Rozwód

i Podział majątku
Nowy Targ

883 586 966

Zachowek

i postępowanie spadkowe
Nowy Targ

793 411 213

Kredyty CHF

Unieważnienie umów CHF
Nowy Targ

690 946 408

Kozak Paweł. Kancelaria adwokacka

Kościelna 20 lok. 1
34-400 Nowy Targ
telefon: 18 266 40 77
Zamów wizytę
woj. małopolskie
email: adwokat_pawel_kozak@op.pl
www:
Facebook: Kozak Paweł. Kancelaria adwokacka, Nowy Targ Facebook: Kozak Paweł. Kancelaria adwokacka, Nowy Targ - brak danych Linkedin: Kozak Paweł. Kancelaria adwokacka, Nowy Targ - brak danych Instagram: Kozak Paweł. Kancelaria adwokacka, Nowy Targ> - brak danych Twitter: Kozak Paweł. Kancelaria adwokacka, Nowy Targ - brak danych

Zakres usług, specjalizacja: (dodaj)


Opinie: (dodaj opinię)


Inne w mieście Nowy Targ


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w NowymTargu Sławomir Hosiawa

Rynek 5, 34-400 Nowy Targ

tel: 18 541 61 06

email: nowy.targ1@komornik.pl

strona www

Kanelaria Radcow Prawnych Rybicki, Jakobiszyn Spółka Partnerska

Kolejowa 6, 34-400 Nowy Targ

tel: 602227159

email: kancelaria@krjs.pl

strona www

Kancelaria Radcy Prawnego Wojciech Gliściński

ul. Rynek 11, 34-400 Nowy Targ

tel: 660456462

email: radcaprawny@list.pl   

strona www

Kancelaria Radcy Prawnego Mirosław Knurowski

Rynek 5, 34-400 Nowy Targ

tel: 18 542 44 50, fax 18 264 04 03, 602 635 514

email: miroslaw_knurowski@op.pl

Goetel Jakub. Kancelaria adwokacka

Słoneczna 2a, 34-400 Nowy Targ

tel: 604901619

email: adwokar.goetel@onet.pl

Kozak Paweł. Kancelaria adwokacka

Kościelna 20 lok. 1, 34-400 Nowy Targ

tel: 18 266 40 77

email: adwokat_pawel_kozak@op.pl

Plewa Anna Kancelaria Adwokacka

Harcerska 12 lok. 2, 34-400 Nowy Targ

tel: 665240798

email: adwokat.plewa@gmail.com

Palenik Andrzej. Kancelaria Notarialna

Szaflarska 42, 34-400 Nowy Targ

tel: 696135206

email: andrzej.palenik@kin.pl

Pustówka Artur i Pustówka Elżbieta. Kancelaria Adwokacka s.c

Rynek 38, 34-400 Nowy Targ

tel: 604552008

email: artur.pustowka@gmail.com

Jakobiszyn Krzysztof. Biuro prawne

Krzywa 6, 34-400 Nowy Targ

tel: brak danych

email: biuro@jakobiszyn.plPRAWNIK RADZI


Forma w jakiej powinna być udzielona darowizna

Forma w jakiej powinna być udzielona darowizna

Ustawodawca, chcąc zapewnić ochronę interesów stron umowy darowizny, jak i zabezpieczyć interesy Państwa, w związku z podatkiem od spadków i darowizn, wprowadza szczególną formę ...


Zmiana wniesionego powództwa

Zmiana wniesionego powództwa

Wniesione powództwo można zmienić. Zmiana taka jest jednak dopuszczalna tylko wtedy, gdy nie ma wpływu na właściwość sądu. Powinna ona dotyczyć istotnych elementów, tj. wniesionego żądania oraz podstawy powództwa. W praktyce Wniesione powództwo można zmienić. Zmiana taka jest jednak dopuszczalna tylko wtedy, gdy nie ma wpływu..


Więcej artykułów
Dobry adwokat, radca prawny, kancelaria adwokacka w Nowy Targ

Aby powierzyć prowadzenie sprawy (rozwodowej, karnej, spadkowej, gospodarczej) warto posłużyć się informacjami na temat jej funkcjonowania. Aby znaleźć 10 najlepszych adwokatów w Nowy Targ i okolicach, którzy udzielą rzetelnych konsultacji, możesz zadzwonić na naszą infolinię, a my spróbujemy dobrać prawnika do Twoich potrzeb.

Możesz skorzystać z usług specjalisty, który świadczy kompleksową obsługę i usługi prawne, w sprawach dotyczących rozwodu, podział majątku dorobkowego (podział majątku wspólnego) i każdej sprawy majątkowej. Wybierz Twojego specjalistę korzystając z informacji na naszych stronach lub po prostu zadzwoń - nasz zespół Ci pomoże.

W każdej chwili możesz skorzystać z formularza zapytań on-line

Wyślij
PRAWNIK, RADCA PRAWNY CZY ADWOKAT - KTO POMOŻE?

Zawodami, które zajmują się świadczeniem profesjonalnej pomocy prawnej są adwokaci i radcy prawni.

Adwokatem jest osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze i po zdobyciu przez nią kilkuletniego doświadczenia zawodowego, najczęściej w formie aplikacji adwokackiej, zdała egzamin adwokacki i została wpisana na listę jako członek właściwej miejscowo Okręgowej Izby Adwokackiej. Adwokaci mogą udzielać porad prawnych, opinii, sporządzać pisma procesowe, a przede wszystkim reprezentować swojego klienta przed każdym sądem, w każdej sprawie cywilnej, karnej lub administracyjnej. Posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC i ponosi odpowiedzialność dyscyplinarną za ewentualne uchybienia w wykonywaniu zawodu. Wiąże go obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z którego to obowiązku nie może zostać zwolniony. Prowadzi działalność we własnym imieniu i na własny rachunek, najczęściej w formie Kancelari Adwokackiej.

Zawodem podobnym do adwokata jest zawód radców prawnych. Radcy prawni to osoby, które ukończyły aplikację radcowską jednak nie muszą prowadzić działalności i czynności we własnym imieniu i na własny rachunek. Może również pozostawać w stosunku pracy i podległości służbowej. W takiej sytuacji nie może pełnić funkcji obrońcy w sprawach karnych.

Podsumowując: każdy adwokat i radca prawny jest prawnikiem. Ale nie każdy prawnik jest profesjonalnym advokatem lub radcą prawnym!Zakres usług: Prawo karne, prawo cywilne, pracy, rozwód, podział majątku, spadek, zachowekDoradztwo prawne oraz reprezentacja klientów w sądzie - Adwokaci wspierają klientów w trudnych sprawch spornych lub karnych oraz udzielają porad. Obsługują najczęściej wszystkie sprawy o charakterze prawnym (między innymi np. pomagają w trakcie sprawy rozwodowej lub majątkowej - podział majątku, spadek, zachowek).

Znajdź prawnika

województwo dolnośląskie województwo kujawsko-pomorskie województwo lubelskie województwo lubuskie województwo łódzkie województwo małopolskie województwo mazowieckie województwo opolskie województwo podkarpackie województwo podlaskie województwo pomorskie województwo śląskie województwo świętokrzyskie województwo warmińsko-mazurskie województwo wielkopolskie województwo zachodniopomorskie

Wyszukaj według województwa
wybierz województwo
lub wybierz interesujące Cię miasto