Rozwód

i Podział majątku
Brzeg Dolny

883 586 966

Zachowek

i postępowanie spadkowe
Brzeg Dolny

793 411 213

Kredyty CHF

Unieważnienie umów CHF
Brzeg Dolny

690 946 408

Kancelaria Radcy Prawnego Michał Pietrzyk

Józefa Maksymiliana Ossolińskiego 21
56-120 Brzeg Dolny
telefon: 600035677
Zamów wizytę
woj. dolnośląskie
email: radca@kancelaria-pietrzyk.pl
www:
Facebook: Kancelaria Radcy Prawnego Michał Pietrzyk, Brzeg Dolny Facebook: Kancelaria Radcy Prawnego Michał Pietrzyk, Brzeg Dolny - brak danych Linkedin: Kancelaria Radcy Prawnego Michał Pietrzyk, Brzeg Dolny - brak danych Instagram: Kancelaria Radcy Prawnego Michał Pietrzyk, Brzeg Dolny> - brak danych Twitter: Kancelaria Radcy Prawnego Michał Pietrzyk, Brzeg Dolny - brak danych

Zakres usług, specjalizacja: (dodaj)


Opinie: (dodaj opinię)


Inne w mieście Brzeg Dolny


Kancelaria Prawna Lex - Art. Swaryczewska P.

Staromiejska 24 lok. 2, 56-120 Brzeg Dolny

tel: 697785403

email: biuro@lex-art.com.pl

Zamojski Marcin. Kancelaria Adwokacka

Kopernika 1 lok. 4, 56-120 Brzeg Dolny

tel: 500260230

email: m_zamojski@op.pl

Swaryczewski Marek, radca prawny.

Staromiejska 24 lok. 2, 56-120 Brzeg Dolny

tel: 71 319 00 69

email: m.swaryczewski@post.pl

Kancelaria Radcy Prawnego Michał Pietrzyk

Józefa Maksymiliana Ossolińskiego 21, 56-120 Brzeg Dolny

tel: 600035677

email: radca@kancelaria-pietrzyk.pl

Pietrzyk Michał, radca prawny. Kancelaria

Ossolińskiego 21, 56-120 Brzeg Dolny

tel: 71 319 53 48

email: radca@kancelaria-pietrzyk.pl

Syguła Bronisław, radca prawny. Kancelaria

Czartoryskiego 10, 56-120 Brzeg Dolny

tel: 602752696

email: sygulab@poczta.fm

Stefańczak Sylwia. Kancelaria Notarialna.

Kopernika 16/1, wejście ul. Juliusza Słowackiego, 56-120 Brzeg Dolny

tel: 573 298 778

email: notariuszbrzegdolny@gmail.com

Szewczyk Witold, radca prawny. Kancelaria

Korczaka 1 lok. 6, 56-120 Brzeg Dolny

tel: brak danych

email: szewczyk.w@wp.pl

Radca Prawny Witold Szewczyk

Korczaka 1/6, 56-120 Brzeg Dolny

tel: brak danych

email: szewczyk.w@wp.plPRAWNIK RADZI


Uprawnieni do złożenia wniosku o ubezwłasnowolnienie

Uprawnieni do złożenia wniosku o ubezwłasnowolnienie

Postępowanie o ubezwłasnowolnienie wszczynane jest na wniosek, nie każdy jednak taki wniosek może złożyć. Kwestię tą reguluje art. 545 k.p.c., który nie pozostawiając w tym zakresie wątpliwości, enumeratywnie wylicza osoby do tego uprawnione. Osoba wszczynająca postępowanie o ubezwłasnowolnienie...


Zmiana wniesionego powództwa

Zmiana wniesionego powództwa

Wniesione powództwo można zmienić. Zmiana taka jest jednak dopuszczalna tylko wtedy, gdy nie ma wpływu na właściwość sądu. Powinna ona dotyczyć istotnych elementów, tj. wniesionego żądania oraz podstawy powództwa. W praktyce Wniesione powództwo można zmienić. Zmiana taka jest jednak dopuszczalna tylko wtedy, gdy nie ma wpływu..


