Rozwód

i Podział majątku
Kąty Wrocławskie

883 586 966

Zachowek

i postępowanie spadkowe
Kąty Wrocławskie

793 411 213

Kredyty CHF

Unieważnienie umów CHF
Kąty Wrocławskie

690 946 408

Mikulewicz Renata. Kancelaria Notarialna.

Wrzosowa 21
55-080 Kąty Wrocławskie
telefon: 690 956 596
Zamów wizytę
woj. dolnośląskie
email: kancelaria@notariuszkaty.pl
www:
Facebook: Mikulewicz Renata. Kancelaria Notarialna., Kąty Wrocławskie Facebook: Mikulewicz Renata. Kancelaria Notarialna., Kąty Wrocławskie - brak danych Linkedin: Mikulewicz Renata. Kancelaria Notarialna., Kąty Wrocławskie - brak danych Instagram: Mikulewicz Renata. Kancelaria Notarialna., Kąty Wrocławskie> - brak danych Twitter: Mikulewicz Renata. Kancelaria Notarialna., Kąty Wrocławskie - brak danych

Zakres usług, specjalizacja: (zmień)
Czynności notarialne: Sporządzanie aktu notarialnego, aktu założycielskiego, sporządzanie testamentu, pełnomocnictwa i innych poświadczeń.


Opinie: (dodaj opinię)


Inne w mieście Kąty Wrocławskie


Kancelaria Radców Prawnych P. Śmiałkowski i Wspólnicy sp.k.

1 Maja 38b, 55-080 Kąty Wrocławskie

tel: 71 308 40 27

email: biuro@smialkowskiwspolnicy.pl

Mikulewicz Renata. Kancelaria Notarialna.

Wrzosowa 21, 55-080 Kąty Wrocławskie

tel: 690 956 596

email: kancelaria@notariuszkaty.pl

Kancelaria radców prawnych

Norwida 5, 55-080 Kąty Wrocławskie

tel: 71 797 88 57

email: raport@raportwroclaw.pl

Słotwiński Łukasz, notariusz. Kancelaria notarialna

Rynek 27 lok. 1, 55-080 Kąty Wrocławskie

tel: 71 311 19 78

email: slotwinski@notariusz-katy.plPRAWNIK RADZI


Dodatek mieszkaniowy 2020. Jak uzyskać dodatek mieszkaniowy?

Jak uzyskać dodatek mieszkaniowy w 2020 roku

Zgodnie z ustawą z dnia 21 czerwca 2001 r. o dodatkach mieszkaniowych (Dz.U. z 2017 r. poz. 180 z późn. zm.) w wyjątkowych sytuacjach, mozna ubiegać się o tzw. "dodatek mieszkaniowy", czyli w zasadzie dopłatę ...


Obrona konieczna

Obrona konieczna

Bezpośredni, bezprawny i rzeczywisty zamach na dobro chronione prawem oraz niezbędność podjęcia obrony koniecznej dla odparcia tego zamachu jest okolicznością uchylającą kryminalną bezprawność czynu w prawie karnym....


Więcej artykułów
Dobry adwokat, radca prawny, kancelaria adwokacka w Kąty Wrocławskie

Aby powierzyć prowadzenie sprawy (rozwodowej, karnej, spadkowej, gospodarczej) warto posłużyć się informacjami na temat jej funkcjonowania. Aby znaleźć 10 najlepszych adwokatów w Kąty Wrocławskie i okolicach, którzy udzielą rzetelnych konsultacji, możesz zadzwonić na naszą infolinię, a my spróbujemy dobrać prawnika do Twoich potrzeb.

Możesz skorzystać z usług specjalisty, który świadczy kompleksową obsługę i usługi prawne, w sprawach dotyczących rozwodu, podział majątku dorobkowego (podział majątku wspólnego) i każdej sprawy majątkowej. Wybierz Twojego specjalistę korzystając z informacji na naszych stronach lub po prostu zadzwoń - nasz zespół Ci pomoże.

W każdej chwili możesz skorzystać z formularza zapytań on-line

Wyślij
PRAWNIK, RADCA PRAWNY CZY ADWOKAT - KTO POMOŻE?

Zawodami, które zajmują się świadczeniem profesjonalnej pomocy prawnej są adwokaci i radcy prawni.

Adwokatem jest osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze i po zdobyciu przez nią kilkuletniego doświadczenia zawodowego, najczęściej w formie aplikacji adwokackiej, zdała egzamin adwokacki i została wpisana na listę jako członek właściwej miejscowo Okręgowej Izby Adwokackiej. Adwokaci mogą udzielać porad prawnych, opinii, sporządzać pisma procesowe, a przede wszystkim reprezentować swojego klienta przed każdym sądem, w każdej sprawie cywilnej, karnej lub administracyjnej. Posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC i ponosi odpowiedzialność dyscyplinarną za ewentualne uchybienia w wykonywaniu zawodu. Wiąże go obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z którego to obowiązku nie może zostać zwolniony. Prowadzi działalność we własnym imieniu i na własny rachunek, najczęściej w formie Kancelari Adwokackiej.

Zawodem podobnym do adwokata jest zawód radców prawnych. Radcy prawni to osoby, które ukończyły aplikację radcowską jednak nie muszą prowadzić działalności i czynności we własnym imieniu i na własny rachunek. Może również pozostawać w stosunku pracy i podległości służbowej. W takiej sytuacji nie może pełnić funkcji obrońcy w sprawach karnych.

Podsumowując: każdy adwokat i radca prawny jest prawnikiem. Ale nie każdy prawnik jest profesjonalnym advokatem lub radcą prawnym!Zakres usług: Prawo karne, prawo cywilne, pracy, rozwód, podział majątku, spadek, zachowekKompleksowe doradztwo prawne a także reprezentacja klientów w sądzie - Adwokaci wspierają klientów w trudnej sprawie spornej i udzielają porad. Najczęściej obsługują typowe sprawy o charakterze prawnym (np. pomagają w trakcie sprawy rozwodowej). Jednakże aby lepiej zrozumieć i wspierać osoby potrzebujące pomocy prawnej, w zależności od nabytej praktyki i doświadczenia zawodowego, prawnicy mogą mieć różne specjalizacje, takie jak prawo pracy, prawo cywilne, karne wykonawcze, prawo podatkowe, międzynarodowe i inne.

Znajdź prawnika

województwo dolnośląskie województwo kujawsko-pomorskie województwo lubelskie województwo lubuskie województwo łódzkie województwo małopolskie województwo mazowieckie województwo opolskie województwo podkarpackie województwo podlaskie województwo pomorskie województwo śląskie województwo świętokrzyskie województwo warmińsko-mazurskie województwo wielkopolskie województwo zachodniopomorskie

Wyszukaj według województwa
wybierz województwo
lub wybierz interesujące Cię miasto