Rozwód

i Podział majątku
Kąty Wrocławskie

883 586 966

Zachowek

i postępowanie spadkowe
Kąty Wrocławskie

793 411 213

Kredyty CHF

Unieważnienie umów CHF
Kąty Wrocławskie

690 946 408

Kancelaria Radców Prawnych P. Śmiałkowski i Wspólnicy sp.k.

1 Maja 38b
55-080 Kąty Wrocławskie
telefon: 71 308 40 27
Zamów wizytę
woj. dolnośląskie
email: biuro@smialkowskiwspolnicy.pl
www:
Facebook: Kancelaria Radców Prawnych P. Śmiałkowski i Wspólnicy sp.k., Kąty Wrocławskie Facebook: Kancelaria Radców Prawnych P. Śmiałkowski i Wspólnicy sp.k., Kąty Wrocławskie - brak danych Linkedin: Kancelaria Radców Prawnych P. Śmiałkowski i Wspólnicy sp.k., Kąty Wrocławskie - brak danych Instagram: Kancelaria Radców Prawnych P. Śmiałkowski i Wspólnicy sp.k., Kąty Wrocławskie> - brak danych Twitter: Kancelaria Radców Prawnych P. Śmiałkowski i Wspólnicy sp.k., Kąty Wrocławskie - brak danych

Zakres usług, specjalizacja: (dodaj)


Opinie: (dodaj opinię)


Inne w mieście Kąty Wrocławskie


Kancelaria Radców Prawnych P. Śmiałkowski i Wspólnicy sp.k.

1 Maja 38b, 55-080 Kąty Wrocławskie

tel: 71 308 40 27

email: biuro@smialkowskiwspolnicy.pl

Mikulewicz Renata. Kancelaria Notarialna.

Wrzosowa 21, 55-080 Kąty Wrocławskie

tel: 690 956 596

email: kancelaria@notariuszkaty.pl

Kancelaria radców prawnych

Norwida 5, 55-080 Kąty Wrocławskie

tel: 71 797 88 57

email: raport@raportwroclaw.pl

Słotwiński Łukasz, notariusz. Kancelaria notarialna

Rynek 27 lok. 1, 55-080 Kąty Wrocławskie

tel: 71 311 19 78

email: slotwinski@notariusz-katy.plPRAWNIK RADZI
Więcej artykułów
Dobry adwokat, radca prawny, kancelaria adwokacka w Kąty Wrocławskie

Aby powierzyć prowadzenie sprawy (rozwodowej, karnej, spadkowej, gospodarczej) warto posłużyć się informacjami na temat jej funkcjonowania. Aby znaleźć 10 najlepszych adwokatów w Kąty Wrocławskie i okolicach, którzy udzielą rzetelnych konsultacji, możesz zadzwonić na naszą infolinię, a my spróbujemy dobrać prawnika do Twoich potrzeb.

Możesz skorzystać z usług specjalisty, który świadczy kompleksową obsługę i usługi prawne, w sprawach dotyczących rozwodu, podział majątku dorobkowego (podział majątku wspólnego) i każdej sprawy majątkowej. Wybierz Twojego specjalistę korzystając z informacji na naszych stronach lub po prostu zadzwoń - nasz zespół Ci pomoże.

W każdej chwili możesz skorzystać z formularza zapytań on-line

Wyślij
PRAWNIK, RADCA PRAWNY CZY ADWOKAT - KTO POMOŻE?

Zawodami, które zajmują się świadczeniem profesjonalnej pomocy prawnej są adwokaci i radcy prawni.

Adwokatem jest osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze i po zdobyciu przez nią kilkuletniego doświadczenia zawodowego, najczęściej w formie aplikacji adwokackiej, zdała egzamin adwokacki i została wpisana na listę jako członek właściwej miejscowo Okręgowej Izby Adwokackiej. Adwokaci mogą udzielać porad prawnych, opinii, sporządzać pisma procesowe, a przede wszystkim reprezentować swojego klienta przed każdym sądem, w każdej sprawie cywilnej, karnej lub administracyjnej. Posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC i ponosi odpowiedzialność dyscyplinarną za ewentualne uchybienia w wykonywaniu zawodu. Wiąże go obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z którego to obowiązku nie może zostać zwolniony. Prowadzi działalność we własnym imieniu i na własny rachunek, najczęściej w formie Kancelari Adwokackiej.

Zawodem podobnym do adwokata jest zawód radców prawnych. Radcy prawni to osoby, które ukończyły aplikację radcowską jednak nie muszą prowadzić działalności i czynności we własnym imieniu i na własny rachunek. Może również pozostawać w stosunku pracy i podległości służbowej. W takiej sytuacji nie może pełnić funkcji obrońcy w sprawach karnych.

Podsumowując: każdy adwokat i radca prawny jest prawnikiem. Ale nie każdy prawnik jest profesjonalnym advokatem lub radcą prawnym!Zakres usług: Prawo karne, prawo cywilne, pracy, rozwód, podział majątku, spadek, zachowekDoradztwo prawne, reprezentacja klientów w sądzie - Adwokaci udzielają porad oraz wspierają klientów w trudnych sprawach spornych. Obsługują zazwyczaj wszystkie sprawy o charakterze prawnym (np. pomagają w trakcie sprawy karnej, majątkowej, rozwodowej). W zależności od nabytej praktyki i doświadczenia, prawnicy mają możliwość wybierania różnych specjalizacji, takich jak prawo cywilne (majątkowe, rodzinne, spadkowe), prawo pracy, prawo podatkowe, karne wykonawcze, międzynarodowe i tak dalej. Każda z tych specjalizacji wymaga od prawników posiadania szczególnych umiejętności i wiedzy, aby skutecznie pomagać swoim klientom. Dzięki temu prawnicy są w stanie lepiej zrozumieć i wspierać osoby potrzebujące pomocy prawnej w różnych dziedzinach.

Znajdź prawnika

województwo dolnośląskie województwo kujawsko-pomorskie województwo lubelskie województwo lubuskie województwo łódzkie województwo małopolskie województwo mazowieckie województwo opolskie województwo podkarpackie województwo podlaskie województwo pomorskie województwo śląskie województwo świętokrzyskie województwo warmińsko-mazurskie województwo wielkopolskie województwo zachodniopomorskie

Wyszukaj według województwa
wybierz województwo
lub wybierz interesujące Cię miasto