Adwokat rozwód, podział majątku

Rozwód

i Podział majątku
Rawa Mazowiecka

883 586 966
Sprawy spadkowe

Zachowek

i postępowanie spadkowe
Rawa Mazowiecka

793 411 213
Sprawy karne

Kredyty CHF

Unieważnienie umów CHF
Rawa Mazowiecka

690 946 408

Adwokat Rawa Mazowiecka kancelaria adwokacka prawnik, radca prawny, notariusz

Kancelaria Adwokacka Daniel Baranowski

Aleja Konstytucji 3 maja 28, 96-200 Rawa Mazowiecka

tel: 724 281 431

email: daniel@baranowskiadwokat.pl

Sułkowska-Słomka Irena, Przytuła Agnieszka. Kancelaria notarialna s.c.

Reymonta 8, 96-200 Rawa Mazowiecka

tel: 46 814 36 88

email: irenaslomka@interia.pl

Walas-Ryba Justyna, adwokat. Kancelaria

Zwolińskiego 10a, 96-200 Rawa Mazowiecka

tel: 781081280

email: justwr@vp.pl

Kancelaria Adwokacka adwokat Janusz Słomka

al. Konstytucji 3 Maja 44, 96-200 Rawa Mazowiecka

tel: 46 814 58 80

email: kancelaria.slomka@onet.pl

Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Słomka

al. Konstytucji 3 Maja 44, 96-200 Rawa Mazowiecka

tel: 46 814 58 80

email: kancelaria.slomka@onet.pl

Gałecka-Nerek Katarzyna. Kancelaria Adwokacka

Kościuszki 18, 96-200 Rawa Mazowiecka

tel: 46 814 77 51

email: kontakt@adwokatgalecka.pl

Kubiak Paweł. Kancelaria Adwokacka.

Kościuszki 5, 96-200 Rawa Mazowiecka

tel: 533665677

email: pk.prawnik@gmail.comDobry adwokat, radca prawny, kancelaria adwokacka w Rawa Mazowiecka

Aby powierzyć prowadzenie sprawy (rozwodowej, karnej, spadkowej, gospodarczej) warto posłużyć się informacjami na temat jej funkcjonowania. Aby znaleźć 10 najlepszych adwokatów w Rawa Mazowiecka i okolicach, którzy udzielą rzetelnych konsultacji, możesz zadzwonić na naszą infolinię, a my spróbujemy dobrać prawnika do Twoich potrzeb.

Możesz skorzystać z usług specjalisty, który świadczy kompleksową obsługę i usługi prawne, w sprawach dotyczących rozwodu, podział majątku dorobkowego (podział majątku wspólnego) i każdej sprawy majątkowej. Wybierz Twojego specjalistę korzystając z informacji na naszych stronach lub po prostu zadzwoń - nasz zespół Ci pomoże.

W każdej chwili możesz skorzystać z formularza zapytań on-line

Wyślij
PRAWNIK, RADCA PRAWNY CZY ADWOKAT - KTO POMOŻE?

Zawodami, które zajmują się świadczeniem profesjonalnej pomocy prawnej są adwokaci i radcy prawni.

Adwokatem jest osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze i po zdobyciu przez nią kilkuletniego doświadczenia zawodowego, najczęściej w formie aplikacji adwokackiej, zdała egzamin adwokacki i została wpisana na listę jako członek właściwej miejscowo Okręgowej Izby Adwokackiej. Adwokaci mogą udzielać porad prawnych, opinii, sporządzać pisma procesowe, a przede wszystkim reprezentować swojego klienta przed każdym sądem, w każdej sprawie cywilnej, karnej lub administracyjnej. Posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC i ponosi odpowiedzialność dyscyplinarną za ewentualne uchybienia w wykonywaniu zawodu. Wiąże go obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z którego to obowiązku nie może zostać zwolniony. Prowadzi działalność we własnym imieniu i na własny rachunek, najczęściej w formie Kancelari Adwokackiej.

Zawodem podobnym do adwokata jest zawód radców prawnych. Radcy prawni to osoby, które ukończyły aplikację radcowską jednak nie muszą prowadzić działalności i czynności we własnym imieniu i na własny rachunek. Może również pozostawać w stosunku pracy i podległości służbowej. W takiej sytuacji nie może pełnić funkcji obrońcy w sprawach karnych.

Podsumowując: każdy adwokat i radca prawny jest prawnikiem. Ale nie każdy prawnik jest profesjonalnym advokatem lub radcą prawnym!Zakres usług: Prawo karne, prawo cywilne, pracy, rozwód, podział majątku, spadek, zachowekReprezentacja klientów w sądzie oraz kompleksowe doradztwo prawne - Adwokaci wspierają klientów w trudnej sprawie spornej oraz udzielają porad, Najczęściej obsługują szereg spraw o charakterze prawnym (np. pomagają w trakcie sprawy rozwodowej, majątkowej, spadkowej, karnej).

Znajdź prawnika

województwo dolnośląskie województwo kujawsko-pomorskie województwo lubelskie województwo lubuskie województwo łódzkie województwo małopolskie województwo mazowieckie województwo opolskie województwo podkarpackie województwo podlaskie województwo pomorskie województwo śląskie województwo świętokrzyskie województwo warmińsko-mazurskie województwo wielkopolskie województwo zachodniopomorskie

Wyszukaj według województwa
wybierz województwo
lub wybierz interesujące Cię miasto

Porady Prawne, pomoc i obsługa prawna

Masz problem prawny? Nie wiesz co zrobić?
Potrzebujesz konsultacji lub rzetelnej pomocy prawnika?

Zostaw nam Twoje dane kontaktowe i opisz temat. Oddzwonimy i pomożemy.

Napisz

Czy wiesz, że:

Budda powiedział: "W konfrontacji strumienia ze skałą, strumień zawsze wygrywa - nie przez swoją siłę, ale wytrwałość". Wytrwałość i cierpliwość to najważniejsze cechy skutecznego windykatora. Jedynie systematyczność działań firmy windykacyjnej na każdym etapie dochodzenia należności zapewnia ich odpowiednią skuteczność