Rozwód

i Podział majątku
Łowicz

883 586 966

Zachowek

i postępowanie spadkowe
Łowicz

793 411 213

Kredyty CHF

Unieważnienie umów CHF
Łowicz

690 946 408

Maślanka Michał. Kancelaria Notarialna

Pijarska 1
99-400 Łowicz
telefon: 46 838 30 20
Zamów wizytę
woj. łódzkie
email: m.maslanka@notariuszlowicz.com.pl
www:
Facebook: Maślanka Michał. Kancelaria Notarialna, Łowicz Facebook: Maślanka Michał. Kancelaria Notarialna, Łowicz - brak danych Linkedin: Maślanka Michał. Kancelaria Notarialna, Łowicz - brak danych Instagram: Maślanka Michał. Kancelaria Notarialna, Łowicz> - brak danych Twitter: Maślanka Michał. Kancelaria Notarialna, Łowicz - brak danych

Zakres usług, specjalizacja: (dodaj)


Opinie: (dodaj opinię)


Inne w mieście Łowicz


Maik Andrzej. Kancelaria notarialna

Nowa 3, 99-400 Łowicz

tel: 46 830 34 11

email: andrzej.maik@notariusze.lodz.pl

Aneta Stefańska. Kancelaria Radcy Prawnego

al. Sienkiewicza 42, 99-400 Łowicz

tel: 593343250

email: biuro@kancelariastefanska.pl

Lipińska Jadwiga, radca prawny. Kancelaria

Stanisławskiego 23, 99-400 Łowicz

tel: 46 830 08 90

email: lipinska.kancelaria@wp.pl

Maślanka Michał. Kancelaria Notarialna

Pijarska 1, 99-400 Łowicz

tel: 46 838 30 20

email: m.maslanka@notariuszlowicz.com.pl

Świeszkowski M. Kancelaria adwokacka

Ciemna 6, 99-400 Łowicz

tel: 46 837 37 14

email: marcin.swieszkowski@adwokatura.pl

Będkowska Beata, notariusz.

Nowa 3, 99-400 Łowicz

tel: 46 837 56 41

email: not.bedkowska@wp.plPRAWNIK RADZIZmiana wniesionego powództwa

Zmiana wniesionego powództwa

Wniesione powództwo można zmienić. Zmiana taka jest jednak dopuszczalna tylko wtedy, gdy nie ma wpływu na właściwość sądu. Powinna ona dotyczyć istotnych elementów, tj. wniesionego żądania oraz podstawy powództwa. W praktyce Wniesione powództwo można zmienić. Zmiana taka jest jednak dopuszczalna tylko wtedy, gdy nie ma wpływu..


Więcej artykułów
Dobry adwokat, radca prawny, kancelaria adwokacka w Łowicz

Aby powierzyć prowadzenie sprawy (rozwodowej, karnej, spadkowej, gospodarczej) warto posłużyć się informacjami na temat jej funkcjonowania. Aby znaleźć 10 najlepszych adwokatów w Łowicz i okolicach, którzy udzielą rzetelnych konsultacji, możesz zadzwonić na naszą infolinię, a my spróbujemy dobrać prawnika do Twoich potrzeb.

Możesz skorzystać z usług specjalisty, który świadczy kompleksową obsługę i usługi prawne, w sprawach dotyczących rozwodu, podział majątku dorobkowego (podział majątku wspólnego) i każdej sprawy majątkowej. Wybierz Twojego specjalistę korzystając z informacji na naszych stronach lub po prostu zadzwoń - nasz zespół Ci pomoże.

W każdej chwili możesz skorzystać z formularza zapytań on-line

Wyślij
PRAWNIK, RADCA PRAWNY CZY ADWOKAT - KTO POMOŻE?

Zawodami, które zajmują się świadczeniem profesjonalnej pomocy prawnej są adwokaci i radcy prawni.

Adwokatem jest osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze i po zdobyciu przez nią kilkuletniego doświadczenia zawodowego, najczęściej w formie aplikacji adwokackiej, zdała egzamin adwokacki i została wpisana na listę jako członek właściwej miejscowo Okręgowej Izby Adwokackiej. Adwokaci mogą udzielać porad prawnych, opinii, sporządzać pisma procesowe, a przede wszystkim reprezentować swojego klienta przed każdym sądem, w każdej sprawie cywilnej, karnej lub administracyjnej. Posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC i ponosi odpowiedzialność dyscyplinarną za ewentualne uchybienia w wykonywaniu zawodu. Wiąże go obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z którego to obowiązku nie może zostać zwolniony. Prowadzi działalność we własnym imieniu i na własny rachunek, najczęściej w formie Kancelari Adwokackiej.

Zawodem podobnym do adwokata jest zawód radców prawnych. Radcy prawni to osoby, które ukończyły aplikację radcowską jednak nie muszą prowadzić działalności i czynności we własnym imieniu i na własny rachunek. Może również pozostawać w stosunku pracy i podległości służbowej. W takiej sytuacji nie może pełnić funkcji obrońcy w sprawach karnych.

Podsumowując: każdy adwokat i radca prawny jest prawnikiem. Ale nie każdy prawnik jest profesjonalnym advokatem lub radcą prawnym!Zakres usług: Prawo karne, prawo cywilne, pracy, rozwód, podział majątku, spadek, zachowekDoradztwo prawne, a także reprezentacja klientów w sądzie - Adwokaci udzielają porad, a także wspierają klientów w trudnej sprawie spornej. Najczęściej obsługują większość spraw o charakterze prawnym (np. pomagają w trakcie sprawy rozwodowej). W zależności od dziedziny, w której pracują, prawnicy mogą mieć różne specjalizacje, takie jak prawo cywilne, karne wykonawcze, prawo pracy, prawo podatkowe, międzynarodowe i wiele innych.

Znajdź prawnika

województwo dolnośląskie województwo kujawsko-pomorskie województwo lubelskie województwo lubuskie województwo łódzkie województwo małopolskie województwo mazowieckie województwo opolskie województwo podkarpackie województwo podlaskie województwo pomorskie województwo śląskie województwo świętokrzyskie województwo warmińsko-mazurskie województwo wielkopolskie województwo zachodniopomorskie

Wyszukaj według województwa
wybierz województwo
lub wybierz interesujące Cię miasto