Rozwód

i Podział majątku
Gostyń

883 586 966

Zachowek

i postępowanie spadkowe
Gostyń

793 411 213

Kredyty CHF

Unieważnienie umów CHF
Gostyń

690 946 408

Moskwa Wiesław, adwokat. Kancelaria

Sienkiewicza 12
63-800 Gostyń
telefon: 504 177 574
Zamów wizytę
woj. wielkopolskie
email: w.moskwa@op.pl
www:
Facebook: Moskwa Wiesław, adwokat. Kancelaria, Gostyń Facebook: Moskwa Wiesław, adwokat. Kancelaria, Gostyń - brak danych Linkedin: Moskwa Wiesław, adwokat. Kancelaria, Gostyń - brak danych Instagram: Moskwa Wiesław, adwokat. Kancelaria, Gostyń> - brak danych Twitter: Moskwa Wiesław, adwokat. Kancelaria, Gostyń - brak danych

Zakres usług, specjalizacja: (dodaj)


Opinie: (dodaj opinię)


Inne w mieście Gostyń


Pawlicki Przemysław. Kancelaria radcy prawnego

Wiśniowa 22 a, 63-800 Gostyń

tel: 693361162

email: kancelaria@radca-pawlicki.pl

strona www

Banaszak Mateusz. Kancelaria Adwokacka

Powstańców Wielkopolskich 49, 63-800 Gostyń

tel: 530700844

email: adwokat.banaszak@wp.pl

Andrzejewska-Czemplik Lidia. Kancelaria notarialna

Wrocławska 12, 63-800 Gostyń

tel: 65 572 22 27

email: andrzejewska@resent.poznan.pl

Robakowski Bartosz. Kancelaria Adwokacka.

Rynek 10, 63-800 Gostyń

tel: 503462195

email: b.robakowski@wp.pl

Mnich Krzysztof, adwokat. Kancelaria

Willowa 53, 63-800 Gostyń

tel: 65 572 03 49

email: kmnich@poczta.onet.pl

Moskwa Wiesław, adwokat. Kancelaria

Sienkiewicza 12, 63-800 Gostyń

tel: 504 177 574

email: w.moskwa@op.plPRAWNIK RADZI


Przesłanki orzeczenia rozwodu, separacji

Przesłanki orzeczenia rozwodu, separacji

Kodeks rodzinny i opiekuńczy w art. 56 § 1 wymienia dwie pozytywne przesłanki rozwodu, tj. zupełność i trwałość rozkładu pożycia, przy założeniu, że muszą one wystąpić łącznie.Więcej artykułów
Dobry adwokat, radca prawny, kancelaria adwokacka w Gostyń

Aby powierzyć prowadzenie sprawy (rozwodowej, karnej, spadkowej, gospodarczej) warto posłużyć się informacjami na temat jej funkcjonowania. Aby znaleźć 10 najlepszych adwokatów w Gostyń i okolicach, którzy udzielą rzetelnych konsultacji, możesz zadzwonić na naszą infolinię, a my spróbujemy dobrać prawnika do Twoich potrzeb.

Możesz skorzystać z usług specjalisty, który świadczy kompleksową obsługę i usługi prawne, w sprawach dotyczących rozwodu, podział majątku dorobkowego (podział majątku wspólnego) i każdej sprawy majątkowej. Wybierz Twojego specjalistę korzystając z informacji na naszych stronach lub po prostu zadzwoń - nasz zespół Ci pomoże.

W każdej chwili możesz skorzystać z formularza zapytań on-line

Wyślij
PRAWNIK, RADCA PRAWNY CZY ADWOKAT - KTO POMOŻE?

Zawodami, które zajmują się świadczeniem profesjonalnej pomocy prawnej są adwokaci i radcy prawni.

Adwokatem jest osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze i po zdobyciu przez nią kilkuletniego doświadczenia zawodowego, najczęściej w formie aplikacji adwokackiej, zdała egzamin adwokacki i została wpisana na listę jako członek właściwej miejscowo Okręgowej Izby Adwokackiej. Adwokaci mogą udzielać porad prawnych, opinii, sporządzać pisma procesowe, a przede wszystkim reprezentować swojego klienta przed każdym sądem, w każdej sprawie cywilnej, karnej lub administracyjnej. Posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC i ponosi odpowiedzialność dyscyplinarną za ewentualne uchybienia w wykonywaniu zawodu. Wiąże go obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z którego to obowiązku nie może zostać zwolniony. Prowadzi działalność we własnym imieniu i na własny rachunek, najczęściej w formie Kancelari Adwokackiej.

Zawodem podobnym do adwokata jest zawód radców prawnych. Radcy prawni to osoby, które ukończyły aplikację radcowską jednak nie muszą prowadzić działalności i czynności we własnym imieniu i na własny rachunek. Może również pozostawać w stosunku pracy i podległości służbowej. W takiej sytuacji nie może pełnić funkcji obrońcy w sprawach karnych.

Podsumowując: każdy adwokat i radca prawny jest prawnikiem. Ale nie każdy prawnik jest profesjonalnym advokatem lub radcą prawnym!Zakres usług: Prawo karne, prawo cywilne, pracy, rozwód, podział majątku, spadek, zachowekReprezentacja klientów w sądzie lub doradztwo prawne - Adwokaci wspierają klientów w trudnych sprawach spornych oraz udzielają porad. Zazwyczaj obsługują każdą sprawę o charakterze prawnym (np. pomagają w trakcie rozwodu i podziału majątku, uzyskania spadku lub zachowku). W zależności doświadczenia i praktyki, prawnicy mogą posiadać różne specjalizacje takie jak na przykład prawo pracy, podatkowe, prawo cywilne - rodzinne i majątkowe (np. rozwód i podział majątku) oraz spadkowe (spadek, zachowek), karne wykonawcze, podatkowe, międzynarodowe, itp.

Znajdź prawnika

województwo dolnośląskie województwo kujawsko-pomorskie województwo lubelskie województwo lubuskie województwo łódzkie województwo małopolskie województwo mazowieckie województwo opolskie województwo podkarpackie województwo podlaskie województwo pomorskie województwo śląskie województwo świętokrzyskie województwo warmińsko-mazurskie województwo wielkopolskie województwo zachodniopomorskie

Wyszukaj według województwa
wybierz województwo
lub wybierz interesujące Cię miasto