Rozwód

i Podział majątku
Łuków

883 586 966

Zachowek

i postępowanie spadkowe
Łuków

793 411 213

Kredyty CHF

Unieważnienie umów CHF
Łuków

690 946 408

Sajkiewicz Adam, Kapińska Monika s.c. Kancelaria notarialna

pl. Narutowicza 3
21-400 Łuków
telefon: 25 798 56 58
Zamów wizytę
woj. lubelskie
email: kapinska@notar.pl
www:
Facebook: Sajkiewicz Adam, Kapińska Monika s.c. Kancelaria notarialna, Łuków Facebook: Sajkiewicz Adam, Kapińska Monika s.c. Kancelaria notarialna, Łuków - brak danych Linkedin: Sajkiewicz Adam, Kapińska Monika s.c. Kancelaria notarialna, Łuków - brak danych Instagram: Sajkiewicz Adam, Kapińska Monika s.c. Kancelaria notarialna, Łuków> - brak danych Twitter: Sajkiewicz Adam, Kapińska Monika s.c. Kancelaria notarialna, Łuków - brak danych

Zakres usług, specjalizacja: (dodaj)


Opinie: (dodaj opinię)


Inne w mieście Łuków


Górska Ewelina. Kancelaria notarialna

Staropijarska 8c, 21-400 Łuków

tel: 728863874

email: gorska@notar.pl

Kancelaria Adwokacka. H. Szcześniak

Warszawska 1b lok. 3, 21-400 Łuków

tel: brak danych

email: hubert.szczesniak86@wp.pl

Kancelaria Adwokacka Adw. Daniel Komorowski

Warszawska 1 b lok. 1, 21-400 Łuków

tel: 502177567

email: kancelaria@adwokatkomorowski.pl

Nawrocka Małgorzata, notariusz. Kancelaria

Kanałowa 2, 21-400 Łuków

tel: 25 798 48 25

email: kancelaria@kancelarialukow.pl

Kapińska Monika. Kancelaria notarialna

pl. Narutowicza 3, 21-400 Łuków

tel: 25 798 56 58

email: kapinska@notar.pl

Sajkiewicz Adam, Kapińska Monika s.c. Kancelaria notarialna

pl. Narutowicza 3, 21-400 Łuków

tel: 25 798 56 58

email: kapinska@notar.pl

Kancelaria Notarialna. Notariusz. Łukasz Podstawka

Kwiatkowskiego 3, 21-400 Łuków

tel: 25 798 60 70

email: lukasz.podstawka@notar.pl

Smyk Łukasz. Adwokat.

ks. kard. Wyszyńskiego 3b, 21-400 Łuków

tel: 604758136

email: lukasz.smyk@interia.pl

Mateusiak Jan. Kancelaria Notarialna.

ks. kard. Wyszyńskiego 4, 21-400 Łuków

tel: 25 798 96 57

email: mateusiak@notar.pl

Piwowarczyk Piotr. Kancelaria radcy prawnego

Nowopijarska 4, 21-400 Łuków

tel: 25 798 33 64

email: p-piwowarczyk@wp.plPRAWNIK RADZI


Obowiązek zaspokajania potrzeb rodziny

Obowiązek zaspokajania potrzeb rodziny

Polskie prawo rodzinne przewiduje obowiązek przyczyniania się do zaspokajania potrzeb rodziny. Jednak zdarzają się zbyt często sytuacje, w których istnieje potrzeba wystąpienia do sądu o ustanowienie alimentów.


Obrona konieczna

Obrona konieczna

Bezpośredni, bezprawny i rzeczywisty zamach na dobro chronione prawem oraz niezbędność podjęcia obrony koniecznej dla odparcia tego zamachu jest okolicznością uchylającą kryminalną bezprawność czynu w prawie karnym....


Więcej artykułów
Dobry adwokat, radca prawny, kancelaria adwokacka w Łuków

Aby powierzyć prowadzenie sprawy (rozwodowej, karnej, spadkowej, gospodarczej) warto posłużyć się informacjami na temat jej funkcjonowania. Aby znaleźć 10 najlepszych adwokatów w Łuków i okolicach, którzy udzielą rzetelnych konsultacji, możesz zadzwonić na naszą infolinię, a my spróbujemy dobrać prawnika do Twoich potrzeb.

Możesz skorzystać z usług specjalisty, który świadczy kompleksową obsługę i usługi prawne, w sprawach dotyczących rozwodu, podział majątku dorobkowego (podział majątku wspólnego) i każdej sprawy majątkowej. Wybierz Twojego specjalistę korzystając z informacji na naszych stronach lub po prostu zadzwoń - nasz zespół Ci pomoże.

W każdej chwili możesz skorzystać z formularza zapytań on-line

Wyślij
PRAWNIK, RADCA PRAWNY CZY ADWOKAT - KTO POMOŻE?

Zawodami, które zajmują się świadczeniem profesjonalnej pomocy prawnej są adwokaci i radcy prawni.

Adwokatem jest osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze i po zdobyciu przez nią kilkuletniego doświadczenia zawodowego, najczęściej w formie aplikacji adwokackiej, zdała egzamin adwokacki i została wpisana na listę jako członek właściwej miejscowo Okręgowej Izby Adwokackiej. Adwokaci mogą udzielać porad prawnych, opinii, sporządzać pisma procesowe, a przede wszystkim reprezentować swojego klienta przed każdym sądem, w każdej sprawie cywilnej, karnej lub administracyjnej. Posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC i ponosi odpowiedzialność dyscyplinarną za ewentualne uchybienia w wykonywaniu zawodu. Wiąże go obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z którego to obowiązku nie może zostać zwolniony. Prowadzi działalność we własnym imieniu i na własny rachunek, najczęściej w formie Kancelari Adwokackiej.

Zawodem podobnym do adwokata jest zawód radców prawnych. Radcy prawni to osoby, które ukończyły aplikację radcowską jednak nie muszą prowadzić działalności i czynności we własnym imieniu i na własny rachunek. Może również pozostawać w stosunku pracy i podległości służbowej. W takiej sytuacji nie może pełnić funkcji obrońcy w sprawach karnych.

Podsumowując: każdy adwokat i radca prawny jest prawnikiem. Ale nie każdy prawnik jest profesjonalnym advokatem lub radcą prawnym!Zakres usług: Prawo karne, prawo cywilne, pracy, rozwód, podział majątku, spadek, zachowekReprezentacja klientów w sądzie lub doradztwo prawne - Adwokaci wspierają klientów w trudnych sprawach spornych oraz udzielają porad. Zazwyczaj obsługują każdą sprawę o charakterze prawnym (np. pomagają w trakcie rozwodu i podziału majątku, uzyskania spadku lub zachowku). W zależności doświadczenia i praktyki, prawnicy mogą posiadać różne specjalizacje takie jak na przykład prawo pracy, podatkowe, prawo cywilne - rodzinne i majątkowe (np. rozwód i podział majątku) oraz spadkowe (spadek, zachowek), karne wykonawcze, podatkowe, międzynarodowe, itp.

Znajdź prawnika

województwo dolnośląskie województwo kujawsko-pomorskie województwo lubelskie województwo lubuskie województwo łódzkie województwo małopolskie województwo mazowieckie województwo opolskie województwo podkarpackie województwo podlaskie województwo pomorskie województwo śląskie województwo świętokrzyskie województwo warmińsko-mazurskie województwo wielkopolskie województwo zachodniopomorskie

Wyszukaj według województwa
wybierz województwo
lub wybierz interesujące Cię miasto