Adwokat rozwód, podział majątku

Rozwód

i Podział majątku
Kamień Pomorski

883 586 966
Sprawy spadkowe

Zachowek

i postępowanie spadkowe
Kamień Pomorski

793 411 213
Sprawy karne

Kredyty CHF

Unieważnienie umów CHF
Kamień Pomorski

690 946 408

Adwokat Kamień Pomorski kancelaria adwokacka prawnik, radca prawny, notariusz

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Artur Masojć

Mieszka I 2 lok. 3, 72-400 Kamień Pomorski

tel: 91 382 44 69

email: kamien.pomorski@komornik.pl

Osadowski Jan, notariusz. Kancelaria

Mieszka I 3A, 72-400 Kamień Pomorski

tel: brak danych

email: jan.osadowski@izbanotarialna.szczecin.pl

Jusiak-Jacuńska M. Kancelaria

Dworcowa 2 lok. 1, 72-400 Kamień Pomorski

tel: 91 382 24 73

email: jjj_mecenas@interia.eu

Radoman Jolanta, notariusz. Kancelaria notarialna

Mieszka I 3a, 72-400 Kamień Pomorski

tel: 91 321 72 63

email: jolanta.radoman@izbanotarialna.szczecin.pl

Bielawa Łukasz, adwokat

Mickiewicza 21, 72-400 Kamień Pomorski

tel: 91 820 54 11

email: kancelaria@adwokat-bielawa.pl

Konwisarz Maciej, notariusz. Kancelaria notarialna

Mieszka I 1/1c, 72-400 Kamień Pomorski

tel: 91 381 42 59

email: maciej.konwisarz@izbanotarialna.szczecin.pl

Kierski Wojciech. Kancelaria radcy prawnego

Mickiewicza 62b lok. 6, 72-400 Kamień Pomorski

tel: 91 382 09 59

email: wojciechkierski@op.plDobry adwokat, radca prawny, kancelaria adwokacka w Kamień Pomorski

Aby powierzyć prowadzenie sprawy (rozwodowej, karnej, spadkowej, gospodarczej) warto posłużyć się informacjami na temat jej funkcjonowania. Aby znaleźć 10 najlepszych adwokatów w Kamień Pomorski i okolicach, którzy udzielą rzetelnych konsultacji, możesz zadzwonić na naszą infolinię, a my spróbujemy dobrać prawnika do Twoich potrzeb.

Możesz skorzystać z usług specjalisty, który świadczy kompleksową obsługę i usługi prawne, w sprawach dotyczących rozwodu, podział majątku dorobkowego (podział majątku wspólnego) i każdej sprawy majątkowej. Wybierz Twojego specjalistę korzystając z informacji na naszych stronach lub po prostu zadzwoń - nasz zespół Ci pomoże.

W każdej chwili możesz skorzystać z formularza zapytań on-line

Wyślij
PRAWNIK, RADCA PRAWNY CZY ADWOKAT - KTO POMOŻE?

Zawodami, które zajmują się świadczeniem profesjonalnej pomocy prawnej są adwokaci i radcy prawni.

Adwokatem jest osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze i po zdobyciu przez nią kilkuletniego doświadczenia zawodowego, najczęściej w formie aplikacji adwokackiej, zdała egzamin adwokacki i została wpisana na listę jako członek właściwej miejscowo Okręgowej Izby Adwokackiej. Adwokaci mogą udzielać porad prawnych, opinii, sporządzać pisma procesowe, a przede wszystkim reprezentować swojego klienta przed każdym sądem, w każdej sprawie cywilnej, karnej lub administracyjnej. Posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC i ponosi odpowiedzialność dyscyplinarną za ewentualne uchybienia w wykonywaniu zawodu. Wiąże go obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z którego to obowiązku nie może zostać zwolniony. Prowadzi działalność we własnym imieniu i na własny rachunek, najczęściej w formie Kancelari Adwokackiej.

Zawodem podobnym do adwokata jest zawód radców prawnych. Radcy prawni to osoby, które ukończyły aplikację radcowską jednak nie muszą prowadzić działalności i czynności we własnym imieniu i na własny rachunek. Może również pozostawać w stosunku pracy i podległości służbowej. W takiej sytuacji nie może pełnić funkcji obrońcy w sprawach karnych.

Podsumowując: każdy adwokat i radca prawny jest prawnikiem. Ale nie każdy prawnik jest profesjonalnym advokatem lub radcą prawnym!Zakres usług: Prawo karne, prawo cywilne, pracy, rozwód, podział majątku, spadek, zachowekDoradztwo prawne, a także reprezentacja klientów w sądzie - Adwokaci udzielają porad, a także wspierają klientów w trudnej sprawie spornej. Najczęściej obsługują większość spraw o charakterze prawnym (np. pomagają w trakcie sprawy rozwodowej). W zależności od dziedziny, w której pracują, prawnicy mogą mieć różne specjalizacje, takie jak prawo cywilne, karne wykonawcze, prawo pracy, prawo podatkowe, międzynarodowe i wiele innych.

Znajdź prawnika

województwo dolnośląskie województwo kujawsko-pomorskie województwo lubelskie województwo lubuskie województwo łódzkie województwo małopolskie województwo mazowieckie województwo opolskie województwo podkarpackie województwo podlaskie województwo pomorskie województwo śląskie województwo świętokrzyskie województwo warmińsko-mazurskie województwo wielkopolskie województwo zachodniopomorskie

Wyszukaj według województwa
wybierz województwo
lub wybierz interesujące Cię miasto

Porady Prawne, pomoc i obsługa prawna

Masz problem prawny? Nie wiesz co zrobić?
Potrzebujesz konsultacji lub rzetelnej pomocy prawnika?

Zostaw nam Twoje dane kontaktowe i opisz temat. Oddzwonimy i pomożemy.

Napisz

Czy wiesz, że:

Kalendarz zawiera zaledwie 14 kombinacji układu dni. Na przestrzeni stulecia ten sam kalendarz może zostać użyty kilkukrotnie. Zobacz więcej