Rozwód

i Podział majątku
Raszyn

883 586 966

Zachowek

i postępowanie spadkowe
Raszyn

793 411 213

Kredyty CHF

Unieważnienie umów CHF
Raszyn

690 946 408

Bakalarska Małgorzata, adwokat. Kancelaria

Jaworskiego 4
05-090 Raszyn
telefon: 600392318
Zamów wizytę
woj. mazowieckie
email: m.bakalarska@onet.pl
www:
Facebook: Bakalarska Małgorzata, adwokat. Kancelaria, Raszyn Facebook: Bakalarska Małgorzata, adwokat. Kancelaria, Raszyn - brak danych Linkedin: Bakalarska Małgorzata, adwokat. Kancelaria, Raszyn - brak danych Instagram: Bakalarska Małgorzata, adwokat. Kancelaria, Raszyn> - brak danych Twitter: Bakalarska Małgorzata, adwokat. Kancelaria, Raszyn - brak danych

Zakres usług, specjalizacja: (dodaj)


Opinie: (dodaj opinię)


Inne w mieście Raszyn


Kancelaria Notarialna Judyta Banasiak, Notariusz

Słoneczna 7a, 05-090 Raszyn

tel: 575 080 580

email: banasiak@raszynnotariusz.pl

De Iure. Kancelaria radcy prawnego. Stępińska-Gniadek B.

Mieszka I I 27, 05-090 Raszyn

tel: 39 927 88 84

email: biuro@iure.com.pl

Kancelaria Notarialna Ryszard Domżał, Rafał Wandor. Spółka Cywilna

al. Krakowska 29, 05-090 Raszyn

tel: 501222972

email: domzal@notariusze.waw.pl

Lexoria.pl. Kancelaria prawna. Końska-Koblak K.

Na Skraju 87, 05-090 Raszyn

tel: 605494000

email: kancelaria@lexoria.pl

Żemojda Michał, radca prawny. Kancelaria

Sokolnickiego 37, 05-090 Raszyn

tel: 22 825 81 98

email: kancelaria@zemojda.pl

Bakalarska Małgorzata, adwokat. Kancelaria

Jaworskiego 4, 05-090 Raszyn

tel: 600392318

email: m.bakalarska@onet.pl

Rafał Wandor Kancelaria Notarialna Wspólnik Spółki Cywilnej

al. Krakowska 29, 05-090 Raszyn

tel: 22 720 18 92

email: rafalwandor@gmail.comPRAWNIK RADZI


Obowiązek zaspokajania potrzeb rodziny

Obowiązek zaspokajania potrzeb rodziny

Polskie prawo rodzinne przewiduje obowiązek przyczyniania się do zaspokajania potrzeb rodziny. Jednak zdarzają się zbyt często sytuacje, w których istnieje potrzeba wystąpienia do sądu o ustanowienie alimentów.


Ochrona prywatności w internecie

Ochrona prywatności w internecie.

Obecnie, korzystanie z sieci jest nie tylko wygodne, ale stanowi integralną część naszego życia codziennego. Kupujemy online, korzystamy z aplikacji do zarządzania finansami. Przez internet rezerwujemy wizyty lekarskie, hotele...


Więcej artykułów
Dobry adwokat, radca prawny, kancelaria adwokacka w Raszyn

Aby powierzyć prowadzenie sprawy (rozwodowej, karnej, spadkowej, gospodarczej) warto posłużyć się informacjami na temat jej funkcjonowania. Aby znaleźć 10 najlepszych adwokatów w Raszyn i okolicach, którzy udzielą rzetelnych konsultacji, możesz zadzwonić na naszą infolinię, a my spróbujemy dobrać prawnika do Twoich potrzeb.

Możesz skorzystać z usług specjalisty, który świadczy kompleksową obsługę i usługi prawne, w sprawach dotyczących rozwodu, podział majątku dorobkowego (podział majątku wspólnego) i każdej sprawy majątkowej. Wybierz Twojego specjalistę korzystając z informacji na naszych stronach lub po prostu zadzwoń - nasz zespół Ci pomoże.

W każdej chwili możesz skorzystać z formularza zapytań on-line

Wyślij
PRAWNIK, RADCA PRAWNY CZY ADWOKAT - KTO POMOŻE?

Zawodami, które zajmują się świadczeniem profesjonalnej pomocy prawnej są adwokaci i radcy prawni.

Adwokatem jest osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze i po zdobyciu przez nią kilkuletniego doświadczenia zawodowego, najczęściej w formie aplikacji adwokackiej, zdała egzamin adwokacki i została wpisana na listę jako członek właściwej miejscowo Okręgowej Izby Adwokackiej. Adwokaci mogą udzielać porad prawnych, opinii, sporządzać pisma procesowe, a przede wszystkim reprezentować swojego klienta przed każdym sądem, w każdej sprawie cywilnej, karnej lub administracyjnej. Posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC i ponosi odpowiedzialność dyscyplinarną za ewentualne uchybienia w wykonywaniu zawodu. Wiąże go obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z którego to obowiązku nie może zostać zwolniony. Prowadzi działalność we własnym imieniu i na własny rachunek, najczęściej w formie Kancelari Adwokackiej.

Zawodem podobnym do adwokata jest zawód radców prawnych. Radcy prawni to osoby, które ukończyły aplikację radcowską jednak nie muszą prowadzić działalności i czynności we własnym imieniu i na własny rachunek. Może również pozostawać w stosunku pracy i podległości służbowej. W takiej sytuacji nie może pełnić funkcji obrońcy w sprawach karnych.

Podsumowując: każdy adwokat i radca prawny jest prawnikiem. Ale nie każdy prawnik jest profesjonalnym advokatem lub radcą prawnym!Zakres usług: Prawo karne, prawo cywilne, pracy, rozwód, podział majątku, spadek, zachowekDoradztwo prawne oraz reprezentacja klientów w sądzie - Adwokaci wspierają klientów w trudnych sprawch spornych lub karnych oraz udzielają porad. Obsługują najczęściej wszystkie sprawy o charakterze prawnym (między innymi np. pomagają w trakcie sprawy rozwodowej lub majątkowej - podział majątku, spadek, zachowek).

Znajdź prawnika

województwo dolnośląskie województwo kujawsko-pomorskie województwo lubelskie województwo lubuskie województwo łódzkie województwo małopolskie województwo mazowieckie województwo opolskie województwo podkarpackie województwo podlaskie województwo pomorskie województwo śląskie województwo świętokrzyskie województwo warmińsko-mazurskie województwo wielkopolskie województwo zachodniopomorskie

Wyszukaj według województwa
wybierz województwo
lub wybierz interesujące Cię miasto