Rozwód

i Podział majątku
Nowy Targ

883 586 966

Zachowek

i postępowanie spadkowe
Nowy Targ

793 411 213

Kredyty CHF

Unieważnienie umów CHF
Nowy Targ

690 946 408

Plewa Anna Kancelaria Adwokacka

Harcerska 12 lok. 2
34-400 Nowy Targ
telefon: 665240798
Zamów wizytę
woj. małopolskie
email: adwokat.plewa@gmail.com
www:
Facebook: Plewa Anna Kancelaria Adwokacka, Nowy Targ Facebook: Plewa Anna Kancelaria Adwokacka, Nowy Targ - brak danych Linkedin: Plewa Anna Kancelaria Adwokacka, Nowy Targ - brak danych Instagram: Plewa Anna Kancelaria Adwokacka, Nowy Targ> - brak danych Twitter: Plewa Anna Kancelaria Adwokacka, Nowy Targ - brak danych

Zakres usług, specjalizacja: (dodaj)


Opinie: (dodaj opinię)


Inne w mieście Nowy Targ


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w NowymTargu Sławomir Hosiawa

Rynek 5, 34-400 Nowy Targ

tel: 18 541 61 06

email: nowy.targ1@komornik.pl

strona www

Kanelaria Radcow Prawnych Rybicki, Jakobiszyn Spółka Partnerska

Kolejowa 6, 34-400 Nowy Targ

tel: 602227159

email: kancelaria@krjs.pl

strona www

Kancelaria Radcy Prawnego Wojciech Gliściński

ul. Rynek 11, 34-400 Nowy Targ

tel: 660456462

email: radcaprawny@list.pl   

strona www

Kancelaria Radcy Prawnego Mirosław Knurowski

Rynek 5, 34-400 Nowy Targ

tel: 18 542 44 50, fax 18 264 04 03, 602 635 514

email: miroslaw_knurowski@op.pl

Goetel Jakub. Kancelaria adwokacka

Słoneczna 2a, 34-400 Nowy Targ

tel: 604901619

email: adwokar.goetel@onet.pl

Kozak Paweł. Kancelaria adwokacka

Kościelna 20 lok. 1, 34-400 Nowy Targ

tel: 18 266 40 77

email: adwokat_pawel_kozak@op.pl

Plewa Anna Kancelaria Adwokacka

Harcerska 12 lok. 2, 34-400 Nowy Targ

tel: 665240798

email: adwokat.plewa@gmail.com

Palenik Andrzej. Kancelaria Notarialna

Szaflarska 42, 34-400 Nowy Targ

tel: 696135206

email: andrzej.palenik@kin.pl

Pustówka Artur i Pustówka Elżbieta. Kancelaria Adwokacka s.c

Rynek 38, 34-400 Nowy Targ

tel: 604552008

email: artur.pustowka@gmail.com

Jakobiszyn Krzysztof. Biuro prawne

Krzywa 6, 34-400 Nowy Targ

tel: brak danych

email: biuro@jakobiszyn.plPRAWNIK RADZI


Przesłanki orzeczenia rozwodu, separacji

Przesłanki orzeczenia rozwodu, separacji

Kodeks rodzinny i opiekuńczy w art. 56 § 1 wymienia dwie pozytywne przesłanki rozwodu, tj. zupełność i trwałość rozkładu pożycia, przy założeniu, że muszą one wystąpić łącznie.


Umowa pożyczki

Umowa pożyczki - elementy charakteryzujące umowę pożyczki

Przez umowę pożyczki dający pożyczkę zobowiązuje się przenieść na własność biorącego określoną ilość pieniędzy albo rzeczy oznaczonych tylko co do gatunku, biorący zaś zobowiązuje się zwrócić tę samą ilość pieniędzy albo tę samą ilość rzeczy...