Więcej artykułów
Dobry adwokat, radca prawny, kancelaria adwokacka w Brzeg Dolny

Aby powierzyć prowadzenie sprawy (rozwodowej, karnej, spadkowej, gospodarczej) warto posłużyć się informacjami na temat jej funkcjonowania. Aby znaleźć 10 najlepszych adwokatów w Brzeg Dolny i okolicach, którzy udzielą rzetelnych konsultacji, możesz zadzwonić na naszą infolinię, a my spróbujemy dobrać prawnika do Twoich potrzeb.

Możesz skorzystać z usług specjalisty, który świadczy kompleksową obsługę i usługi prawne, w sprawach dotyczących rozwodu, podział majątku dorobkowego (podział majątku wspólnego) i każdej sprawy majątkowej. Wybierz Twojego specjalistę korzystając z informacji na naszych stronach lub po prostu zadzwoń - nasz zespół Ci pomoże.

W każdej chwili możesz skorzystać z formularza zapytań on-line

Wyślij
PRAWNIK, RADCA PRAWNY CZY ADWOKAT - KTO POMOŻE?

Zawodami, które zajmują się świadczeniem profesjonalnej pomocy prawnej są adwokaci i radcy prawni.

Adwokatem jest osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze i po zdobyciu przez nią kilkuletniego doświadczenia zawodowego, najczęściej w formie aplikacji adwokackiej, zdała egzamin adwokacki i została wpisana na listę jako członek właściwej miejscowo Okręgowej Izby Adwokackiej. Adwokaci mogą udzielać porad prawnych, opinii, sporządzać pisma procesowe, a przede wszystkim reprezentować swojego klienta przed każdym sądem, w każdej sprawie cywilnej, karnej lub administracyjnej. Posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC i ponosi odpowiedzialność dyscyplinarną za ewentualne uchybienia w wykonywaniu zawodu. Wiąże go obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z którego to obowiązku nie może zostać zwolniony. Prowadzi działalność we własnym imieniu i na własny rachunek, najczęściej w formie Kancelari Adwokackiej.

Zawodem podobnym do adwokata jest zawód radców prawnych. Radcy prawni to osoby, które ukończyły aplikację radcowską jednak nie muszą prowadzić działalności i czynności we własnym imieniu i na własny rachunek. Może również pozostawać w stosunku pracy i podległości służbowej. W takiej sytuacji nie może pełnić funkcji obrońcy w sprawach karnych.

Podsumowując: każdy adwokat i radca prawny jest prawnikiem. Ale nie każdy prawnik jest profesjonalnym advokatem lub radcą prawnym!Zakres usług: Prawo karne, prawo cywilne, pracy, rozwód, podział majątku, spadek, zachowekReprezentacja klientów w sądzie lub doradztwo prawne - Adwokaci wspierają klientów w trudnych sprawach spornych oraz udzielają porad. Zazwyczaj obsługują każdą sprawę o charakterze prawnym (np. pomagają w trakcie rozwodu i podziału majątku, uzyskania spadku lub zachowku). W zależności doświadczenia i praktyki, prawnicy mogą posiadać różne specjalizacje takie jak na przykład prawo pracy, podatkowe, prawo cywilne - rodzinne i majątkowe (np. rozwód i podział majątku) oraz spadkowe (spadek, zachowek), karne wykonawcze, podatkowe, międzynarodowe, itp.

Znajdź prawnika

województwo dolnośląskie województwo kujawsko-pomorskie województwo lubelskie województwo lubuskie województwo łódzkie województwo małopolskie województwo mazowieckie województwo opolskie województwo podkarpackie województwo podlaskie województwo pomorskie województwo śląskie województwo świętokrzyskie województwo warmińsko-mazurskie województwo wielkopolskie województwo zachodniopomorskie

Wyszukaj według województwa
wybierz województwo
lub wybierz interesujące Cię miasto