Rozwód

i Podział majątku
Łańcut

883 586 966

Zachowek

i postępowanie spadkowe
Łańcut

793 411 213

Kredyty CHF

Unieważnienie umów CHF
Łańcut

690 946 408

Krauz Piotr. Kancelaria prawna

os. Maczka 7
37-100 Łańcut
telefon: 17 225 45 39
Zamów wizytę
woj. podkarpackie
email: krauzp@o2.pl
www:
Facebook: Krauz Piotr. Kancelaria prawna, Łańcut Facebook: Krauz Piotr. Kancelaria prawna, Łańcut - brak danych Linkedin: Krauz Piotr. Kancelaria prawna, Łańcut - brak danych Instagram: Krauz Piotr. Kancelaria prawna, Łańcut> - brak danych Twitter: Krauz Piotr. Kancelaria prawna, Łańcut - brak danych

Zakres usług, specjalizacja: (dodaj)


Opinie: (dodaj opinię)


Inne w mieście Łańcut


Kurowiecki Adrian. Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym

Traugutta 6, 37-100 Łańcut

tel: 17 779 89 84

email: adriankurowiecki@gmail.com

strona www

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Jacek Wróbel

Piłsudskiego 68, 37-100 Łańcut

tel: 17 225 79 49

email: lancut@komornik.pl

strona www

Krauz Piotr Kancelaria Prawna

Dominikańska 1, 37-100 Łańcut

tel: 17 225 21 66

email: biuro@radcowska-kancelaria.pl

strona www

Olejnik Elżbieta, adwokat. Kancelaria

Rynek 28 lok. 5, 37-100 Łańcut

tel: 17 225 34 13

email: adwokat.e.olejnik@wp.pl

Olejnik M., adwokat. Kancelaria

Rynek 28 lok. 5, 37-100 Łańcut

tel: 17 225 34 13

email: adwokat.m.olejnik@wp.pl

Węgrzyn Anna. Kancelaria adwokacka

Danielewicza 2 lok. 6, 37-100 Łańcut

tel: 691779488

email: annawegrzyn@op.pl

Rejman Krzysztof. Kancelaria adwokacka

pl. Sobieskiego 15 lok. 7, 37-100 Łańcut

tel: 509614500

email: biuro@krzysztofrejman.pl

Plasnarowicz-Durska Ewa. Kancelaria radcy prawnego

Piłsudskiego 5 lok. 6, 37-100 Łańcut

tel: 17 785 05 92

email: ewa.ple@poczta.fm

Kancelaria Radcy Prawnego R. Pr. K. Pikor

pl. Sobieskiego 15 lok. 6, 37-100 Łańcut

tel: 600264992

email: kamil.pikor@op.pl

Serafin Marcin Kancelaria Radcy Prawnego

Królowej Elżbiety 3, 37-100 Łańcut

tel: brak danych

email: kancelaria.mserafin@gmail.comPRAWNIK RADZI


Pozwolenie na broń

Pozwolenie na broń

Ustawa o broni i amunicji w art. 10 reguluje kwestie wydawania pozwoleń na broń. Zainteresowany powinien złożyć stosowny wniosek do właściwego organu Policji. Pozwolenie na broń uzyska pod warunkiem braku z jego strony zagrożenia dla samego siebie, porządku...Więcej artykułów
Dobry adwokat, radca prawny, kancelaria adwokacka w Łańcut

Aby powierzyć prowadzenie sprawy (rozwodowej, karnej, spadkowej, gospodarczej) warto posłużyć się informacjami na temat jej funkcjonowania. Aby znaleźć 10 najlepszych adwokatów w Łańcut i okolicach, którzy udzielą rzetelnych konsultacji, możesz zadzwonić na naszą infolinię, a my spróbujemy dobrać prawnika do Twoich potrzeb.

Możesz skorzystać z usług specjalisty, który świadczy kompleksową obsługę i usługi prawne, w sprawach dotyczących rozwodu, podział majątku dorobkowego (podział majątku wspólnego) i każdej sprawy majątkowej. Wybierz Twojego specjalistę korzystając z informacji na naszych stronach lub po prostu zadzwoń - nasz zespół Ci pomoże.

W każdej chwili możesz skorzystać z formularza zapytań on-line

Wyślij
PRAWNIK, RADCA PRAWNY CZY ADWOKAT - KTO POMOŻE?

Zawodami, które zajmują się świadczeniem profesjonalnej pomocy prawnej są adwokaci i radcy prawni.

Adwokatem jest osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze i po zdobyciu przez nią kilkuletniego doświadczenia zawodowego, najczęściej w formie aplikacji adwokackiej, zdała egzamin adwokacki i została wpisana na listę jako członek właściwej miejscowo Okręgowej Izby Adwokackiej. Adwokaci mogą udzielać porad prawnych, opinii, sporządzać pisma procesowe, a przede wszystkim reprezentować swojego klienta przed każdym sądem, w każdej sprawie cywilnej, karnej lub administracyjnej. Posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC i ponosi odpowiedzialność dyscyplinarną za ewentualne uchybienia w wykonywaniu zawodu. Wiąże go obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z którego to obowiązku nie może zostać zwolniony. Prowadzi działalność we własnym imieniu i na własny rachunek, najczęściej w formie Kancelari Adwokackiej.

Zawodem podobnym do adwokata jest zawód radców prawnych. Radcy prawni to osoby, które ukończyły aplikację radcowską jednak nie muszą prowadzić działalności i czynności we własnym imieniu i na własny rachunek. Może również pozostawać w stosunku pracy i podległości służbowej. W takiej sytuacji nie może pełnić funkcji obrońcy w sprawach karnych.

Podsumowując: każdy adwokat i radca prawny jest prawnikiem. Ale nie każdy prawnik jest profesjonalnym advokatem lub radcą prawnym!Zakres usług: Prawo karne, prawo cywilne, pracy, rozwód, podział majątku, spadek, zachowekDoradztwo prawne, a także reprezentacja klientów w sądzie - Adwokaci udzielają porad, a także wspierają klientów w trudnej sprawie spornej. Najczęściej obsługują większość spraw o charakterze prawnym (np. pomagają w trakcie sprawy rozwodowej). W zależności od dziedziny, w której pracują, prawnicy mogą mieć różne specjalizacje, takie jak prawo cywilne, karne wykonawcze, prawo pracy, prawo podatkowe, międzynarodowe i wiele innych.

Znajdź prawnika

województwo dolnośląskie województwo kujawsko-pomorskie województwo lubelskie województwo lubuskie województwo łódzkie województwo małopolskie województwo mazowieckie województwo opolskie województwo podkarpackie województwo podlaskie województwo pomorskie województwo śląskie województwo świętokrzyskie województwo warmińsko-mazurskie województwo wielkopolskie województwo zachodniopomorskie

Wyszukaj według województwa
wybierz województwo
lub wybierz interesujące Cię miasto