Więcej artykułów
Dobry adwokat, radca prawny, kancelaria adwokacka w Nowy Targ

Aby powierzyć prowadzenie sprawy (rozwodowej, karnej, spadkowej, gospodarczej) warto posłużyć się informacjami na temat jej funkcjonowania. Aby znaleźć 10 najlepszych adwokatów w Nowy Targ i okolicach, którzy udzielą rzetelnych konsultacji, możesz zadzwonić na naszą infolinię, a my spróbujemy dobrać prawnika do Twoich potrzeb.

Możesz skorzystać z usług specjalisty, który świadczy kompleksową obsługę i usługi prawne, w sprawach dotyczących rozwodu, podział majątku dorobkowego (podział majątku wspólnego) i każdej sprawy majątkowej. Wybierz Twojego specjalistę korzystając z informacji na naszych stronach lub po prostu zadzwoń - nasz zespół Ci pomoże.

W każdej chwili możesz skorzystać z formularza zapytań on-line

Wyślij
PRAWNIK, RADCA PRAWNY CZY ADWOKAT - KTO POMOŻE?

Zawodami, które zajmują się świadczeniem profesjonalnej pomocy prawnej są adwokaci i radcy prawni.

Adwokatem jest osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze i po zdobyciu przez nią kilkuletniego doświadczenia zawodowego, najczęściej w formie aplikacji adwokackiej, zdała egzamin adwokacki i została wpisana na listę jako członek właściwej miejscowo Okręgowej Izby Adwokackiej. Adwokaci mogą udzielać porad prawnych, opinii, sporządzać pisma procesowe, a przede wszystkim reprezentować swojego klienta przed każdym sądem, w każdej sprawie cywilnej, karnej lub administracyjnej. Posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC i ponosi odpowiedzialność dyscyplinarną za ewentualne uchybienia w wykonywaniu zawodu. Wiąże go obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z którego to obowiązku nie może zostać zwolniony. Prowadzi działalność we własnym imieniu i na własny rachunek, najczęściej w formie Kancelari Adwokackiej.

Zawodem podobnym do adwokata jest zawód radców prawnych. Radcy prawni to osoby, które ukończyły aplikację radcowską jednak nie muszą prowadzić działalności i czynności we własnym imieniu i na własny rachunek. Może również pozostawać w stosunku pracy i podległości służbowej. W takiej sytuacji nie może pełnić funkcji obrońcy w sprawach karnych.

Podsumowując: każdy adwokat i radca prawny jest prawnikiem. Ale nie każdy prawnik jest profesjonalnym advokatem lub radcą prawnym!Zakres usług: Prawo karne, prawo cywilne, pracy, rozwód, podział majątku, spadek, zachowekDoradztwo prawne, reprezentacja klientów w sądzie - Adwokaci udzielają porad oraz wspierają klientów w trudnych sprawach spornych. Obsługują zazwyczaj wszystkie sprawy o charakterze prawnym (np. pomagają w trakcie sprawy karnej, majątkowej, rozwodowej). W zależności od nabytej praktyki i doświadczenia, prawnicy mają możliwość wybierania różnych specjalizacji, takich jak prawo cywilne (majątkowe, rodzinne, spadkowe), prawo pracy, prawo podatkowe, karne wykonawcze, międzynarodowe i tak dalej. Każda z tych specjalizacji wymaga od prawników posiadania szczególnych umiejętności i wiedzy, aby skutecznie pomagać swoim klientom. Dzięki temu prawnicy są w stanie lepiej zrozumieć i wspierać osoby potrzebujące pomocy prawnej w różnych dziedzinach.

Znajdź prawnika

województwo dolnośląskie województwo kujawsko-pomorskie województwo lubelskie województwo lubuskie województwo łódzkie województwo małopolskie województwo mazowieckie województwo opolskie województwo podkarpackie województwo podlaskie województwo pomorskie województwo śląskie województwo świętokrzyskie województwo warmińsko-mazurskie województwo wielkopolskie województwo zachodniopomorskie

Wyszukaj według województwa
wybierz województwo
lub wybierz interesujące Cię miasto