Rozwód

i Podział majątku
Łowicz

883 586 966

Zachowek

i postępowanie spadkowe
Łowicz

793 411 213

Kredyty CHF

Unieważnienie umów CHF
Łowicz

690 946 408

Będkowska Beata, notariusz.

Nowa 3
99-400 Łowicz
telefon: 46 837 56 41
Zamów wizytę
woj. łódzkie
email: not.bedkowska@wp.pl
www:
Facebook: Będkowska Beata, notariusz., Łowicz Facebook: Będkowska Beata, notariusz., Łowicz - brak danych Linkedin: Będkowska Beata, notariusz., Łowicz - brak danych Instagram: Będkowska Beata, notariusz., Łowicz> - brak danych Twitter: Będkowska Beata, notariusz., Łowicz - brak danych

Zakres usług, specjalizacja: (dodaj)


Opinie: (dodaj opinię)


Inne w mieście Łowicz


Maik Andrzej. Kancelaria notarialna

Nowa 3, 99-400 Łowicz

tel: 46 830 34 11

email: andrzej.maik@notariusze.lodz.pl

Aneta Stefańska. Kancelaria Radcy Prawnego

al. Sienkiewicza 42, 99-400 Łowicz

tel: 593343250

email: biuro@kancelariastefanska.pl

Lipińska Jadwiga, radca prawny. Kancelaria

Stanisławskiego 23, 99-400 Łowicz

tel: 46 830 08 90

email: lipinska.kancelaria@wp.pl

Maślanka Michał. Kancelaria Notarialna

Pijarska 1, 99-400 Łowicz

tel: 46 838 30 20

email: m.maslanka@notariuszlowicz.com.pl

Świeszkowski M. Kancelaria adwokacka

Ciemna 6, 99-400 Łowicz

tel: 46 837 37 14

email: marcin.swieszkowski@adwokatura.pl

Będkowska Beata, notariusz.

Nowa 3, 99-400 Łowicz

tel: 46 837 56 41

email: not.bedkowska@wp.plPRAWNIK RADZIDobrowolne poddanie się karze, odpowiedzialności

Dobrowolne poddanie się karze, odpowiedzialności

Zgodnie z brzmieniem normy zawartej w przepisie art. 17 § 1 Kodeksu karnego skarbowego, Sąd może udzielić zezwolenia na dobrowolne poddanie się odpowiedzialności, jeżeli wina sprawcy i okoliczności popełnienia przestępstwa skarbowego


Więcej artykułów
Dobry adwokat, radca prawny, kancelaria adwokacka w Łowicz

Aby powierzyć prowadzenie sprawy (rozwodowej, karnej, spadkowej, gospodarczej) warto posłużyć się informacjami na temat jej funkcjonowania. Aby znaleźć 10 najlepszych adwokatów w Łowicz i okolicach, którzy udzielą rzetelnych konsultacji, możesz zadzwonić na naszą infolinię, a my spróbujemy dobrać prawnika do Twoich potrzeb.

Możesz skorzystać z usług specjalisty, który świadczy kompleksową obsługę i usługi prawne, w sprawach dotyczących rozwodu, podział majątku dorobkowego (podział majątku wspólnego) i każdej sprawy majątkowej. Wybierz Twojego specjalistę korzystając z informacji na naszych stronach lub po prostu zadzwoń - nasz zespół Ci pomoże.

W każdej chwili możesz skorzystać z formularza zapytań on-line

Wyślij
PRAWNIK, RADCA PRAWNY CZY ADWOKAT - KTO POMOŻE?

Zawodami, które zajmują się świadczeniem profesjonalnej pomocy prawnej są adwokaci i radcy prawni.

Adwokatem jest osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze i po zdobyciu przez nią kilkuletniego doświadczenia zawodowego, najczęściej w formie aplikacji adwokackiej, zdała egzamin adwokacki i została wpisana na listę jako członek właściwej miejscowo Okręgowej Izby Adwokackiej. Adwokaci mogą udzielać porad prawnych, opinii, sporządzać pisma procesowe, a przede wszystkim reprezentować swojego klienta przed każdym sądem, w każdej sprawie cywilnej, karnej lub administracyjnej. Posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC i ponosi odpowiedzialność dyscyplinarną za ewentualne uchybienia w wykonywaniu zawodu. Wiąże go obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z którego to obowiązku nie może zostać zwolniony. Prowadzi działalność we własnym imieniu i na własny rachunek, najczęściej w formie Kancelari Adwokackiej.

Zawodem podobnym do adwokata jest zawód radców prawnych. Radcy prawni to osoby, które ukończyły aplikację radcowską jednak nie muszą prowadzić działalności i czynności we własnym imieniu i na własny rachunek. Może również pozostawać w stosunku pracy i podległości służbowej. W takiej sytuacji nie może pełnić funkcji obrońcy w sprawach karnych.

Podsumowując: każdy adwokat i radca prawny jest prawnikiem. Ale nie każdy prawnik jest profesjonalnym advokatem lub radcą prawnym!Zakres usług: Prawo karne, prawo cywilne, pracy, rozwód, podział majątku, spadek, zachowekDoradztwo prawne, a także reprezentacja klientów w sądzie - Adwokaci udzielają porad, a także wspierają klientów w trudnej sprawie spornej. Najczęściej obsługują większość spraw o charakterze prawnym (np. pomagają w trakcie sprawy rozwodowej). W zależności od dziedziny, w której pracują, prawnicy mogą mieć różne specjalizacje, takie jak prawo cywilne, karne wykonawcze, prawo pracy, prawo podatkowe, międzynarodowe i wiele innych.

Znajdź prawnika

województwo dolnośląskie województwo kujawsko-pomorskie województwo lubelskie województwo lubuskie województwo łódzkie województwo małopolskie województwo mazowieckie województwo opolskie województwo podkarpackie województwo podlaskie województwo pomorskie województwo śląskie województwo świętokrzyskie województwo warmińsko-mazurskie województwo wielkopolskie województwo zachodniopomorskie

Wyszukaj według województwa
wybierz województwo
lub wybierz interesujące Cię miasto