Adwokat rozwód, podział majątku

Rozwód

i Podział majątku
Sucha Beskidzka

883 586 966
Sprawy spadkowe

Zachowek

i postępowanie spadkowe
Sucha Beskidzka

793 411 213
Sprawy karne

Kredyty CHF

Unieważnienie umów CHF
Sucha Beskidzka

690 946 408

Adwokat Sucha Beskidzka kancelaria adwokacka prawnik, radca prawny, notariusz

Fluder-Cyganek Izabela, adwokat. Kancelaria adwokacka

Mickiewicza 19, 34-200 Sucha Beskidzka

tel: 33 874 41 76

email: adwokat.i.fluder@gmail.com

Starzak Klaudia. Kancelaria adwokacka

Mickiewicza 39, 34-200 Sucha Beskidzka

tel: 662216910

email: kancelaria.klaudiastarzak@gmail.com

Przerywacz Jakub. Kancelaria radcy prawnego

ul. Adama Mickiewicza 175, 34-200 Sucha Beskidzka

tel: 607 030 855

email:

Krzeszowiak-Woleńska Maria, adwokat. Kancelaria

Mickiewicza 26a, 34-200 Sucha Beskidzka

tel: 609 512 823

email: maria.wolenska@gmail.com

Krupiak Paweł, adwokat. Kancelaria. Filia

Mickiewicza 54 A, 34-200 Sucha Beskidzka

tel: 504802177

email: pkrupiak.adwokat@epoczta.pl

Wolczko Jan, Wolczko Marcin. Kancelarie adwokackie

Mickiewicza 87, 34-200 Sucha Beskidzka

tel: 33 874 42 44

email: wolczko@wp.pl

Wolczko M., mgr. Kancelaria adwokacka

Mickiewicza 87, 34-200 Sucha Beskidzka

tel: 33 874 42 44

email: wolczko@wp.pl

Krzeszowiak Andrzej, Piwowarczyk Zofia. Kancelaria notarialna s.c.

Mickiewicza 26a, 34-200 Sucha Beskidzka

tel: 33 874 12 95

email: zofia.piwowarczyk@kin.plDobry adwokat, radca prawny, kancelaria adwokacka w Sucha Beskidzka

Aby powierzyć prowadzenie sprawy (rozwodowej, karnej, spadkowej, gospodarczej) warto posłużyć się informacjami na temat jej funkcjonowania. Aby znaleźć 10 najlepszych adwokatów w Sucha Beskidzka i okolicach, którzy udzielą rzetelnych konsultacji, możesz zadzwonić na naszą infolinię, a my spróbujemy dobrać prawnika do Twoich potrzeb.

Możesz skorzystać z usług specjalisty, który świadczy kompleksową obsługę i usługi prawne, w sprawach dotyczących rozwodu, podział majątku dorobkowego (podział majątku wspólnego) i każdej sprawy majątkowej. Wybierz Twojego specjalistę korzystając z informacji na naszych stronach lub po prostu zadzwoń - nasz zespół Ci pomoże.

W każdej chwili możesz skorzystać z formularza zapytań on-line

Wyślij
PRAWNIK, RADCA PRAWNY CZY ADWOKAT - KTO POMOŻE?

Zawodami, które zajmują się świadczeniem profesjonalnej pomocy prawnej są adwokaci i radcy prawni.

Adwokatem jest osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze i po zdobyciu przez nią kilkuletniego doświadczenia zawodowego, najczęściej w formie aplikacji adwokackiej, zdała egzamin adwokacki i została wpisana na listę jako członek właściwej miejscowo Okręgowej Izby Adwokackiej. Adwokaci mogą udzielać porad prawnych, opinii, sporządzać pisma procesowe, a przede wszystkim reprezentować swojego klienta przed każdym sądem, w każdej sprawie cywilnej, karnej lub administracyjnej. Posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC i ponosi odpowiedzialność dyscyplinarną za ewentualne uchybienia w wykonywaniu zawodu. Wiąże go obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z którego to obowiązku nie może zostać zwolniony. Prowadzi działalność we własnym imieniu i na własny rachunek, najczęściej w formie Kancelari Adwokackiej.

Zawodem podobnym do adwokata jest zawód radców prawnych. Radcy prawni to osoby, które ukończyły aplikację radcowską jednak nie muszą prowadzić działalności i czynności we własnym imieniu i na własny rachunek. Może również pozostawać w stosunku pracy i podległości służbowej. W takiej sytuacji nie może pełnić funkcji obrońcy w sprawach karnych.

Podsumowując: każdy adwokat i radca prawny jest prawnikiem. Ale nie każdy prawnik jest profesjonalnym advokatem lub radcą prawnym!Zakres usług: Prawo karne, prawo cywilne, pracy, rozwód, podział majątku, spadek, zachowekDoradztwo prawne, reprezentacja klientów w sądzie - Adwokaci udzielają porad oraz wspierają klientów w trudnych sprawach spornych. Obsługują zazwyczaj wszystkie sprawy o charakterze prawnym (np. pomagają w trakcie sprawy karnej, majątkowej, rozwodowej). W zależności od nabytej praktyki i doświadczenia, prawnicy mają możliwość wybierania różnych specjalizacji, takich jak prawo cywilne (majątkowe, rodzinne, spadkowe), prawo pracy, prawo podatkowe, karne wykonawcze, międzynarodowe i tak dalej. Każda z tych specjalizacji wymaga od prawników posiadania szczególnych umiejętności i wiedzy, aby skutecznie pomagać swoim klientom. Dzięki temu prawnicy są w stanie lepiej zrozumieć i wspierać osoby potrzebujące pomocy prawnej w różnych dziedzinach.

Znajdź prawnika

województwo dolnośląskie województwo kujawsko-pomorskie województwo lubelskie województwo lubuskie województwo łódzkie województwo małopolskie województwo mazowieckie województwo opolskie województwo podkarpackie województwo podlaskie województwo pomorskie województwo śląskie województwo świętokrzyskie województwo warmińsko-mazurskie województwo wielkopolskie województwo zachodniopomorskie

Wyszukaj według województwa
wybierz województwo
lub wybierz interesujące Cię miasto

Porady Prawne, pomoc i obsługa prawna

Masz problem prawny? Nie wiesz co zrobić?
Potrzebujesz konsultacji lub rzetelnej pomocy prawnika?

Zostaw nam Twoje dane kontaktowe i opisz temat. Oddzwonimy i pomożemy.

Napisz

Czy wiesz, że:

Budda powiedział: "W konfrontacji strumienia ze skałą, strumień zawsze wygrywa - nie przez swoją siłę, ale wytrwałość". Wytrwałość i cierpliwość to najważniejsze cechy skutecznego windykatora. Jedynie systematyczność działań firmy windykacyjnej na każdym etapie dochodzenia należności zapewnia ich odpowiednią skuteczność