Rozwód

i Podział majątku
Kostrzyń nad Odrą

883 586 966

Zachowek

i postępowanie spadkowe
Kostrzyń nad Odrą

793 411 213

Kredyty CHF

Unieważnienie umów CHF
Kostrzyń nad Odrą

690 946 408

Brukiewicz Rafał, adwokat. Kancelaria

Kopernika 4/5
66-470 Kostrzyń nad Odrą
telefon: 606536644
Zamów wizytę
woj. lubuskie
email: kontakt@kancelaria-brukiewicz.pl
www:
Facebook: Brukiewicz Rafał, adwokat. Kancelaria, Kostrzyń nad Odrą Facebook: Brukiewicz Rafał, adwokat. Kancelaria, Kostrzyń nad Odrą - brak danych Linkedin: Brukiewicz Rafał, adwokat. Kancelaria, Kostrzyń nad Odrą - brak danych Instagram: Brukiewicz Rafał, adwokat. Kancelaria, Kostrzyń nad Odrą> - brak danych Twitter: Brukiewicz Rafał, adwokat. Kancelaria, Kostrzyń nad Odrą - brak danych

Zakres usług, specjalizacja: (dodaj)


Opinie: (dodaj opinię)


Inne w mieście Kostrzyń nad Odrą


Kancelaria Radcy Prawnego Izabela Tąkiel

ul. Żeglarska 3/5, 66-470 Kostrzyń nad Odrą

tel: 693156161

email: takiel@kancelaria-takiel.pl

Kancelaria Adwokacka Aleksandra Hadrysiak

K.S. Wyszyńskiego 47, 66-470 Kostrzyń nad Odrą

tel: 507 411 546

email: aleksandra.hadrysiak@op.pl

Kowalska Anna, adwokat. Kancelaria

Papierników 9, 66-470 Kostrzyń nad Odrą

tel: 604833435

email: am.kowalska@poczta.onet.pl

Dobre Prawo. Kancelaria prawnicza. Dobrzańska A.

Słoneczna 8, 66-470 Kostrzyń nad Odrą

tel: 95 752 34 05

email: dobreprawo1@o2.pl

Słotwińska Małgorzata. Radca Prawny.

Jana Pawła II 58K, 66-470 Kostrzyń nad Odrą

tel: 695584484

email: info@radca-kostrzyn.pl

Stuła Bożena. Kancelaria radcy prawnego

Stefana Czarnieckiego 10a, 66-470 Kostrzyń nad Odrą

tel: 95 752 02 48

email: kancelaria@zyfir.pl

Brukiewicz Rafał, adwokat. Kancelaria

Kopernika 4/5, 66-470 Kostrzyń nad Odrą

tel: 606536644

email: kontakt@kancelaria-brukiewicz.pl

Tąkiel Izabela. Kancelaria radcy prawnego

Łączna 11, 66-470 Kostrzyń nad Odrą

tel: 693156161

email: takiel@kancelaria-takiel.pl

Karkowska-Żaba Zofia, adwokat. Kancelaria

Papierników 9, 66-470 Kostrzyń nad Odrą

tel: 95 752 30 97

email: zofia.karkowska-zaba@wp.plPRAWNIK RADZIZmiana wniesionego powództwa

Zmiana wniesionego powództwa

Wniesione powództwo można zmienić. Zmiana taka jest jednak dopuszczalna tylko wtedy, gdy nie ma wpływu na właściwość sądu. Powinna ona dotyczyć istotnych elementów, tj. wniesionego żądania oraz podstawy powództwa. W praktyce Wniesione powództwo można zmienić. Zmiana taka jest jednak dopuszczalna tylko wtedy, gdy nie ma wpływu..


Więcej artykułów
Dobry adwokat, radca prawny, kancelaria adwokacka w Kostrzyń nad Odrą

Aby powierzyć prowadzenie sprawy (rozwodowej, karnej, spadkowej, gospodarczej) warto posłużyć się informacjami na temat jej funkcjonowania. Aby znaleźć 10 najlepszych adwokatów w Kostrzyń nad Odrą i okolicach, którzy udzielą rzetelnych konsultacji, możesz zadzwonić na naszą infolinię, a my spróbujemy dobrać prawnika do Twoich potrzeb.

Możesz skorzystać z usług specjalisty, który świadczy kompleksową obsługę i usługi prawne, w sprawach dotyczących rozwodu, podział majątku dorobkowego (podział majątku wspólnego) i każdej sprawy majątkowej. Wybierz Twojego specjalistę korzystając z informacji na naszych stronach lub po prostu zadzwoń - nasz zespół Ci pomoże.

W każdej chwili możesz skorzystać z formularza zapytań on-line

Wyślij
PRAWNIK, RADCA PRAWNY CZY ADWOKAT - KTO POMOŻE?

Zawodami, które zajmują się świadczeniem profesjonalnej pomocy prawnej są adwokaci i radcy prawni.

Adwokatem jest osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze i po zdobyciu przez nią kilkuletniego doświadczenia zawodowego, najczęściej w formie aplikacji adwokackiej, zdała egzamin adwokacki i została wpisana na listę jako członek właściwej miejscowo Okręgowej Izby Adwokackiej. Adwokaci mogą udzielać porad prawnych, opinii, sporządzać pisma procesowe, a przede wszystkim reprezentować swojego klienta przed każdym sądem, w każdej sprawie cywilnej, karnej lub administracyjnej. Posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC i ponosi odpowiedzialność dyscyplinarną za ewentualne uchybienia w wykonywaniu zawodu. Wiąże go obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z którego to obowiązku nie może zostać zwolniony. Prowadzi działalność we własnym imieniu i na własny rachunek, najczęściej w formie Kancelari Adwokackiej.

Zawodem podobnym do adwokata jest zawód radców prawnych. Radcy prawni to osoby, które ukończyły aplikację radcowską jednak nie muszą prowadzić działalności i czynności we własnym imieniu i na własny rachunek. Może również pozostawać w stosunku pracy i podległości służbowej. W takiej sytuacji nie może pełnić funkcji obrońcy w sprawach karnych.

Podsumowując: każdy adwokat i radca prawny jest prawnikiem. Ale nie każdy prawnik jest profesjonalnym advokatem lub radcą prawnym!Zakres usług: Prawo karne, prawo cywilne, pracy, rozwód, podział majątku, spadek, zachowekDoradztwo prawne lub reprezentacja klientów w sądzie - Adwokaci udzielają porad i wspierają klientów w trudnej sprawie spornej. Najczęściej obsługują w zasadzie wszystkie sprawy o charakterze prawnym (np. pomagają w trakcie spraw rozwodowych, majątkowych, karnych, itd.). W zależności od dziedziny, w której prowadzą swoją praktykę, prawnicy mogą posiadać różnorodne specjalizacje, takie jak prawo cywilne, w tym prawo rodzinne i majątkowe (np. rozwód i podział majątku), prawo spadkowe (spadek, zachowek), karne wykonawcze, prawo pracy, prawo podatkowe, międzynarodowe i wiele innych.

Znajdź prawnika

województwo dolnośląskie województwo kujawsko-pomorskie województwo lubelskie województwo lubuskie województwo łódzkie województwo małopolskie województwo mazowieckie województwo opolskie województwo podkarpackie województwo podlaskie województwo pomorskie województwo śląskie województwo świętokrzyskie województwo warmińsko-mazurskie województwo wielkopolskie województwo zachodniopomorskie

Wyszukaj według województwa
wybierz województwo
lub wybierz interesujące Cię miasto