Adwokat rozwód, podział majątku

Rozwód

i Podział majątku
Sulejówek

883 586 966
Sprawy spadkowe

Zachowek

i postępowanie spadkowe
Sulejówek

793 411 213
Sprawy karne

Kredyty CHF

Unieważnienie umów CHF
Sulejówek

690 946 408

Adwokat Sulejówek kancelaria adwokacka prawnik, radca prawny, notariusz

Kancelaria Notarialna. Mateusz Borsucki

Dworcowa 90, 05-070 Sulejówek

tel: 22 / 783 19 90

email: borsucki@notar.pl

Kancelaria Adwokacka TEMIDUM - adwokat Magdalena Uniewska-Malinowska

Żelazna 10, 05-071 Sulejówek

tel: 602 554 038

email:

Czyżowski Andrzej. Kancelaria adwokacka

Jaśminowa 33, 05-070 Sulejówek

tel: 604082889

email: czyzowski@kancelariacgs.pl

Sikora Małgorzata, Radca prawny

Jana III Sobieskiego 55i, 05-070 Sulejówek

tel: 501668447

email: e.sikora@wp.pl

Małgorzata Januszewicz mediator sądowy - prawnik. Kancelaria Prawna Mediacyjno-Negocjacyjna

Reymonta 43, 05-070 Sulejówek

tel: 691236146

email: januszewiczm@wp.pl

Life-Życie. Maciąg K.

Reymonta 43, 05-070 Sulejówek

tel: 502232791

email: krzysztofmaciag1951@o2.pl

Wrzosek Piotr. Kancelaria notarialna

Ogińskiego 7b, 05-070 Sulejówek

tel: 22 783 16 54

email: wrzosek@notar.pl

Zakrzewska M. Kancelaria adwokacka

Mazowiecka 2c, 05-071 Sulejówek

tel: 691078943

email: zakrzewskakancelaria@gmail.comDobry adwokat, radca prawny, kancelaria adwokacka w Sulejówek

Aby powierzyć prowadzenie sprawy (rozwodowej, karnej, spadkowej, gospodarczej) warto posłużyć się informacjami na temat jej funkcjonowania. Aby znaleźć 10 najlepszych adwokatów w Sulejówek i okolicach, którzy udzielą rzetelnych konsultacji, możesz zadzwonić na naszą infolinię, a my spróbujemy dobrać prawnika do Twoich potrzeb.

Możesz skorzystać z usług specjalisty, który świadczy kompleksową obsługę i usługi prawne, w sprawach dotyczących rozwodu, podział majątku dorobkowego (podział majątku wspólnego) i każdej sprawy majątkowej. Wybierz Twojego specjalistę korzystając z informacji na naszych stronach lub po prostu zadzwoń - nasz zespół Ci pomoże.

W każdej chwili możesz skorzystać z formularza zapytań on-line

Wyślij
PRAWNIK, RADCA PRAWNY CZY ADWOKAT - KTO POMOŻE?

Zawodami, które zajmują się świadczeniem profesjonalnej pomocy prawnej są adwokaci i radcy prawni.

Adwokatem jest osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze i po zdobyciu przez nią kilkuletniego doświadczenia zawodowego, najczęściej w formie aplikacji adwokackiej, zdała egzamin adwokacki i została wpisana na listę jako członek właściwej miejscowo Okręgowej Izby Adwokackiej. Adwokaci mogą udzielać porad prawnych, opinii, sporządzać pisma procesowe, a przede wszystkim reprezentować swojego klienta przed każdym sądem, w każdej sprawie cywilnej, karnej lub administracyjnej. Posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC i ponosi odpowiedzialność dyscyplinarną za ewentualne uchybienia w wykonywaniu zawodu. Wiąże go obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z którego to obowiązku nie może zostać zwolniony. Prowadzi działalność we własnym imieniu i na własny rachunek, najczęściej w formie Kancelari Adwokackiej.

Zawodem podobnym do adwokata jest zawód radców prawnych. Radcy prawni to osoby, które ukończyły aplikację radcowską jednak nie muszą prowadzić działalności i czynności we własnym imieniu i na własny rachunek. Może również pozostawać w stosunku pracy i podległości służbowej. W takiej sytuacji nie może pełnić funkcji obrońcy w sprawach karnych.

Podsumowując: każdy adwokat i radca prawny jest prawnikiem. Ale nie każdy prawnik jest profesjonalnym advokatem lub radcą prawnym!Zakres usług: Prawo karne, prawo cywilne, pracy, rozwód, podział majątku, spadek, zachowekDoradztwo prawne lub reprezentacja klientów w sądzie - Adwokaci udzielają porad i wspierają klientów w trudnej sprawie spornej. Najczęściej obsługują w zasadzie wszystkie sprawy o charakterze prawnym (np. pomagają w trakcie spraw rozwodowych, majątkowych, karnych, itd.). W zależności od dziedziny, w której prowadzą swoją praktykę, prawnicy mogą posiadać różnorodne specjalizacje, takie jak prawo cywilne, w tym prawo rodzinne i majątkowe (np. rozwód i podział majątku), prawo spadkowe (spadek, zachowek), karne wykonawcze, prawo pracy, prawo podatkowe, międzynarodowe i wiele innych.

Znajdź prawnika

województwo dolnośląskie województwo kujawsko-pomorskie województwo lubelskie województwo lubuskie województwo łódzkie województwo małopolskie województwo mazowieckie województwo opolskie województwo podkarpackie województwo podlaskie województwo pomorskie województwo śląskie województwo świętokrzyskie województwo warmińsko-mazurskie województwo wielkopolskie województwo zachodniopomorskie

Wyszukaj według województwa
wybierz województwo
lub wybierz interesujące Cię miasto

Porady Prawne, pomoc i obsługa prawna

Masz problem prawny? Nie wiesz co zrobić?
Potrzebujesz konsultacji lub rzetelnej pomocy prawnika?

Zostaw nam Twoje dane kontaktowe i opisz temat. Oddzwonimy i pomożemy.

Napisz

Czy wiesz, że:

W nocy, zwłaszcza na słabo oświetlonych drogach pieszy ubrany w ciemny strój jest widziany przez kierującego samochodem z odległości około 20 metrów, jeśli ma na sobie jasne ubranie – 50 metrów, jeżeli ma na sobie elementy odblaskowe – z odległości większej niż 150 metrów!