Rozwód

i Podział majątku
Pszczyna

32 500 00 45

Zachowek

i postępowanie spadkowe
Pszczyna

793 411 213

Kredyty CHF

Unieważnienie umów CHF
Pszczyna

690 946 408

Gątarz Przemysław. Kancelaria adwokacka

3 Maja 11
43-200 Pszczyna
telefon: 32 212 82 33
Zamów wizytę
woj. śląskie
email: gatarz@neostrada.pl
www:
Facebook: Gątarz Przemysław. Kancelaria adwokacka, Pszczyna Facebook: Gątarz Przemysław. Kancelaria adwokacka, Pszczyna - brak danych Linkedin: Gątarz Przemysław. Kancelaria adwokacka, Pszczyna - brak danych Instagram: Gątarz Przemysław. Kancelaria adwokacka, Pszczyna> - brak danych Twitter: Gątarz Przemysław. Kancelaria adwokacka, Pszczyna - brak danych

Zakres usług, specjalizacja: (dodaj)


Opinie: (dodaj opinię)


Inne w mieście Pszczyna


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Tomasz Gleń

Zdrojowa 65, 43-200 Pszczyna

tel: 32 447 18 05

email: pszczyna.glen@komornik.pl

strona www

Kancelaria notarialna Radwan Mirela

ks. bp. Bogedaina 16, 43-200 Pszczyna

tel: 32 210 46 00

email: mirelaradwan@gmail.com

Adwokat Jadwiga Michalik Kancelaria Adwokacka

Batorego 26/7, 43-200 Pszczyna

tel: brak danych

email: adwokat@jadwigamichalik.pl

Bogdziewicz Aleksander. Kancelaria adwokacka

Piwowarska 20, 43-200 Pszczyna

tel: 605962886

email: a.bogdziewicz.kancelaria@wp.pl

Adwokat Agnieszka Winnicka.

3 Maja 6 lok. 1, 43-200 Pszczyna

tel: 660573848

email: adriana.tomasik@interia.pl

Kancelaria Adwokacka Adwokat Agnieszka Winnicka

3 Maja 6 lok. 1, 43-200 Pszczyna

tel: 665677105

email: adwokat.winnicka@op.pl

Kancelaria Notarialna. Szafron-Sekta A.

Piastowska 11, 43-200 Pszczyna

tel: 32 447 07 31

email: aleksandrasekta@rejent.pl

Grzywa Edward, adwokat. Kancelaria adwokacka. Radca prawny

ks. bp. Bogedaina 7 lok. 1, 43-200 Pszczyna

tel: 601546716

email: edwardgrzywa@gmail.com

Gątarz Przemysław. Kancelaria adwokacka

3 Maja 11, 43-200 Pszczyna

tel: 32 212 82 33

email: gatarz@neostrada.pl

Frelich Grażyna, adwokat. Kancelaria adwokacka

ks. bp. Bogedaina 5 lok. 1, 43-200 Pszczyna

tel: 32 210 31 37

email: gfrelich@neostrada.plPRAWNIK RADZI


Czy umowa może okazać się nieważna?

Czy umowa może okazać się nieważna?

Przepisy Kodeksu cywilnego normują sytuację, w której czynność prawna, zarówno jednostronna jak i umowa, może okazać się nieważna. Jest kilka czynników, które mają na to wpływ, lecz ogólna zasada stanowi, że treść czynności prawnej nie może wykraczać poza pewne, określone oczywiście przepisami...Więcej artykułów
Dobry adwokat, radca prawny, kancelaria adwokacka w Pszczyna

Aby powierzyć prowadzenie sprawy (rozwodowej, karnej, spadkowej, gospodarczej) warto posłużyć się informacjami na temat jej funkcjonowania. Aby znaleźć 10 najlepszych adwokatów w Pszczyna i okolicach, którzy udzielą rzetelnych konsultacji, możesz zadzwonić na naszą infolinię, a my spróbujemy dobrać prawnika do Twoich potrzeb.

Możesz skorzystać z usług specjalisty, który świadczy kompleksową obsługę i usługi prawne, w sprawach dotyczących rozwodu, podział majątku dorobkowego (podział majątku wspólnego) i każdej sprawy majątkowej. Wybierz Twojego specjalistę korzystając z informacji na naszych stronach lub po prostu zadzwoń - nasz zespół Ci pomoże.

W każdej chwili możesz skorzystać z formularza zapytań on-line

Wyślij
PRAWNIK, RADCA PRAWNY CZY ADWOKAT - KTO POMOŻE?

Zawodami, które zajmują się świadczeniem profesjonalnej pomocy prawnej są adwokaci i radcy prawni.

Adwokatem jest osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze i po zdobyciu przez nią kilkuletniego doświadczenia zawodowego, najczęściej w formie aplikacji adwokackiej, zdała egzamin adwokacki i została wpisana na listę jako członek właściwej miejscowo Okręgowej Izby Adwokackiej. Adwokaci mogą udzielać porad prawnych, opinii, sporządzać pisma procesowe, a przede wszystkim reprezentować swojego klienta przed każdym sądem, w każdej sprawie cywilnej, karnej lub administracyjnej. Posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC i ponosi odpowiedzialność dyscyplinarną za ewentualne uchybienia w wykonywaniu zawodu. Wiąże go obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z którego to obowiązku nie może zostać zwolniony. Prowadzi działalność we własnym imieniu i na własny rachunek, najczęściej w formie Kancelari Adwokackiej.

Zawodem podobnym do adwokata jest zawód radców prawnych. Radcy prawni to osoby, które ukończyły aplikację radcowską jednak nie muszą prowadzić działalności i czynności we własnym imieniu i na własny rachunek. Może również pozostawać w stosunku pracy i podległości służbowej. W takiej sytuacji nie może pełnić funkcji obrońcy w sprawach karnych.

Podsumowując: każdy adwokat i radca prawny jest prawnikiem. Ale nie każdy prawnik jest profesjonalnym advokatem lub radcą prawnym!Zakres usług: Prawo karne, prawo cywilne, pracy, rozwód, podział majątku, spadek, zachowekReprezentacja klientów w sądzie oraz kompleksowe doradztwo prawne - Adwokaci wspierają klientów w trudnej sprawie spornej oraz udzielają porad, Najczęściej obsługują szereg spraw o charakterze prawnym (np. pomagają w trakcie sprawy rozwodowej, majątkowej, spadkowej, karnej).

Znajdź prawnika

województwo dolnośląskie województwo kujawsko-pomorskie województwo lubelskie województwo lubuskie województwo łódzkie województwo małopolskie województwo mazowieckie województwo opolskie województwo podkarpackie województwo podlaskie województwo pomorskie województwo śląskie województwo świętokrzyskie województwo warmińsko-mazurskie województwo wielkopolskie województwo zachodniopomorskie

Wyszukaj według województwa
wybierz województwo
lub wybierz interesujące Cię miasto