Rozwód

i Podział majątku
Błonie

883 586 966

Zachowek

i postępowanie spadkowe
Błonie

793 411 213

Kredyty CHF

Unieważnienie umów CHF
Błonie

690 946 408

M. Oliwa Kancelaria Notarialna

Sienkiewicza 1
05-870 Błonie
telefon: 793455657
Zamów wizytę
woj. mazowieckie
email: m.oliwa@notariusze.waw.pl
www:
Facebook: M. Oliwa Kancelaria Notarialna, Błonie Facebook: M. Oliwa Kancelaria Notarialna, Błonie - brak danych Linkedin: M. Oliwa Kancelaria Notarialna, Błonie - brak danych Instagram: M. Oliwa Kancelaria Notarialna, Błonie> - brak danych Twitter: M. Oliwa Kancelaria Notarialna, Błonie - brak danych

Zakres usług, specjalizacja: (dodaj)


Opinie: (dodaj opinię)


Inne w mieście Błonie


Kancelaria Adwokacka Adwokat Paweł Skowroński

ul. 3-go Maja 5 lok. 100, 05-870 Błonie

tel: 577 595 929

email: pawel.skowronski@adwokatura.pl


⭐⭐⭐⭐⭐

Bardzo profesjonalne i rzetelne podejście do powierzonych spraw. Bardzo dobry kontakt i obsługa.

Krystyna Kopińska Kancelaria Adwokacka

3 Maja 7, 05-870 Błonie

tel: 22 725 30 51

email: kancelariaadwokackakk@op.pl

M. Oliwa Kancelaria Notarialna

Sienkiewicza 1, 05-870 Błonie

tel: 793455657

email: m.oliwa@notariusze.waw.pl

Makijewski Jarosław. Kancelaria notarialna

Jana Pawła II 3, 05-870 Błonie

tel: 22 725 16 19

email: makijewski@notariusze.waw.pl

Jarosław Hernik. Radca prawny

Rynek 14, 05-870 Błonie

tel: 882 834 999

email: prawo@hernikikolakowski.pl

Stępniewski Grzegorz. Kancelaria radcy prawnego

Poniatowskiego 21d, 05-870 Błonie

tel: 22 725 42 55

email: stepniewski.grzegorz@wp.plPRAWNIK RADZI


Granice wydziedziczenia

Adwokat - Porady Prawne: Granice wydziedziczenia.

Prawo uprawnionego do zachowku przysługuje mu ze względu na szczególny, bardzo bliski stosunek rodzinny istniejący między nim a spadkodawcą i w istocie służy urzeczywistnieniu obowiązków moralnych, jakie spadkodawca ma względem swoich najbliższych...Więcej artykułów
Dobry adwokat, radca prawny, kancelaria adwokacka w Błonie

Aby powierzyć prowadzenie sprawy (rozwodowej, karnej, spadkowej, gospodarczej) warto posłużyć się informacjami na temat jej funkcjonowania. Aby znaleźć 10 najlepszych adwokatów w Błonie i okolicach, którzy udzielą rzetelnych konsultacji, możesz zadzwonić na naszą infolinię, a my spróbujemy dobrać prawnika do Twoich potrzeb.

Możesz skorzystać z usług specjalisty, który świadczy kompleksową obsługę i usługi prawne, w sprawach dotyczących rozwodu, podział majątku dorobkowego (podział majątku wspólnego) i każdej sprawy majątkowej. Wybierz Twojego specjalistę korzystając z informacji na naszych stronach lub po prostu zadzwoń - nasz zespół Ci pomoże.

W każdej chwili możesz skorzystać z formularza zapytań on-line

Wyślij
PRAWNIK, RADCA PRAWNY CZY ADWOKAT - KTO POMOŻE?

Zawodami, które zajmują się świadczeniem profesjonalnej pomocy prawnej są adwokaci i radcy prawni.

Adwokatem jest osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze i po zdobyciu przez nią kilkuletniego doświadczenia zawodowego, najczęściej w formie aplikacji adwokackiej, zdała egzamin adwokacki i została wpisana na listę jako członek właściwej miejscowo Okręgowej Izby Adwokackiej. Adwokaci mogą udzielać porad prawnych, opinii, sporządzać pisma procesowe, a przede wszystkim reprezentować swojego klienta przed każdym sądem, w każdej sprawie cywilnej, karnej lub administracyjnej. Posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC i ponosi odpowiedzialność dyscyplinarną za ewentualne uchybienia w wykonywaniu zawodu. Wiąże go obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z którego to obowiązku nie może zostać zwolniony. Prowadzi działalność we własnym imieniu i na własny rachunek, najczęściej w formie Kancelari Adwokackiej.

Zawodem podobnym do adwokata jest zawód radców prawnych. Radcy prawni to osoby, które ukończyły aplikację radcowską jednak nie muszą prowadzić działalności i czynności we własnym imieniu i na własny rachunek. Może również pozostawać w stosunku pracy i podległości służbowej. W takiej sytuacji nie może pełnić funkcji obrońcy w sprawach karnych.

Podsumowując: każdy adwokat i radca prawny jest prawnikiem. Ale nie każdy prawnik jest profesjonalnym advokatem lub radcą prawnym!Zakres usług: Prawo karne, prawo cywilne, pracy, rozwód, podział majątku, spadek, zachowekReprezentacja klientów w sądzie oraz kompleksowe doradztwo prawne - Adwokaci wspierają klientów w trudnej sprawie spornej oraz udzielają porad, Najczęściej obsługują szereg spraw o charakterze prawnym (np. pomagają w trakcie sprawy rozwodowej, majątkowej, spadkowej, karnej).

Znajdź prawnika

województwo dolnośląskie województwo kujawsko-pomorskie województwo lubelskie województwo lubuskie województwo łódzkie województwo małopolskie województwo mazowieckie województwo opolskie województwo podkarpackie województwo podlaskie województwo pomorskie województwo śląskie województwo świętokrzyskie województwo warmińsko-mazurskie województwo wielkopolskie województwo zachodniopomorskie

Wyszukaj według województwa
wybierz województwo
lub wybierz interesujące Cię miasto