Rozwód

i Podział majątku
Janów Lubelski

81 440 04 15

Zachowek

i postępowanie spadkowe
Janów Lubelski

793 411 213

Kredyty CHF

Unieważnienie umów CHF
Janów Lubelski

690 946 408

Baran Joanna. Kancelaria notarialna

Zamoyskiego 52
23-300 Janów Lubelski
telefon: 15 815 18 77
Zamów wizytę
woj. lubelskie
email: baran@notar.pl
www:
Facebook: Baran Joanna. Kancelaria notarialna, Janów Lubelski Facebook: Baran Joanna. Kancelaria notarialna, Janów Lubelski - brak danych Linkedin: Baran Joanna. Kancelaria notarialna, Janów Lubelski - brak danych Instagram: Baran Joanna. Kancelaria notarialna, Janów Lubelski> - brak danych Twitter: Baran Joanna. Kancelaria notarialna, Janów Lubelski - brak danych

Zakres usług, specjalizacja: (dodaj)


Opinie: (dodaj opinię)


Inne w mieście Janów Lubelski


Kancelaria radcy prawnego, radca prawny Eugeniusz Kiszka

ul. Wiejska 3/5 (I piętro), 23-300 Janów Lubelski

tel: 608 694 970

email: radcaprawny@eugeniuszkiszka.pl

strona www

Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Wolski

ul. Zamoyskiego 99, 23-300 Janów Lubelski

tel: 607234878

email: kancelaria.wolski@gmail.com

Kancelaria Radcy Prawnego Adam Orzeł.

Piłsudskiego 18, 23-300 Janów Lubelski

tel: 660870831

email: adamorzel@vp.pl

Baran Joanna. Kancelaria notarialna

Zamoyskiego 52, 23-300 Janów Lubelski

tel: 15 815 18 77

email: baran@notar.pl

Baran Arkadiusz. Kancelaria radcy prawnego

Zamoyskiego 52 lok. 102, 23-300 Janów Lubelski

tel: 781932448

email: biuro@kancelaria-lubelskie.pl

Lisek E. Kancelaria radcy prawnego

Wojska Polskiego 3, 23-300 Janów Lubelski

tel: 603596140

email: elisek@interia.eu

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym

Lubelska 1, 23-300 Janów Lubelski

tel: 15 872 36 60

email: janow.lubelski@komornik.pl

Kancelaria Adwokacka Adw. Marta Kotuła

Bohaterów Porytowego Wzgórza 11, 23-300 Janów Lubelski

tel: 51 616 75 60

email: kancelaria.mkotula@op.pl

Wolski Michał. Kancelaria adwokacka

Zamoyskiego 99, 23-300 Janów Lubelski

tel: 607234878

email: kancelaria.wolski@gmail.com

Kancelaria Radcy Prawnego Tomasz Kiszka

Rumiankowa 1, 23-300 Janów Lubelski

tel: 607406139

email: kontakt@kiszkakrzanowski.plPRAWNIK RADZI


Odmowa składania zeznań jako świadek w postępowaniu karnym

Odmowa składania zeznań jako świadek w postępowaniu karnym

Przepisy postępowania karnego przewidują dwie grupy świadków, którym przysługuje prawo odmowy złożenia zeznań. Pierwsza grupa obejmuje osoby wezwane do stawienia się w charakterze świadków, które to są związane więzami osobistymi z osobą oskarżoną.


Ochrona prywatności w internecie

Ochrona prywatności w internecie.

Obecnie, korzystanie z sieci jest nie tylko wygodne, ale stanowi integralną część naszego życia codziennego. Kupujemy online, korzystamy z aplikacji do zarządzania finansami. Przez internet rezerwujemy wizyty lekarskie, hotele...


Więcej artykułów
Dobry adwokat, radca prawny, kancelaria adwokacka w Janów Lubelski

Aby powierzyć prowadzenie sprawy (rozwodowej, karnej, spadkowej, gospodarczej) warto posłużyć się informacjami na temat jej funkcjonowania. Aby znaleźć 10 najlepszych adwokatów w Janów Lubelski i okolicach, którzy udzielą rzetelnych konsultacji, możesz zadzwonić na naszą infolinię, a my spróbujemy dobrać prawnika do Twoich potrzeb.

Możesz skorzystać z usług specjalisty, który świadczy kompleksową obsługę i usługi prawne, w sprawach dotyczących rozwodu, podział majątku dorobkowego (podział majątku wspólnego) i każdej sprawy majątkowej. Wybierz Twojego specjalistę korzystając z informacji na naszych stronach lub po prostu zadzwoń - nasz zespół Ci pomoże.

W każdej chwili możesz skorzystać z formularza zapytań on-line

Wyślij
PRAWNIK, RADCA PRAWNY CZY ADWOKAT - KTO POMOŻE?

Zawodami, które zajmują się świadczeniem profesjonalnej pomocy prawnej są adwokaci i radcy prawni.

Adwokatem jest osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze i po zdobyciu przez nią kilkuletniego doświadczenia zawodowego, najczęściej w formie aplikacji adwokackiej, zdała egzamin adwokacki i została wpisana na listę jako członek właściwej miejscowo Okręgowej Izby Adwokackiej. Adwokaci mogą udzielać porad prawnych, opinii, sporządzać pisma procesowe, a przede wszystkim reprezentować swojego klienta przed każdym sądem, w każdej sprawie cywilnej, karnej lub administracyjnej. Posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC i ponosi odpowiedzialność dyscyplinarną za ewentualne uchybienia w wykonywaniu zawodu. Wiąże go obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z którego to obowiązku nie może zostać zwolniony. Prowadzi działalność we własnym imieniu i na własny rachunek, najczęściej w formie Kancelari Adwokackiej.

Zawodem podobnym do adwokata jest zawód radców prawnych. Radcy prawni to osoby, które ukończyły aplikację radcowską jednak nie muszą prowadzić działalności i czynności we własnym imieniu i na własny rachunek. Może również pozostawać w stosunku pracy i podległości służbowej. W takiej sytuacji nie może pełnić funkcji obrońcy w sprawach karnych.

Podsumowując: każdy adwokat i radca prawny jest prawnikiem. Ale nie każdy prawnik jest profesjonalnym advokatem lub radcą prawnym!Zakres usług: Prawo karne, prawo cywilne, pracy, rozwód, podział majątku, spadek, zachowekDoradztwo prawne lub reprezentacja klientów w sądzie - Adwokaci udzielają porad i wspierają klientów w trudnej sprawie spornej. Najczęściej obsługują w zasadzie wszystkie sprawy o charakterze prawnym (np. pomagają w trakcie spraw rozwodowych, majątkowych, karnych, itd.). W zależności od dziedziny, w której prowadzą swoją praktykę, prawnicy mogą posiadać różnorodne specjalizacje, takie jak prawo cywilne, w tym prawo rodzinne i majątkowe (np. rozwód i podział majątku), prawo spadkowe (spadek, zachowek), karne wykonawcze, prawo pracy, prawo podatkowe, międzynarodowe i wiele innych.

Znajdź prawnika

województwo dolnośląskie województwo kujawsko-pomorskie województwo lubelskie województwo lubuskie województwo łódzkie województwo małopolskie województwo mazowieckie województwo opolskie województwo podkarpackie województwo podlaskie województwo pomorskie województwo śląskie województwo świętokrzyskie województwo warmińsko-mazurskie województwo wielkopolskie województwo zachodniopomorskie

Wyszukaj według województwa
wybierz województwo
lub wybierz interesujące Cię miasto