Rozwód

i Podział majątku
Łuków

883 586 966

Zachowek

i postępowanie spadkowe
Łuków

793 411 213

Kredyty CHF

Unieważnienie umów CHF
Łuków

690 946 408

Górska Ewelina. Kancelaria notarialna

Staropijarska 8c
21-400 Łuków
telefon: 728863874
Zamów wizytę
woj. lubelskie
email: gorska@notar.pl
www:
Facebook: Górska Ewelina. Kancelaria notarialna, Łuków Facebook: Górska Ewelina. Kancelaria notarialna, Łuków - brak danych Linkedin: Górska Ewelina. Kancelaria notarialna, Łuków - brak danych Instagram: Górska Ewelina. Kancelaria notarialna, Łuków> - brak danych Twitter: Górska Ewelina. Kancelaria notarialna, Łuków - brak danych

Zakres usług, specjalizacja: (dodaj)


Opinie: (dodaj opinię)


Inne w mieście Łuków


Górska Ewelina. Kancelaria notarialna

Staropijarska 8c, 21-400 Łuków

tel: 728863874

email: gorska@notar.pl

Kancelaria Adwokacka. H. Szcześniak

Warszawska 1b lok. 3, 21-400 Łuków

tel: brak danych

email: hubert.szczesniak86@wp.pl

Kancelaria Adwokacka Adw. Daniel Komorowski

Warszawska 1 b lok. 1, 21-400 Łuków

tel: 502177567

email: kancelaria@adwokatkomorowski.pl

Nawrocka Małgorzata, notariusz. Kancelaria

Kanałowa 2, 21-400 Łuków

tel: 25 798 48 25

email: kancelaria@kancelarialukow.pl

Kapińska Monika. Kancelaria notarialna

pl. Narutowicza 3, 21-400 Łuków

tel: 25 798 56 58

email: kapinska@notar.pl

Sajkiewicz Adam, Kapińska Monika s.c. Kancelaria notarialna

pl. Narutowicza 3, 21-400 Łuków

tel: 25 798 56 58

email: kapinska@notar.pl

Kancelaria Notarialna. Notariusz. Łukasz Podstawka

Kwiatkowskiego 3, 21-400 Łuków

tel: 25 798 60 70

email: lukasz.podstawka@notar.pl

Smyk Łukasz. Adwokat.

ks. kard. Wyszyńskiego 3b, 21-400 Łuków

tel: 604758136

email: lukasz.smyk@interia.pl

Mateusiak Jan. Kancelaria Notarialna.

ks. kard. Wyszyńskiego 4, 21-400 Łuków

tel: 25 798 96 57

email: mateusiak@notar.pl

Piwowarczyk Piotr. Kancelaria radcy prawnego

Nowopijarska 4, 21-400 Łuków

tel: 25 798 33 64

email: p-piwowarczyk@wp.plPRAWNIK RADZI


Granice wydziedziczenia

Adwokat - Porady Prawne: Granice wydziedziczenia.

Prawo uprawnionego do zachowku przysługuje mu ze względu na szczególny, bardzo bliski stosunek rodzinny istniejący między nim a spadkodawcą i w istocie służy urzeczywistnieniu obowiązków moralnych, jakie spadkodawca ma względem swoich najbliższych...


Zmiana wniesionego powództwa

Zmiana wniesionego powództwa

Wniesione powództwo można zmienić. Zmiana taka jest jednak dopuszczalna tylko wtedy, gdy nie ma wpływu na właściwość sądu. Powinna ona dotyczyć istotnych elementów, tj. wniesionego żądania oraz podstawy powództwa. W praktyce Wniesione powództwo można zmienić. Zmiana taka jest jednak dopuszczalna tylko wtedy, gdy nie ma wpływu..


Więcej artykułów
Dobry adwokat, radca prawny, kancelaria adwokacka w Łuków

Aby powierzyć prowadzenie sprawy (rozwodowej, karnej, spadkowej, gospodarczej) warto posłużyć się informacjami na temat jej funkcjonowania. Aby znaleźć 10 najlepszych adwokatów w Łuków i okolicach, którzy udzielą rzetelnych konsultacji, możesz zadzwonić na naszą infolinię, a my spróbujemy dobrać prawnika do Twoich potrzeb.

Możesz skorzystać z usług specjalisty, który świadczy kompleksową obsługę i usługi prawne, w sprawach dotyczących rozwodu, podział majątku dorobkowego (podział majątku wspólnego) i każdej sprawy majątkowej. Wybierz Twojego specjalistę korzystając z informacji na naszych stronach lub po prostu zadzwoń - nasz zespół Ci pomoże.

W każdej chwili możesz skorzystać z formularza zapytań on-line

Wyślij
PRAWNIK, RADCA PRAWNY CZY ADWOKAT - KTO POMOŻE?

Zawodami, które zajmują się świadczeniem profesjonalnej pomocy prawnej są adwokaci i radcy prawni.

Adwokatem jest osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze i po zdobyciu przez nią kilkuletniego doświadczenia zawodowego, najczęściej w formie aplikacji adwokackiej, zdała egzamin adwokacki i została wpisana na listę jako członek właściwej miejscowo Okręgowej Izby Adwokackiej. Adwokaci mogą udzielać porad prawnych, opinii, sporządzać pisma procesowe, a przede wszystkim reprezentować swojego klienta przed każdym sądem, w każdej sprawie cywilnej, karnej lub administracyjnej. Posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC i ponosi odpowiedzialność dyscyplinarną za ewentualne uchybienia w wykonywaniu zawodu. Wiąże go obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z którego to obowiązku nie może zostać zwolniony. Prowadzi działalność we własnym imieniu i na własny rachunek, najczęściej w formie Kancelari Adwokackiej.

Zawodem podobnym do adwokata jest zawód radców prawnych. Radcy prawni to osoby, które ukończyły aplikację radcowską jednak nie muszą prowadzić działalności i czynności we własnym imieniu i na własny rachunek. Może również pozostawać w stosunku pracy i podległości służbowej. W takiej sytuacji nie może pełnić funkcji obrońcy w sprawach karnych.

Podsumowując: każdy adwokat i radca prawny jest prawnikiem. Ale nie każdy prawnik jest profesjonalnym advokatem lub radcą prawnym!Zakres usług: Prawo karne, prawo cywilne, pracy, rozwód, podział majątku, spadek, zachowekDoradztwo prawne, a także reprezentacja klientów w sądzie - Adwokaci udzielają porad, a także wspierają klientów w trudnej sprawie spornej. Najczęściej obsługują większość spraw o charakterze prawnym (np. pomagają w trakcie sprawy rozwodowej). W zależności od dziedziny, w której pracują, prawnicy mogą mieć różne specjalizacje, takie jak prawo cywilne, karne wykonawcze, prawo pracy, prawo podatkowe, międzynarodowe i wiele innych.

Znajdź prawnika

województwo dolnośląskie województwo kujawsko-pomorskie województwo lubelskie województwo lubuskie województwo łódzkie województwo małopolskie województwo mazowieckie województwo opolskie województwo podkarpackie województwo podlaskie województwo pomorskie województwo śląskie województwo świętokrzyskie województwo warmińsko-mazurskie województwo wielkopolskie województwo zachodniopomorskie

Wyszukaj według województwa
wybierz województwo
lub wybierz interesujące Cię miasto