Rozwód

i Podział majątku
Krono Odrzańskie

883 586 966

Zachowek

i postępowanie spadkowe
Krono Odrzańskie

793 411 213

Kredyty CHF

Unieważnienie umów CHF
Krono Odrzańskie

690 946 408

Promis Lex. Kancelaria radców prawnych i mediatorów

gen. Kleeberga 6
66-600 Krono Odrzańskie
telefon: 690600168
Zamów wizytę
woj. lubuskie
email: mecenas@pros-lex.pl
www:
Facebook: Promis Lex. Kancelaria radców prawnych i mediatorów, Krono Odrzańskie Facebook: Promis Lex. Kancelaria radców prawnych i mediatorów, Krono Odrzańskie - brak danych Linkedin: Promis Lex. Kancelaria radców prawnych i mediatorów, Krono Odrzańskie - brak danych Instagram: Promis Lex. Kancelaria radców prawnych i mediatorów, Krono Odrzańskie> - brak danych Twitter: Promis Lex. Kancelaria radców prawnych i mediatorów, Krono Odrzańskie - brak danych

Zakres usług, specjalizacja: (dodaj)


Opinie: (dodaj opinię)


Inne w mieście Krono Odrzańskie


Zaworski Mirosław. Kancelaria adwokacka

Poznańska 9, 66-600 Krono Odrzańskie

tel: 695080066

email: adwokat_zaworski@interia.pl

Karaś Piotr. Kancelaria Adwokacka.

Jana Matejki 1, 66-600 Krono Odrzańskie

tel: 68 383 92 60

email: adwokatpiotrkaras@wp.pl

Hański Robert. Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym

Jana Matejki 1, 66-600 Krono Odrzańskie

tel: 68 383 51 36

email: krosno.odrzanskie@komornik.pl

Promis Lex. Kancelaria radców prawnych i mediatorów

gen. Kleeberga 6, 66-600 Krono Odrzańskie

tel: 690600168

email: mecenas@pros-lex.pl

Siemaszko Patryk. Kancelaria Adwokacka.

Poznańska 19 A, 66-600 Krono Odrzańskie

tel: 68 383 70 11

email: p.siemaszko@adwokatinfo.pl

Powiatowy Rzecznik Konsumentów

Piastów 10B, 66-600 Krono Odrzańskie

tel: 68 383 02 35

email: rzecznikkonsumentow@powiatkrosnienski.pl

Wierzchałek Mariola. Kancelaria notarialna

Jana Matejki 1, 66-600 Krono Odrzańskie

tel: 68 383 54 29

email: wierzchalek@rejent.poznan.plPRAWNIK RADZI


Obowiązek alimentacyjny nie tylko wobec dzieci

Obowiązek alimentacyjny nie tylko wobec dzieci

Z alimentami nieodłącznie kojarzy Nam się obowiązek dostarczenia środków utrzymania i wychowania, który ciąży na rodzicach (a w zasadzie na jednym z nich) po orzeczeniu przez sąd rozwodu bądź unieważnieniu małżeństwa.Więcej artykułów
Dobry adwokat, radca prawny, kancelaria adwokacka w Krono Odrzańskie

Aby powierzyć prowadzenie sprawy (rozwodowej, karnej, spadkowej, gospodarczej) warto posłużyć się informacjami na temat jej funkcjonowania. Aby znaleźć 10 najlepszych adwokatów w Krono Odrzańskie i okolicach, którzy udzielą rzetelnych konsultacji, możesz zadzwonić na naszą infolinię, a my spróbujemy dobrać prawnika do Twoich potrzeb.

Możesz skorzystać z usług specjalisty, który świadczy kompleksową obsługę i usługi prawne, w sprawach dotyczących rozwodu, podział majątku dorobkowego (podział majątku wspólnego) i każdej sprawy majątkowej. Wybierz Twojego specjalistę korzystając z informacji na naszych stronach lub po prostu zadzwoń - nasz zespół Ci pomoże.

W każdej chwili możesz skorzystać z formularza zapytań on-line

Wyślij
PRAWNIK, RADCA PRAWNY CZY ADWOKAT - KTO POMOŻE?

Zawodami, które zajmują się świadczeniem profesjonalnej pomocy prawnej są adwokaci i radcy prawni.

Adwokatem jest osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze i po zdobyciu przez nią kilkuletniego doświadczenia zawodowego, najczęściej w formie aplikacji adwokackiej, zdała egzamin adwokacki i została wpisana na listę jako członek właściwej miejscowo Okręgowej Izby Adwokackiej. Adwokaci mogą udzielać porad prawnych, opinii, sporządzać pisma procesowe, a przede wszystkim reprezentować swojego klienta przed każdym sądem, w każdej sprawie cywilnej, karnej lub administracyjnej. Posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC i ponosi odpowiedzialność dyscyplinarną za ewentualne uchybienia w wykonywaniu zawodu. Wiąże go obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z którego to obowiązku nie może zostać zwolniony. Prowadzi działalność we własnym imieniu i na własny rachunek, najczęściej w formie Kancelari Adwokackiej.

Zawodem podobnym do adwokata jest zawód radców prawnych. Radcy prawni to osoby, które ukończyły aplikację radcowską jednak nie muszą prowadzić działalności i czynności we własnym imieniu i na własny rachunek. Może również pozostawać w stosunku pracy i podległości służbowej. W takiej sytuacji nie może pełnić funkcji obrońcy w sprawach karnych.

Podsumowując: każdy adwokat i radca prawny jest prawnikiem. Ale nie każdy prawnik jest profesjonalnym advokatem lub radcą prawnym!Zakres usług: Prawo karne, prawo cywilne, pracy, rozwód, podział majątku, spadek, zachowekReprezentacja klientów w sądzie oraz kompleksowe doradztwo prawne - Adwokaci wspierają klientów w trudnej sprawie spornej oraz udzielają porad, Najczęściej obsługują szereg spraw o charakterze prawnym (np. pomagają w trakcie sprawy rozwodowej, majątkowej, spadkowej, karnej).

Znajdź prawnika

województwo dolnośląskie województwo kujawsko-pomorskie województwo lubelskie województwo lubuskie województwo łódzkie województwo małopolskie województwo mazowieckie województwo opolskie województwo podkarpackie województwo podlaskie województwo pomorskie województwo śląskie województwo świętokrzyskie województwo warmińsko-mazurskie województwo wielkopolskie województwo zachodniopomorskie

Wyszukaj według województwa
wybierz województwo
lub wybierz interesujące Cię miasto