Adwokat rozwód, podział majątku

Rozwód

i Podział majątku
Trzcianka

883 586 966
Sprawy spadkowe

Zachowek

i postępowanie spadkowe
Trzcianka

793 411 213
Sprawy karne

Kredyty CHF

Unieważnienie umów CHF
Trzcianka

690 946 408

Adwokat Trzcianka kancelaria adwokacka prawnik, radca prawny, notariusz

Kancelaria Doradcy Prawnego Szmajda Zbigniew

os. Słowackiego 18 lok. 22, 64-980 Trzcianka

tel: 531119133

email: bisti1@op.pl

Kubiak Janusz. Kancelaria adwokacka

gen. Władysława Sikorskiego 22, 64-980 Trzcianka

tel: 67 345 21 95

email: janusz@adwokat-kubiak.pl

Kancelaria Adwokacka Marta Magdzińska-Sochacka

Mickiewicza 1 B, 64-980 Trzcianka

tel: 608640043

email: martasochacka@onet.pl

Prokura Sp.k. Kancelaria radcy prawnego. Pawlak Z.

27 Stycznia 82/16, 64-980 Trzcianka

tel: 67 216 23 68

email: prokura@finansista.pl

Masianis Serafin, adwokat. Kancelaria

gen. Władysława Sikorskiego 32, 64-980 Trzcianka

tel: 514253285

email: serafin_masianis@poczta.onet.on

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym. Kancelaria

gen. Władysława Sikorskiego 11, 64-980 Trzcianka

tel: 67 216 24 52

email: trzcianka@komornik.pl

Wrotyńska Katarzyna, notariusz. Kancelaria

pl. Pocztowy 2 lok. 8, 64-980 Trzcianka

tel: 67 381 97 97

email: wrotynska@rejent.poznan.plDobry adwokat, radca prawny, kancelaria adwokacka w Trzcianka

Aby powierzyć prowadzenie sprawy (rozwodowej, karnej, spadkowej, gospodarczej) warto posłużyć się informacjami na temat jej funkcjonowania. Aby znaleźć 10 najlepszych adwokatów w Trzcianka i okolicach, którzy udzielą rzetelnych konsultacji, możesz zadzwonić na naszą infolinię, a my spróbujemy dobrać prawnika do Twoich potrzeb.

Możesz skorzystać z usług specjalisty, który świadczy kompleksową obsługę i usługi prawne, w sprawach dotyczących rozwodu, podział majątku dorobkowego (podział majątku wspólnego) i każdej sprawy majątkowej. Wybierz Twojego specjalistę korzystając z informacji na naszych stronach lub po prostu zadzwoń - nasz zespół Ci pomoże.

W każdej chwili możesz skorzystać z formularza zapytań on-line

Wyślij
PRAWNIK, RADCA PRAWNY CZY ADWOKAT - KTO POMOŻE?

Zawodami, które zajmują się świadczeniem profesjonalnej pomocy prawnej są adwokaci i radcy prawni.

Adwokatem jest osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze i po zdobyciu przez nią kilkuletniego doświadczenia zawodowego, najczęściej w formie aplikacji adwokackiej, zdała egzamin adwokacki i została wpisana na listę jako członek właściwej miejscowo Okręgowej Izby Adwokackiej. Adwokaci mogą udzielać porad prawnych, opinii, sporządzać pisma procesowe, a przede wszystkim reprezentować swojego klienta przed każdym sądem, w każdej sprawie cywilnej, karnej lub administracyjnej. Posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC i ponosi odpowiedzialność dyscyplinarną za ewentualne uchybienia w wykonywaniu zawodu. Wiąże go obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z którego to obowiązku nie może zostać zwolniony. Prowadzi działalność we własnym imieniu i na własny rachunek, najczęściej w formie Kancelari Adwokackiej.

Zawodem podobnym do adwokata jest zawód radców prawnych. Radcy prawni to osoby, które ukończyły aplikację radcowską jednak nie muszą prowadzić działalności i czynności we własnym imieniu i na własny rachunek. Może również pozostawać w stosunku pracy i podległości służbowej. W takiej sytuacji nie może pełnić funkcji obrońcy w sprawach karnych.

Podsumowując: każdy adwokat i radca prawny jest prawnikiem. Ale nie każdy prawnik jest profesjonalnym advokatem lub radcą prawnym!Zakres usług: Prawo karne, prawo cywilne, pracy, rozwód, podział majątku, spadek, zachowekDoradztwo prawne lub reprezentacja klientów w sądzie - Adwokaci udzielają porad i wspierają klientów w trudnej sprawie spornej. Najczęściej obsługują w zasadzie wszystkie sprawy o charakterze prawnym (np. pomagają w trakcie spraw rozwodowych, majątkowych, karnych, itd.). W zależności od dziedziny, w której prowadzą swoją praktykę, prawnicy mogą posiadać różnorodne specjalizacje, takie jak prawo cywilne, w tym prawo rodzinne i majątkowe (np. rozwód i podział majątku), prawo spadkowe (spadek, zachowek), karne wykonawcze, prawo pracy, prawo podatkowe, międzynarodowe i wiele innych.

Znajdź prawnika

województwo dolnośląskie województwo kujawsko-pomorskie województwo lubelskie województwo lubuskie województwo łódzkie województwo małopolskie województwo mazowieckie województwo opolskie województwo podkarpackie województwo podlaskie województwo pomorskie województwo śląskie województwo świętokrzyskie województwo warmińsko-mazurskie województwo wielkopolskie województwo zachodniopomorskie

Wyszukaj według województwa
wybierz województwo
lub wybierz interesujące Cię miasto

Porady Prawne, pomoc i obsługa prawna

Masz problem prawny? Nie wiesz co zrobić?
Potrzebujesz konsultacji lub rzetelnej pomocy prawnika?

Zostaw nam Twoje dane kontaktowe i opisz temat. Oddzwonimy i pomożemy.

Napisz

Czy wiesz, że:

W 2005 roku naukowiec z University of Florida wyhodował żywy „mózg” z 25 000 żywych neuronów lub komórek nerwowych, pobranych z mózgu szczura i hodowanych w szklanym naczyniu, który sam uczy się i potrafi latać symulatorem lotu myśliwca F-22. Źródło: https://research.ufl.edu/publications/explore/v10n1/extract2.html