Rozwód

i Podział majątku
Końskie

883 586 966

Zachowek

i postępowanie spadkowe
Końskie

793 411 213

Kredyty CHF

Unieważnienie umów CHF
Końskie

690 946 408

Nowak Wioletta. Kancelaria notarialna

Mieszka I 1
26-200 Końskie
telefon: 41 375 00 55
Zamów wizytę
woj. świętokrzyskie
email: wioletta.nowak@kin.pl
www:
Facebook: Nowak Wioletta. Kancelaria notarialna, Końskie Facebook: Nowak Wioletta. Kancelaria notarialna, Końskie - brak danych Linkedin: Nowak Wioletta. Kancelaria notarialna, Końskie - brak danych Instagram: Nowak Wioletta. Kancelaria notarialna, Końskie> - brak danych Twitter: Nowak Wioletta. Kancelaria notarialna, Końskie - brak danych

Zakres usług, specjalizacja: (dodaj)


Opinie: (dodaj opinię)


Inne w mieście Końskie


Łyczek-Wilczyńska Karolina. Kancelaria Adwokacka.

Krakowska 41, 26-200 Końskie

tel: 609778848

email: karolinalyczek@interia.pl

strona www

Jan Andrzej Kaczmarczyk Kancelaria Adwokacka

Mieszka I 1 lok. 29, 26-200 Końskie

tel: 721363041

email: j.a.kaczmarczykadw@onet.pl

strona www

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Jolanta Kołaczkiewicz

Odrowąża 16, 26-200 Końskie

tel: 41 372 38 79

email: konskie@komornik.pl

Kołba M., adwokat. Kancelaria

Łazienna 13, 26-200 Końskie

tel: 504211583

email: adwokatkolba@interia.pl

Kancelaria Adwokacka Adwokat Urszula Werens

1 Maja 27 a, 26-200 Końskie

tel: 609600320

email: adwokatwerens@wp.eu

Dumin-Święcicka Ewa. Kancelaria notarialna

Odrowąża 16, 26-200 Końskie

tel: 41 372 25 94

email: ewa.swiecicka@kin.pl

Adwokat Ilona Połeć. Kancelaria.

Łazienna 13A lok. 16, 26-200 Końskie

tel: 514710348

email: ilona.polec@gmail.com

Iwona Galant- Ferens Kancelaria Adwokacka

Mieszka I 1, 26-200 Końskie

tel: brak danych

email: iwonaewagalant@wp.pl

Kancelaria notarialna

3 Maja 1, 26-200 Końskie

tel: 41 375 00 55

email: krasowski.notariusz@gmail.com

Nowak Wioletta. Kancelaria notarialna

Mieszka I 1, 26-200 Końskie

tel: 41 375 00 55

email: wioletta.nowak@kin.plPRAWNIK RADZI


Jakie są fromalności spadkowe?

Prawnik, radca prawny czy adwokat - kto pomoże?

Gdy mamy jakiś problem prawny bardzo często nie wiemy, do kogo z nim się zwrócić. Do prawnika, adwokata, a może do radcy prawnego? Czy te zawody czymkolwiek się różnią? A może to tylko kwestia nazewnictwa i nie ma znaczenia, do kogo się zwrócimy?


Obrona konieczna

Obrona konieczna

Bezpośredni, bezprawny i rzeczywisty zamach na dobro chronione prawem oraz niezbędność podjęcia obrony koniecznej dla odparcia tego zamachu jest okolicznością uchylającą kryminalną bezprawność czynu w prawie karnym....


Więcej artykułów
Dobry adwokat, radca prawny, kancelaria adwokacka w Końskie

Aby powierzyć prowadzenie sprawy (rozwodowej, karnej, spadkowej, gospodarczej) warto posłużyć się informacjami na temat jej funkcjonowania. Aby znaleźć 10 najlepszych adwokatów w Końskie i okolicach, którzy udzielą rzetelnych konsultacji, możesz zadzwonić na naszą infolinię, a my spróbujemy dobrać prawnika do Twoich potrzeb.

Możesz skorzystać z usług specjalisty, który świadczy kompleksową obsługę i usługi prawne, w sprawach dotyczących rozwodu, podział majątku dorobkowego (podział majątku wspólnego) i każdej sprawy majątkowej. Wybierz Twojego specjalistę korzystając z informacji na naszych stronach lub po prostu zadzwoń - nasz zespół Ci pomoże.

W każdej chwili możesz skorzystać z formularza zapytań on-line

Wyślij
PRAWNIK, RADCA PRAWNY CZY ADWOKAT - KTO POMOŻE?

Zawodami, które zajmują się świadczeniem profesjonalnej pomocy prawnej są adwokaci i radcy prawni.

Adwokatem jest osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze i po zdobyciu przez nią kilkuletniego doświadczenia zawodowego, najczęściej w formie aplikacji adwokackiej, zdała egzamin adwokacki i została wpisana na listę jako członek właściwej miejscowo Okręgowej Izby Adwokackiej. Adwokaci mogą udzielać porad prawnych, opinii, sporządzać pisma procesowe, a przede wszystkim reprezentować swojego klienta przed każdym sądem, w każdej sprawie cywilnej, karnej lub administracyjnej. Posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC i ponosi odpowiedzialność dyscyplinarną za ewentualne uchybienia w wykonywaniu zawodu. Wiąże go obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z którego to obowiązku nie może zostać zwolniony. Prowadzi działalność we własnym imieniu i na własny rachunek, najczęściej w formie Kancelari Adwokackiej.

Zawodem podobnym do adwokata jest zawód radców prawnych. Radcy prawni to osoby, które ukończyły aplikację radcowską jednak nie muszą prowadzić działalności i czynności we własnym imieniu i na własny rachunek. Może również pozostawać w stosunku pracy i podległości służbowej. W takiej sytuacji nie może pełnić funkcji obrońcy w sprawach karnych.

Podsumowując: każdy adwokat i radca prawny jest prawnikiem. Ale nie każdy prawnik jest profesjonalnym advokatem lub radcą prawnym!Zakres usług: Prawo karne, prawo cywilne, pracy, rozwód, podział majątku, spadek, zachowekDoradztwo prawne lub reprezentacja klientów w sądzie - Adwokaci udzielają porad i wspierają klientów w trudnej sprawie spornej. Najczęściej obsługują w zasadzie wszystkie sprawy o charakterze prawnym (np. pomagają w trakcie spraw rozwodowych, majątkowych, karnych, itd.). W zależności od dziedziny, w której prowadzą swoją praktykę, prawnicy mogą posiadać różnorodne specjalizacje, takie jak prawo cywilne, w tym prawo rodzinne i majątkowe (np. rozwód i podział majątku), prawo spadkowe (spadek, zachowek), karne wykonawcze, prawo pracy, prawo podatkowe, międzynarodowe i wiele innych.

Znajdź prawnika

województwo dolnośląskie województwo kujawsko-pomorskie województwo lubelskie województwo lubuskie województwo łódzkie województwo małopolskie województwo mazowieckie województwo opolskie województwo podkarpackie województwo podlaskie województwo pomorskie województwo śląskie województwo świętokrzyskie województwo warmińsko-mazurskie województwo wielkopolskie województwo zachodniopomorskie

Wyszukaj według województwa
wybierz województwo
lub wybierz interesujące Cię miasto