Rozwód

i Podział majątku
Pszczyna

32 500 00 45

Zachowek

i postępowanie spadkowe
Pszczyna

793 411 213

Kredyty CHF

Unieważnienie umów CHF
Pszczyna

690 946 408

Grzywa Edward, adwokat. Kancelaria adwokacka. Radca prawny

ks. bp. Bogedaina 7 lok. 1
43-200 Pszczyna
telefon: 601546716
Zamów wizytę
woj. śląskie
email: edwardgrzywa@gmail.com
www:
Facebook: Grzywa Edward, adwokat. Kancelaria adwokacka. Radca prawny, Pszczyna Facebook: Grzywa Edward, adwokat. Kancelaria adwokacka. Radca prawny, Pszczyna - brak danych Linkedin: Grzywa Edward, adwokat. Kancelaria adwokacka. Radca prawny, Pszczyna - brak danych Instagram: Grzywa Edward, adwokat. Kancelaria adwokacka. Radca prawny, Pszczyna> - brak danych Twitter: Grzywa Edward, adwokat. Kancelaria adwokacka. Radca prawny, Pszczyna - brak danych

Zakres usług, specjalizacja: (dodaj)


Opinie: (dodaj opinię)


Inne w mieście Pszczyna


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Tomasz Gleń

Zdrojowa 65, 43-200 Pszczyna

tel: 32 447 18 05

email: pszczyna.glen@komornik.pl

strona www

Kancelaria notarialna Radwan Mirela

ks. bp. Bogedaina 16, 43-200 Pszczyna

tel: 32 210 46 00

email: mirelaradwan@gmail.com

Adwokat Jadwiga Michalik Kancelaria Adwokacka

Batorego 26/7, 43-200 Pszczyna

tel: brak danych

email: adwokat@jadwigamichalik.pl

Bogdziewicz Aleksander. Kancelaria adwokacka

Piwowarska 20, 43-200 Pszczyna

tel: 605962886

email: a.bogdziewicz.kancelaria@wp.pl

Adwokat Agnieszka Winnicka.

3 Maja 6 lok. 1, 43-200 Pszczyna

tel: 660573848

email: adriana.tomasik@interia.pl

Kancelaria Adwokacka Adwokat Agnieszka Winnicka

3 Maja 6 lok. 1, 43-200 Pszczyna

tel: 665677105

email: adwokat.winnicka@op.pl

Kancelaria Notarialna. Szafron-Sekta A.

Piastowska 11, 43-200 Pszczyna

tel: 32 447 07 31

email: aleksandrasekta@rejent.pl

Grzywa Edward, adwokat. Kancelaria adwokacka. Radca prawny

ks. bp. Bogedaina 7 lok. 1, 43-200 Pszczyna

tel: 601546716

email: edwardgrzywa@gmail.com

Gątarz Przemysław. Kancelaria adwokacka

3 Maja 11, 43-200 Pszczyna

tel: 32 212 82 33

email: gatarz@neostrada.pl

Frelich Grażyna, adwokat. Kancelaria adwokacka

ks. bp. Bogedaina 5 lok. 1, 43-200 Pszczyna

tel: 32 210 31 37

email: gfrelich@neostrada.plPRAWNIK RADZI


Pozwolenie na broń

Pozwolenie na broń

Ustawa o broni i amunicji w art. 10 reguluje kwestie wydawania pozwoleń na broń. Zainteresowany powinien złożyć stosowny wniosek do właściwego organu Policji. Pozwolenie na broń uzyska pod warunkiem braku z jego strony zagrożenia dla samego siebie, porządku...Więcej artykułów
Dobry adwokat, radca prawny, kancelaria adwokacka w Pszczyna

Aby powierzyć prowadzenie sprawy (rozwodowej, karnej, spadkowej, gospodarczej) warto posłużyć się informacjami na temat jej funkcjonowania. Aby znaleźć 10 najlepszych adwokatów w Pszczyna i okolicach, którzy udzielą rzetelnych konsultacji, możesz zadzwonić na naszą infolinię, a my spróbujemy dobrać prawnika do Twoich potrzeb.

Możesz skorzystać z usług specjalisty, który świadczy kompleksową obsługę i usługi prawne, w sprawach dotyczących rozwodu, podział majątku dorobkowego (podział majątku wspólnego) i każdej sprawy majątkowej. Wybierz Twojego specjalistę korzystając z informacji na naszych stronach lub po prostu zadzwoń - nasz zespół Ci pomoże.

W każdej chwili możesz skorzystać z formularza zapytań on-line

Wyślij
PRAWNIK, RADCA PRAWNY CZY ADWOKAT - KTO POMOŻE?

Zawodami, które zajmują się świadczeniem profesjonalnej pomocy prawnej są adwokaci i radcy prawni.

Adwokatem jest osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze i po zdobyciu przez nią kilkuletniego doświadczenia zawodowego, najczęściej w formie aplikacji adwokackiej, zdała egzamin adwokacki i została wpisana na listę jako członek właściwej miejscowo Okręgowej Izby Adwokackiej. Adwokaci mogą udzielać porad prawnych, opinii, sporządzać pisma procesowe, a przede wszystkim reprezentować swojego klienta przed każdym sądem, w każdej sprawie cywilnej, karnej lub administracyjnej. Posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC i ponosi odpowiedzialność dyscyplinarną za ewentualne uchybienia w wykonywaniu zawodu. Wiąże go obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z którego to obowiązku nie może zostać zwolniony. Prowadzi działalność we własnym imieniu i na własny rachunek, najczęściej w formie Kancelari Adwokackiej.

Zawodem podobnym do adwokata jest zawód radców prawnych. Radcy prawni to osoby, które ukończyły aplikację radcowską jednak nie muszą prowadzić działalności i czynności we własnym imieniu i na własny rachunek. Może również pozostawać w stosunku pracy i podległości służbowej. W takiej sytuacji nie może pełnić funkcji obrońcy w sprawach karnych.

Podsumowując: każdy adwokat i radca prawny jest prawnikiem. Ale nie każdy prawnik jest profesjonalnym advokatem lub radcą prawnym!Zakres usług: Prawo karne, prawo cywilne, pracy, rozwód, podział majątku, spadek, zachowekDoradztwo prawne lub reprezentacja klientów w sądzie - Adwokaci udzielają porad i wspierają klientów w trudnej sprawie spornej. Najczęściej obsługują w zasadzie wszystkie sprawy o charakterze prawnym (np. pomagają w trakcie spraw rozwodowych, majątkowych, karnych, itd.). W zależności od dziedziny, w której prowadzą swoją praktykę, prawnicy mogą posiadać różnorodne specjalizacje, takie jak prawo cywilne, w tym prawo rodzinne i majątkowe (np. rozwód i podział majątku), prawo spadkowe (spadek, zachowek), karne wykonawcze, prawo pracy, prawo podatkowe, międzynarodowe i wiele innych.

Znajdź prawnika

województwo dolnośląskie województwo kujawsko-pomorskie województwo lubelskie województwo lubuskie województwo łódzkie województwo małopolskie województwo mazowieckie województwo opolskie województwo podkarpackie województwo podlaskie województwo pomorskie województwo śląskie województwo świętokrzyskie województwo warmińsko-mazurskie województwo wielkopolskie województwo zachodniopomorskie

Wyszukaj według województwa
wybierz województwo
lub wybierz interesujące Cię miasto