Rozwód

i Podział majątku
Kostrzyń nad Odrą

883 586 966

Zachowek

i postępowanie spadkowe
Kostrzyń nad Odrą

793 411 213

Kredyty CHF

Unieważnienie umów CHF
Kostrzyń nad Odrą

690 946 408

Karkowska-Żaba Zofia, adwokat. Kancelaria

Papierników 9
66-470 Kostrzyń nad Odrą
telefon: 95 752 30 97
Zamów wizytę
woj. lubuskie
email: zofia.karkowska-zaba@wp.pl
www:
Facebook: Karkowska-Żaba Zofia, adwokat. Kancelaria, Kostrzyń nad Odrą Facebook: Karkowska-Żaba Zofia, adwokat. Kancelaria, Kostrzyń nad Odrą - brak danych Linkedin: Karkowska-Żaba Zofia, adwokat. Kancelaria, Kostrzyń nad Odrą - brak danych Instagram: Karkowska-Żaba Zofia, adwokat. Kancelaria, Kostrzyń nad Odrą> - brak danych Twitter: Karkowska-Żaba Zofia, adwokat. Kancelaria, Kostrzyń nad Odrą - brak danych

Zakres usług, specjalizacja: (dodaj)


Opinie: (dodaj opinię)


Inne w mieście Kostrzyń nad Odrą


Kancelaria Radcy Prawnego Izabela Tąkiel

ul. Żeglarska 3/5, 66-470 Kostrzyń nad Odrą

tel: 693156161

email: takiel@kancelaria-takiel.pl

Kancelaria Adwokacka Aleksandra Hadrysiak

K.S. Wyszyńskiego 47, 66-470 Kostrzyń nad Odrą

tel: 507 411 546

email: aleksandra.hadrysiak@op.pl

Kowalska Anna, adwokat. Kancelaria

Papierników 9, 66-470 Kostrzyń nad Odrą

tel: 604833435

email: am.kowalska@poczta.onet.pl

Dobre Prawo. Kancelaria prawnicza. Dobrzańska A.

Słoneczna 8, 66-470 Kostrzyń nad Odrą

tel: 95 752 34 05

email: dobreprawo1@o2.pl

Słotwińska Małgorzata. Radca Prawny.

Jana Pawła II 58K, 66-470 Kostrzyń nad Odrą

tel: 695584484

email: info@radca-kostrzyn.pl

Stuła Bożena. Kancelaria radcy prawnego

Stefana Czarnieckiego 10a, 66-470 Kostrzyń nad Odrą

tel: 95 752 02 48

email: kancelaria@zyfir.pl

Brukiewicz Rafał, adwokat. Kancelaria

Kopernika 4/5, 66-470 Kostrzyń nad Odrą

tel: 606536644

email: kontakt@kancelaria-brukiewicz.pl

Tąkiel Izabela. Kancelaria radcy prawnego

Łączna 11, 66-470 Kostrzyń nad Odrą

tel: 693156161

email: takiel@kancelaria-takiel.pl

Karkowska-Żaba Zofia, adwokat. Kancelaria

Papierników 9, 66-470 Kostrzyń nad Odrą

tel: 95 752 30 97

email: zofia.karkowska-zaba@wp.plPRAWNIK RADZI


Skutki doręczenia pozwu

Skutki doręczenia pozwu

Chwila doręczenia pozwu rodzi dla pozwanego szereg konsekwencji wynikających z prawa cywilnego. Należy do nich m.in. zawiśnięcie sporu. Oznacza to, że w toku przedmiotowej sprawy nie można między tymi samymi stronami, wszcząć nowego postępowania o to samo roszczenie. Doręczenie pozwu daje również pozwanemu ...Więcej artykułów
Dobry adwokat, radca prawny, kancelaria adwokacka w Kostrzyń nad Odrą

Aby powierzyć prowadzenie sprawy (rozwodowej, karnej, spadkowej, gospodarczej) warto posłużyć się informacjami na temat jej funkcjonowania. Aby znaleźć 10 najlepszych adwokatów w Kostrzyń nad Odrą i okolicach, którzy udzielą rzetelnych konsultacji, możesz zadzwonić na naszą infolinię, a my spróbujemy dobrać prawnika do Twoich potrzeb.

Możesz skorzystać z usług specjalisty, który świadczy kompleksową obsługę i usługi prawne, w sprawach dotyczących rozwodu, podział majątku dorobkowego (podział majątku wspólnego) i każdej sprawy majątkowej. Wybierz Twojego specjalistę korzystając z informacji na naszych stronach lub po prostu zadzwoń - nasz zespół Ci pomoże.

W każdej chwili możesz skorzystać z formularza zapytań on-line

Wyślij
PRAWNIK, RADCA PRAWNY CZY ADWOKAT - KTO POMOŻE?

Zawodami, które zajmują się świadczeniem profesjonalnej pomocy prawnej są adwokaci i radcy prawni.

Adwokatem jest osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze i po zdobyciu przez nią kilkuletniego doświadczenia zawodowego, najczęściej w formie aplikacji adwokackiej, zdała egzamin adwokacki i została wpisana na listę jako członek właściwej miejscowo Okręgowej Izby Adwokackiej. Adwokaci mogą udzielać porad prawnych, opinii, sporządzać pisma procesowe, a przede wszystkim reprezentować swojego klienta przed każdym sądem, w każdej sprawie cywilnej, karnej lub administracyjnej. Posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC i ponosi odpowiedzialność dyscyplinarną za ewentualne uchybienia w wykonywaniu zawodu. Wiąże go obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z którego to obowiązku nie może zostać zwolniony. Prowadzi działalność we własnym imieniu i na własny rachunek, najczęściej w formie Kancelari Adwokackiej.

Zawodem podobnym do adwokata jest zawód radców prawnych. Radcy prawni to osoby, które ukończyły aplikację radcowską jednak nie muszą prowadzić działalności i czynności we własnym imieniu i na własny rachunek. Może również pozostawać w stosunku pracy i podległości służbowej. W takiej sytuacji nie może pełnić funkcji obrońcy w sprawach karnych.

Podsumowując: każdy adwokat i radca prawny jest prawnikiem. Ale nie każdy prawnik jest profesjonalnym advokatem lub radcą prawnym!Zakres usług: Prawo karne, prawo cywilne, pracy, rozwód, podział majątku, spadek, zachowekDoradztwo prawne, a także reprezentacja klientów w sądzie - Adwokaci udzielają porad, a także wspierają klientów w trudnej sprawie spornej. Najczęściej obsługują większość spraw o charakterze prawnym (np. pomagają w trakcie sprawy rozwodowej). W zależności od dziedziny, w której pracują, prawnicy mogą mieć różne specjalizacje, takie jak prawo cywilne, karne wykonawcze, prawo pracy, prawo podatkowe, międzynarodowe i wiele innych.

Znajdź prawnika

województwo dolnośląskie województwo kujawsko-pomorskie województwo lubelskie województwo lubuskie województwo łódzkie województwo małopolskie województwo mazowieckie województwo opolskie województwo podkarpackie województwo podlaskie województwo pomorskie województwo śląskie województwo świętokrzyskie województwo warmińsko-mazurskie województwo wielkopolskie województwo zachodniopomorskie

Wyszukaj według województwa
wybierz województwo
lub wybierz interesujące Cię miasto