Rozwód

i Podział majątku
Janów Lubelski

81 440 04 15

Zachowek

i postępowanie spadkowe
Janów Lubelski

793 411 213

Kredyty CHF

Unieważnienie umów CHF
Janów Lubelski

690 946 408

Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Wolski

ul. Zamoyskiego 99
23-300 Janów Lubelski
telefon: 607234878
Zamów wizytę
woj. lubelskie
email: kancelaria.wolski@gmail.com
www:
Facebook: Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Wolski, Janów Lubelski Facebook: Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Wolski, Janów Lubelski - brak danych Linkedin: Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Wolski, Janów Lubelski - brak danych Instagram: Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Wolski, Janów Lubelski> - brak danych Twitter: Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Wolski, Janów Lubelski - brak danych

Zakres usług, specjalizacja: (dodaj)


Opinie: (dodaj opinię)


Inne w mieście Janów Lubelski


Kancelaria radcy prawnego, radca prawny Eugeniusz Kiszka

ul. Wiejska 3/5 (I piętro), 23-300 Janów Lubelski

tel: 608 694 970

email: radcaprawny@eugeniuszkiszka.pl

strona www

Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Wolski

ul. Zamoyskiego 99, 23-300 Janów Lubelski

tel: 607234878

email: kancelaria.wolski@gmail.com

Kancelaria Radcy Prawnego Adam Orzeł.

Piłsudskiego 18, 23-300 Janów Lubelski

tel: 660870831

email: adamorzel@vp.pl

Baran Joanna. Kancelaria notarialna

Zamoyskiego 52, 23-300 Janów Lubelski

tel: 15 815 18 77

email: baran@notar.pl

Baran Arkadiusz. Kancelaria radcy prawnego

Zamoyskiego 52 lok. 102, 23-300 Janów Lubelski

tel: 781932448

email: biuro@kancelaria-lubelskie.pl

Lisek E. Kancelaria radcy prawnego

Wojska Polskiego 3, 23-300 Janów Lubelski

tel: 603596140

email: elisek@interia.eu

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym

Lubelska 1, 23-300 Janów Lubelski

tel: 15 872 36 60

email: janow.lubelski@komornik.pl

Kancelaria Adwokacka Adw. Marta Kotuła

Bohaterów Porytowego Wzgórza 11, 23-300 Janów Lubelski

tel: 51 616 75 60

email: kancelaria.mkotula@op.pl

Wolski Michał. Kancelaria adwokacka

Zamoyskiego 99, 23-300 Janów Lubelski

tel: 607234878

email: kancelaria.wolski@gmail.com

Kancelaria Radcy Prawnego Tomasz Kiszka

Rumiankowa 1, 23-300 Janów Lubelski

tel: 607406139

email: kontakt@kiszkakrzanowski.plPRAWNIK RADZI


Czy umowa może okazać się nieważna?

Czy umowa może okazać się nieważna?

Przepisy Kodeksu cywilnego normują sytuację, w której czynność prawna, zarówno jednostronna jak i umowa, może okazać się nieważna. Jest kilka czynników, które mają na to wpływ, lecz ogólna zasada stanowi, że treść czynności prawnej nie może wykraczać poza pewne, określone oczywiście przepisami...Więcej artykułów
Dobry adwokat, radca prawny, kancelaria adwokacka w Janów Lubelski

Aby powierzyć prowadzenie sprawy (rozwodowej, karnej, spadkowej, gospodarczej) warto posłużyć się informacjami na temat jej funkcjonowania. Aby znaleźć 10 najlepszych adwokatów w Janów Lubelski i okolicach, którzy udzielą rzetelnych konsultacji, możesz zadzwonić na naszą infolinię, a my spróbujemy dobrać prawnika do Twoich potrzeb.

Możesz skorzystać z usług specjalisty, który świadczy kompleksową obsługę i usługi prawne, w sprawach dotyczących rozwodu, podział majątku dorobkowego (podział majątku wspólnego) i każdej sprawy majątkowej. Wybierz Twojego specjalistę korzystając z informacji na naszych stronach lub po prostu zadzwoń - nasz zespół Ci pomoże.

W każdej chwili możesz skorzystać z formularza zapytań on-line

Wyślij
PRAWNIK, RADCA PRAWNY CZY ADWOKAT - KTO POMOŻE?

Zawodami, które zajmują się świadczeniem profesjonalnej pomocy prawnej są adwokaci i radcy prawni.

Adwokatem jest osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze i po zdobyciu przez nią kilkuletniego doświadczenia zawodowego, najczęściej w formie aplikacji adwokackiej, zdała egzamin adwokacki i została wpisana na listę jako członek właściwej miejscowo Okręgowej Izby Adwokackiej. Adwokaci mogą udzielać porad prawnych, opinii, sporządzać pisma procesowe, a przede wszystkim reprezentować swojego klienta przed każdym sądem, w każdej sprawie cywilnej, karnej lub administracyjnej. Posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC i ponosi odpowiedzialność dyscyplinarną za ewentualne uchybienia w wykonywaniu zawodu. Wiąże go obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z którego to obowiązku nie może zostać zwolniony. Prowadzi działalność we własnym imieniu i na własny rachunek, najczęściej w formie Kancelari Adwokackiej.

Zawodem podobnym do adwokata jest zawód radców prawnych. Radcy prawni to osoby, które ukończyły aplikację radcowską jednak nie muszą prowadzić działalności i czynności we własnym imieniu i na własny rachunek. Może również pozostawać w stosunku pracy i podległości służbowej. W takiej sytuacji nie może pełnić funkcji obrońcy w sprawach karnych.

Podsumowując: każdy adwokat i radca prawny jest prawnikiem. Ale nie każdy prawnik jest profesjonalnym advokatem lub radcą prawnym!Zakres usług: Prawo karne, prawo cywilne, pracy, rozwód, podział majątku, spadek, zachowekReprezentacja klientów w sądzie lub doradztwo prawne - Adwokaci wspierają klientów w trudnych sprawach spornych oraz udzielają porad. Zazwyczaj obsługują każdą sprawę o charakterze prawnym (np. pomagają w trakcie rozwodu i podziału majątku, uzyskania spadku lub zachowku). W zależności doświadczenia i praktyki, prawnicy mogą posiadać różne specjalizacje takie jak na przykład prawo pracy, podatkowe, prawo cywilne - rodzinne i majątkowe (np. rozwód i podział majątku) oraz spadkowe (spadek, zachowek), karne wykonawcze, podatkowe, międzynarodowe, itp.

Znajdź prawnika

województwo dolnośląskie województwo kujawsko-pomorskie województwo lubelskie województwo lubuskie województwo łódzkie województwo małopolskie województwo mazowieckie województwo opolskie województwo podkarpackie województwo podlaskie województwo pomorskie województwo śląskie województwo świętokrzyskie województwo warmińsko-mazurskie województwo wielkopolskie województwo zachodniopomorskie

Wyszukaj według województwa
wybierz województwo
lub wybierz interesujące Cię miasto