce

793 411 213

Kredyty CHF

Unieważnienie umów CHF
Dobczyce

690 946 408

Sielska Agnieszka, Salagierski Tomasz s.c. Kancelaria Notarialna

Rynek 12
32-410 Dobczyce
telefon: 12 271 01 13
Zamów wizytę
woj. małopolskie
email: kancelariadobczyce@neostrada.pl
www:
Facebook: Sielska Agnieszka, Salagierski Tomasz s.c. Kancelaria Notarialna, Dobczyce Facebook: Sielska Agnieszka, Salagierski Tomasz s.c. Kancelaria Notarialna, Dobczyce - brak danych Linkedin: Sielska Agnieszka, Salagierski Tomasz s.c. Kancelaria Notarialna, Dobczyce - brak danych Instagram: Sielska Agnieszka, Salagierski Tomasz s.c. Kancelaria Notarialna, Dobczyce> - brak danych Twitter: Sielska Agnieszka, Salagierski Tomasz s.c. Kancelaria Notarialna, Dobczyce - brak danych

Zakres usług, specjalizacja: (dodaj)


Opinie: (dodaj opinię)


Inne w mieście Dobczyce


Ptak Daniel. Kancelaria Radcy Prawnego

Rynek 12, 32-410 Dobczyce

tel: 696769728

email: biuro@kancelariadobczyce.com

Kęsek Ewelina. Kancelaria prawna

Rynek 1, 32-410 Dobczyce

tel: brak danych

email: ewelina.kesek@gmail.com

Sielska Agnieszka, Salagierski Tomasz s.c. Kancelaria Notarialna

Rynek 12, 32-410 Dobczyce

tel: 12 271 01 13

email: kancelariadobczyce@neostrada.pl

Stoch Bogdan, radca prawny. Kancelaria

Kilińskiego 39, 32-410 Dobczyce

tel: 12 271 35 92

email: stochb@interia.plPRAWNIK RADZI


Zachowek, co to jest zachowek, wszystko o zachowku

Zachowek - co to jest zachowek? Wszystko o zachowku

Z chwilą śmierci majątek zmarłego przechodzi na współmałżonka i dzieci (spadkobierców). Do otwarcia spadku dochodzi na mocy ustawy lub testamentu. Z ustawy, do spadku w pierwszej kolejności powoływany jest małżonek i dzieci spadkodawcy.


Upadłość konsumencka – jak ją ogłosić?

Dla kogo zasiłek pogrzebowy i jak go otrzymać?

Organizacja pogrzebu wiąże się z wieloma wydatkami. Ustawa z dnia 17 grudnia 1998 r. o emeryturach i rentach z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych przewiduje wypłatę zasiłku pogrzebowego w wysokości do 4000 zł


Więcej artykułów
Dobry adwokat, radca prawny, kancelaria adwokacka w Dobczyce

Aby powierzyć prowadzenie sprawy (rozwodowej, karnej, spadkowej, gospodarczej) warto posłużyć się informacjami na temat jej funkcjonowania. Aby znaleźć 10 najlepszych adwokatów w Dobczyce i okolicach, którzy udzielą rzetelnych konsultacji, możesz zadzwonić na naszą infolinię, a my spróbujemy dobrać prawnika do Twoich potrzeb.

Możesz skorzystać z usług specjalisty, który świadczy kompleksową obsługę i usługi prawne, w sprawach dotyczących rozwodu, podział majątku dorobkowego (podział majątku wspólnego) i każdej sprawy majątkowej. Wybierz Twojego specjalistę korzystając z informacji na naszych stronach lub po prostu zadzwoń - nasz zespół Ci pomoże.

W każdej chwili możesz skorzystać z formularza zapytań on-line

Wyślij
PRAWNIK, RADCA PRAWNY CZY ADWOKAT - KTO POMOŻE?

Zawodami, które zajmują się świadczeniem profesjonalnej pomocy prawnej są adwokaci i radcy prawni.

Adwokatem jest osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze i po zdobyciu przez nią kilkuletniego doświadczenia zawodowego, najczęściej w formie aplikacji adwokackiej, zdała egzamin adwokacki i została wpisana na listę jako członek właściwej miejscowo Okręgowej Izby Adwokackiej. Adwokaci mogą udzielać porad prawnych, opinii, sporządzać pisma procesowe, a przede wszystkim reprezentować swojego klienta przed każdym sądem, w każdej sprawie cywilnej, karnej lub administracyjnej. Posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC i ponosi odpowiedzialność dyscyplinarną za ewentualne uchybienia w wykonywaniu zawodu. Wiąże go obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z którego to obowiązku nie może zostać zwolniony. Prowadzi działalność we własnym imieniu i na własny rachunek, najczęściej w formie Kancelari Adwokackiej.

Zawodem podobnym do adwokata jest zawód radców prawnych. Radcy prawni to osoby, które ukończyły aplikację radcowską jednak nie muszą prowadzić działalności i czynności we własnym imieniu i na własny rachunek. Może również pozostawać w stosunku pracy i podległości służbowej. W takiej sytuacji nie może pełnić funkcji obrońcy w sprawach karnych.

Podsumowując: każdy adwokat i radca prawny jest prawnikiem. Ale nie każdy prawnik jest profesjonalnym advokatem lub radcą prawnym!Zakres usług: Prawo karne, prawo cywilne, pracy, rozwód, podział majątku, spadek, zachowekDoradztwo prawne oraz reprezentacja klientów w sądzie - Adwokaci wspierają klientów w trudnych sprawch spornych lub karnych oraz udzielają porad. Obsługują najczęściej wszystkie sprawy o charakterze prawnym (między innymi np. pomagają w trakcie sprawy rozwodowej lub majątkowej - podział majątku, spadek, zachowek).

Znajdź prawnika

województwo dolnośląskie województwo kujawsko-pomorskie województwo lubelskie województwo lubuskie województwo łódzkie województwo małopolskie województwo mazowieckie województwo opolskie województwo podkarpackie województwo podlaskie województwo pomorskie województwo śląskie województwo świętokrzyskie województwo warmińsko-mazurskie województwo wielkopolskie województwo zachodniopomorskie

Wyszukaj według województwa
wybierz województwo
lub wybierz interesujące Cię miasto