Adwokat rozwód, podział majątku

Rozwód

i Podział majątku
Pleszew

883 586 966
Sprawy spadkowe

Zachowek

i postępowanie spadkowe
Pleszew

793 411 213
Sprawy karne

Kredyty CHF

Unieważnienie umów CHF
Pleszew

690 946 408

Adwokat Pleszew kancelaria adwokacka prawnik, radca prawny, notariusz

Półtorak Jan. Kancelaria radcy prawnego

Rynek 19, 63-300 Pleszew

tel: 62 508 23 20

email: kancelaria@kancelaria-pleszew.pl

strona www

Kancelaria Adwokacka Jakub Michalski

70 Pułku Piechoty 1 lok. 2, 63-300 Pleszew

tel: 662097615

email: adwokat@adwmichalski.pl

Adwokat Agnieszka Schneider Kancelaria Adwokacka

Rynek 11/3, 63-300 Pleszew

tel: 886 942 942

email: agnieszka.schneider@adwokatura.pl

Gulcz-Cuprych Justyna, adwokat. Kancelaria adwokacka

Malińska 40a, 63-300 Pleszew

tel: 502784089

email: j.gulcz-cuprych@hot.pl

Haak Elżbieta. Kancelaria radcy prawnego

Drobnika 1, 63-300 Pleszew

tel: 606416412

email: kancelaria.ehaak@op.pl

Szpunt Elżbieta. Kancelaria notarialna

Rynek 11, 63-300 Pleszew

tel: 62 742 29 97

email: kancelaria.eszpunt@op.pl

Consensus Civilis. Kancelaria adwokacka. Sysiak M.

pl. Kościelny 1 lok. 1, 63-300 Pleszew

tel: 62 594 34 84

email: marcin_sysiak@poczta.onet.pl

Kancelaria prawnicza Lex. Matyjaszczyk J.

al. Wojska Polskiego 9, 63-300 Pleszew

tel: 62 742 20 80

email: mat-lex@post.pl

Świec Eugeniusz. Kancelaria notarialna

Rynek 10, 63-300 Pleszew

tel: 62 742 17 90

email: notariusz@data.pl

Wojtyś Łukasz. Kancelaria Radcy Prawnego.

Kaliska 3, 63-300 Pleszew

tel: 79 379 35 68

email: radcapleszew@wp.plDobry adwokat, radca prawny, kancelaria adwokacka w Pleszew

Aby powierzyć prowadzenie sprawy (rozwodowej, karnej, spadkowej, gospodarczej) warto posłużyć się informacjami na temat jej funkcjonowania. Aby znaleźć 10 najlepszych adwokatów w Pleszew i okolicach, którzy udzielą rzetelnych konsultacji, możesz zadzwonić na naszą infolinię, a my spróbujemy dobrać prawnika do Twoich potrzeb.

Możesz skorzystać z usług specjalisty, który świadczy kompleksową obsługę i usługi prawne, w sprawach dotyczących rozwodu, podział majątku dorobkowego (podział majątku wspólnego) i każdej sprawy majątkowej. Wybierz Twojego specjalistę korzystając z informacji na naszych stronach lub po prostu zadzwoń - nasz zespół Ci pomoże.

W każdej chwili możesz skorzystać z formularza zapytań on-line

Wyślij
PRAWNIK, RADCA PRAWNY CZY ADWOKAT - KTO POMOŻE?

Zawodami, które zajmują się świadczeniem profesjonalnej pomocy prawnej są adwokaci i radcy prawni.

Adwokatem jest osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze i po zdobyciu przez nią kilkuletniego doświadczenia zawodowego, najczęściej w formie aplikacji adwokackiej, zdała egzamin adwokacki i została wpisana na listę jako członek właściwej miejscowo Okręgowej Izby Adwokackiej. Adwokaci mogą udzielać porad prawnych, opinii, sporządzać pisma procesowe, a przede wszystkim reprezentować swojego klienta przed każdym sądem, w każdej sprawie cywilnej, karnej lub administracyjnej. Posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC i ponosi odpowiedzialność dyscyplinarną za ewentualne uchybienia w wykonywaniu zawodu. Wiąże go obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z którego to obowiązku nie może zostać zwolniony. Prowadzi działalność we własnym imieniu i na własny rachunek, najczęściej w formie Kancelari Adwokackiej.

Zawodem podobnym do adwokata jest zawód radców prawnych. Radcy prawni to osoby, które ukończyły aplikację radcowską jednak nie muszą prowadzić działalności i czynności we własnym imieniu i na własny rachunek. Może również pozostawać w stosunku pracy i podległości służbowej. W takiej sytuacji nie może pełnić funkcji obrońcy w sprawach karnych.

Podsumowując: każdy adwokat i radca prawny jest prawnikiem. Ale nie każdy prawnik jest profesjonalnym advokatem lub radcą prawnym!Zakres usług: Prawo karne, prawo cywilne, pracy, rozwód, podział majątku, spadek, zachowekDoradztwo prawne, reprezentacja klientów w sądzie - Adwokaci udzielają porad oraz wspierają klientów w trudnych sprawach spornych. Obsługują zazwyczaj wszystkie sprawy o charakterze prawnym (np. pomagają w trakcie sprawy karnej, majątkowej, rozwodowej). W zależności od nabytej praktyki i doświadczenia, prawnicy mają możliwość wybierania różnych specjalizacji, takich jak prawo cywilne (majątkowe, rodzinne, spadkowe), prawo pracy, prawo podatkowe, karne wykonawcze, międzynarodowe i tak dalej. Każda z tych specjalizacji wymaga od prawników posiadania szczególnych umiejętności i wiedzy, aby skutecznie pomagać swoim klientom. Dzięki temu prawnicy są w stanie lepiej zrozumieć i wspierać osoby potrzebujące pomocy prawnej w różnych dziedzinach.

Znajdź prawnika

województwo dolnośląskie województwo kujawsko-pomorskie województwo lubelskie województwo lubuskie województwo łódzkie województwo małopolskie województwo mazowieckie województwo opolskie województwo podkarpackie województwo podlaskie województwo pomorskie województwo śląskie województwo świętokrzyskie województwo warmińsko-mazurskie województwo wielkopolskie województwo zachodniopomorskie

Wyszukaj według województwa
wybierz województwo
lub wybierz interesujące Cię miasto

Porady Prawne, pomoc i obsługa prawna

Masz problem prawny? Nie wiesz co zrobić?
Potrzebujesz konsultacji lub rzetelnej pomocy prawnika?

Zostaw nam Twoje dane kontaktowe i opisz temat. Oddzwonimy i pomożemy.

Napisz

Czy wiesz, że:

Historia: Wino zostało wynalezione wcześniej niż koło - w Chinach znaleziono ślady miodu pitnego sprzed 9000 lat, a w Gruzji fragmenty naczyń służących do przechowywania wina sprzed 8000 lat. Tymczasem koło pojawiło się około 2000 lat p.n.e